KaHoSmile
Říčanská 1177, Jesenice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Říčanská 1177, Jesenice

KaHoSmile

Absolvent LF Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Zubního lékašství

Zaměření na záchovnou stomatologii, endodoncii, estetickou a pro...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: KaHoSmile Jiný

Příšerná zkušenosti s paní zubařkou Horáčkovou. Navštívil ji můj 9-ti letý syn, kterému doplnila zub a mimo jiné bez jakéhokoliv upozornění či konzultace zákonných zástupců (rodičů) vypsala žádanku na vyšetření mého syna na imunologii (na návštěvě byl přítomný pouze strýc, který se synem nežije a také nemá žádné děti, aby mohl situaci adekvátně posoudit). Syn měl červenou skvrnu na tváři. Registraci syna provedla pouze na základě rodného čísla, stejně tak vypsala žádanku na vyšetření. Syn byl poté vyšetřován (bez jakéhokoliv vědomí rodičů) na Bulovce, kde mu brali krev a moč, vše na základě doporučení této zubařky. Prosím dávejte si na paní Horáčkovou dobrý pozor, ordinaci má novou, zuby asi spravit umí, ale jinak je to lékařka bez zkušeností, přesto vystupuje jako znalá všeho.
Syn byl samozřejmě po všech zbytečných vyšetření na Bulovce naprosto zdravý.

MDDr. Kateřina Horáčková

S pisatelkou se známe osobně téměř 10 let. Se synem osobně docházela za mnou již na předešlé pracoviště, kde za mnou byli celkem 3x, nyní, jelikož je ordinace pro pacienta dál, poprosila svého bratra-strýce pacienta, který taktéž ke mně dochází do ordinace, aby jej vzal s sebou na vyšetření. Vše bylo několik týdnů dopředu naplánováno a pisatelka s tím souhlasila a sama údaje o pacientovi poskytla. Jelikož oblast hlavy a krku spadá do kompetence stomatologů a v rámci vyšetření popisujeme pacienta extraorálně i intraorálně, bylo by pochybení, kdybych si vyrážky sama nevšimla a dále se nesnažila řešit původ vyrážky, dle pacienta a strýce přetrvávající asi půl roku. I když jsem doporučila běžné hygienické změny a návštěvu pediatra, po naléhání strýce o vydání žádanky na imunologii, jsem žádanku vydala, pro vyloučení závažnějšího onemocnění, které tedy bylo dle pisatelky vyloučeno, za což jsem velmi ráda. Děkuji KH

Umístění: KaHoSmile Jiný

Páni doktorka je velmi šikovná a poctivá ve své práci, vždy je velmi důsledná a navíc v krásné nové ordinaci s milým úsměvem vše krásně vysvětlí ohledně ošetření, či případných možnostech.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Mám od paní doktorky zubní náhradu. Sedí zcela pevně, nemusím jí přilepovat. Ošetřila mi kaz. mám velmi citlivé zuby. Paní doktorka je velice jemná. Ještě se žádný zubní lékař tak pěkně ke mně nechoval. Jsem velice spokojená. Do její ordinace se těším, což je při mém stáří neuvěřitelné /vždycky jsem se zubaře hrozně bála/ . Musím paní doktorce moc poděkovat za její péči. Děkuji.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. zubní vyšetření

Paní doktorka je úžasná plus usměvavá a příjemná sestřička! Bonusem navíc je vždy poslech hudby. Po mé první návštěvě, kdy hrálo album mého oblíbeného Tomáše Kluse jsem byla vyloženě nadšená! :) Radio pouští při každé návštěvě a opravdu to zpříjemní atmosféru.. Co se týká zákroků - vše vždy precizně vysvětlí (pravdou je, že vždy se i sama hodně ptám a jsem ráda, když vím, co mě bude čekat), je pečlivá a snaží se pracovat velmi jemně a bezbolestně. Zuby mi dala krásně dokupy, doporučuji!!! :)

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Jsem velice spokojená . Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné, paní doktorka je citlivá a velmi šikovná.Chodím k ní se svojí 86 letou maminkou , je k ní ohleduplná a má trpělivost i s takto starou paní.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Naprostá spokojenost, příjemná paní zubařka i sestřička, popisuje zákrok a ujišťuje se, že je vše v pořádku :-)
Pokud je zákrok bolestivý, podá injekci... po předchozím zubaři, kam jsem chodila co půl rok a evidentně zbytečně, mi dala zuby do pořádku :-)
Pro mě se ze strašpytle zubaře stala příjemná relaxační chvilka :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je výborná. :) Je šikovná, je hodná, stará se, jestli zákrok nebolí, je pečlivá a je s ní legrace :) moc děkuju!

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídka

Dlouho jsem u zubaře nebyl, takže jsem byl před návštěvou trochu nervózní, ale sestřička i paní doktorka byly obě velmi milé a nervozita brzy zmizela.
Profesionální přístup, příjemná a pečlivá. Rozhodně doporučuji

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Trhání bolavého zubu

Jsem trochu starší a tak si myslím, že podle svých letitých zkušeností, si mohu dovolit s jistým nadhledem posoudit přístup a výkon paní doktorky. Svojí návštěvu na stomatologii jsem dlouho odkládal, ale bolest mne přeci jen donutila, podstoupit uvedený zákrok, trhání stoličky. No a co mohu říct. Paní doktorka je hodně trpělivá a věřte že je opravdu tak dobrá, jak zde uvádějí všichni ostatní, asi tu práci má jako poslání. A sestřička, ta se nijak nemračila a uvítala mne s úsměvem. Byl jsem překvapen, jak se dá toto prostředí zpříjemnit. A VŮBEC TO NEBOLELO. Kbč.