MUDr. Kateřina Bartoníčková

Urolog Více

Praha 1 adresa

Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha
V Úvalu 84/1 15006 Praha 5, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha přetrvávající zánět močových cest až prostata s rakovinným bujením

Paní MUDr. Bartoníčková je nejpečlivější lékař, s jakým jsem se setkal. Tarividem mi vyléčila chronický zánět močových cest a odhalila mi počínající rakovinu prostaty. Zajistila mi pak pokračování léčby u perfektního operatéra, který mi prostatu odstranil. Myslím, mi pomohla k delšímu životu. Tisíceré díky!

Umístění: Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha kontrola

Paní doktorce vděčím nejspíše za to že ještě žiji. Léčím se u ní přes 20 let. Nedám na ni dopustit. Děkuji paní Kateřino. Fibiger

Paní doktorka Bartoníčková je skvělá, opravdu nejlepší specialistka s kterou jsem se setkala, jako jediná mi dokázala pomoct, za to paní doktorce patří moje velké DĚKUJI. Po hodinové konzultaci, kde se mě paní doktorka důkladně věnovala, mě po té poslala hned na velmi důkladné vyšetření, našla mi příčinu, kde toho nebyl nikdo před tím schopen - po 3 letech mých bolestivých urologických i gynekologických problémů.

Paní doktorku navštěvuji od roku 2000.Je to úžasný člověk i lékař.Lečí už jen svojí přítomností,pohledem i slovem.Pomáhá nad rámec svých povinností.Na pohled přísný šlověk s respektem u okolí,ale jinak člověk kterému se můžete svěřit.Nemůžu najít žádné nagativum.Stále paní doktorku navštěvuji.Velmi mi pomohla a já jsem jí za to vděčný.Děkuji paní Bartoníčková! Pavel Kašička

Paní doktorka je jedním z nejlepších lékařů, s jakými jsem se v žívotě setkala. Je opravdu odborník ve svém oboru a jde jí o to ne pacienta "léčit", ale opravdu "vyléčit". Na pacienta se dívá komplexně, tj nejen na jeho urologické obtíže, ale celkový zdravotní i psychický stav, zkrátka na "celého člověka". Má neskutečně lidský přístup, na pacientech jí opravdu záleží a je ochotná pro ně udělat první poslední. Kéž by takových lékařů bylo více!

Pani doktorku znam jiz asi od roku 1981,kdy pracovala v nem.na Bulovce v praze 8.pracovalaa jeste pracuju v nem.na bulovce na urol.odd.v ambulanti casti,kdyz si vzpominam na sve zacatky jsou to pekne vzpominky.Pani doktorka je fantasticka lekarka,vyborny clovek a super kamarad.Bohuzel jsou ta lete davno pryc a ja nuzu jen a jen vzpominat.jeste jednu vetu dodam-----pani doktorka Katerina Bartonickova je fantasticky clovek Sarka Novotna Capova

Léčila jsem se u paní doktorky ještě na Karlově a všem mohu jen doporučit. Vždy mi vysvětlila, jaké vyšetření bude dělat, a potom vše komentovala tak, že i já jako laik jsem pochopila. Mám na ni jen ty nejlepší vzpomínky. I mně zpočátku připadala přísná, ale je to tím, že se soustředí na práci, a tak je to správné. Každá další návštěva u ní mě utvrdila v tom, že jsem ve správných rukách a že paní doktorka je báječný člověk, který žije pro svoji práci a nás pacienty.
Za to Vám paní doktorko děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů a příjemných a vyléčených pacientů!
I. Lipovská

Paní doktorka je opravdu výjimečná. Byl jsem tam se závažnými problémy a někoho, kdo se dokáže tak ponořit do problému, kdo je nejen výtečný specialista, ale umí i skvělým způsobem jednat s pacienty i jejich rodinnými příslušníky jsem snad opravdu ještě nepotkal. Pokládám si za čest, že se o mne starala právě ona.

Na paní doktorku vzpomínam rád, je doopravdy ochotná ponořit se do problému pacienta a řešit příčinu nemoci ikdyž není hned patrná. Zdravotnictví přeji více takových doktorů.

Chodila jsem k paní doktorce ještě na Karlov. Velmi mi pomohla. Ochotná, milá, a UMÍ !!!