Karol Sutoris, chirurg Praha

MUDr. Karol Sutoris

Chirurg Více

Vídeňská 1958/9 , Praha
Klinika transplantační chirurgie IKEM

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie

Dnes som bola u pána doktora Sutorisa v Thomayerovej nemocnici na pohotovosti, s výronom kotníku a úrazom hlavy. Je nedela, pred Vianocami, este k tomu bol večer, takže som očakávala to najhoršie. Ale opak bol pravdou!
Tak užasného lekára som už dlho nezažila! (ak niekedy vôbec!). Veľmi milý prístup, ochotný, rozumný, nebaví sa s vami ako s debilom, ale normálne, a tak, ako by sa správny lekár chovať mal.
Profesionálny prístup k pacientovi mu je prirodzený. Nehraje sa na niečo, čo nie je, Za tú polhodinu v ordinácii mi zdvihol náladu a odchádzala som s pocitom, že bude dobre :) (došla som tam s docela zlou naladou). Podal mi ruku, zaželal rýchle uzdravenie, a ujistil ma, že keby čokolvek sa zhoršilo, mam hned prísť.
Keby takýchto lekárov bolo na svete viac, bolo by dobre.

Ďakujem, úprimne ďakujem. Nohy by som vám vybozkávala, Pán Doktor!

Profesionální a lidský přístup lékaře je v době onemocnění lékem už sám o sobě a MUDr. Sutoris je člověk na správném místě ! Doporučuji p. Sutorise na základně osobní zkušenosti a přála bych všem, aby i v nepříjemném období měli štěstí a stáli při nich s důvěrou lékaři kvalit p. Sutorise. S úctou L.J.

Úžasný lékař, je vidět, že ho práce baví a že na sobě pracuje. Je hodný, klidný, lidumil a nadstandardně ochotný. Nejlepší doporučení!

Pan doktor je velmi vstřícný a i nepříjemný zákrok dokáže svým přístupem pacientovi ulehčit. Vše podrobně vysvětlí a je moc šikovný.

Dekuji za zasita zada !

Petr Sebela

Během svého života jsem se setkal s mnoha lékaři,ale přístup pana doktora Karola Sutorise na mne zanechal nezapomenutelný dojem.Nejedná s člověkem jako s věcí,ale dokáže vám pomoci nejen fyzicky ale také psychicky.Pokud máte nějaký problém,tak tohoto ČLOVĚKA velice doporučuji. Roman J.

Dobrý doktor a opravdu krásný chlap.

Velmi šikovný, příjemné osobní jednání.

Skvělý přístup k pacientům i nad rámec svých povinností, navíc "machr", umí.

O

Dobrej, šikovnej...tak odchází do Prahy :-)

• chirurgie