Privátní zubní lékařka
Halasovo náměstí 1, Brno

Velmi neprofesionální. Chodil jsem k ní 2 roky, protože jiní zubaři již nepřijímali. Při bolestech mi vytrhla zub a nechala tam zbytek. Když mě to bolelo dál, šel jsem znovu a strašně se divila při kontrole a ptala se sestřičky, kdo to dělal, že je tam "relikt radixu" a kdo že to dělal! Sestřička řekla že my a byl klid, jako by se nic nedělo. Od toho okamžiku jsem se rozhodl, že půjdu jinde a jsem spokojen. Ale chápu, že masochisti si určitě přijdou na své :-(

Naprosto neprofesionální stařena. Při opakované reklamaci protézy požaduje po důchodci další 300,- za opravu!

Jsem velice spokojený,výborný přístup

první zkušenost se zubařem, který není bezohledný sadista.

K paní doktorce chodím už dlouho a vždycky mi pomohla.
Jsem s ní spokojená.Je to profesionál

Také se přídávám. Velmi moc dobrá lékařka. Chodí k ní celá moje rodina!

Dlouho jsem váhala, jestli paní doktorku doporučit, nakonec ne. Vadí mi, že si dává se vším na čas. Je to sympatická hodná paní, ale jako lékařka nic moc. Hygieně také moc nedá. Vadí mi, že nenosí rukavice, vždycky když odejdu mám nějaké ústní potíže(afty, opary). Je to také celkem řeznice. No moc mi nevyhovuje, ale v mém okolí není jiná zubní lékařka, co by brala pacienty s mojí pojišťovnou. :-(

Nejlepsi zubarka co znam, chodime k ni cela rodina a spokojenost!

taky se přidávám k názoru, že jde o velmni dobrou lékařku

velmi dobra lekarka