Klinika transplantační chirurgie IKEM
Vídeňská 1958/9, Praha 4, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
SiHeNa Medico, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie
  • cévní chirurgie

Umístění: Klinika transplantační chirurgie IKEM Jiný

Pan doktor Sutoris je chirurgem empatickým a lidským s velkou odborností. Vše vysvětlí tak, aby i laik měl povědomí o svém onemocnění. Pacientovi vysvětlí všechny možnosti léčby a doporučí to nejlepší možné řešení. Jen více takových lékařů v dnešní době, kteří skutečně vnímají pacienta individuálně. Maximální spokojenost.

MUDr. Karol Sutoris

Děkuji!

Umístění: Klinika transplantační chirurgie IKEM Jiný

Chci poděkovat panu doktorovi za péči o mého otce. Je to odborník a lékař od Boha. Velmi profesionální přístup a zároveň velmi lidský, a to je dnes vzácné. Doporučuji všem, kdo má problém, právě tohoto lékaře MUDr. Karol Sutoris.

MUDr. Karol Sutoris

Děkuji za důvěru a krásná slova…

Musím víc než potvrdit skvělé recenze na pana doktora Sutorise. S nemocným palcem u starší dcery jsme jej navštívily a byly jsme obě jak v jiném světě. Velmi vstřícný, lidský a srozumitelný, tak dobrý pocit z komplexního vyšetření v kombinaci s přístupem lékaře jsem snad ještě neměla. To, jak k dceři mluvil, už v ordinaci si ji zjevně získal pro spolupráci na tom zranění.. Bedlivě poslouchala a zcela spolupracuje. Takového lékaře chcete mít, přeju každému s relevatním onemocněním, aby měl možnost pana doktora zažít při práci a poznal jeho péči. Za nás TOP! Díky patří i velmi příjemné sestřičce.

Dnes som bola u pána doktora Sutorisa v Thomayerovej nemocnici na pohotovosti, s výronom kotníku a úrazom hlavy. Je nedela, pred Vianocami, este k tomu bol večer, takže som očakávala to najhoršie. Ale opak bol pravdou!
Tak užasného lekára som už dlho nezažila! (ak niekedy vôbec!). Veľmi milý prístup, ochotný, rozumný, nebaví sa s vami ako s debilom, ale normálne, a tak, ako by sa správny lekár chovať mal.
Profesionálny prístup k pacientovi mu je prirodzený. Nehraje sa na niečo, čo nie je, Za tú polhodinu v ordinácii mi zdvihol náladu a odchádzala som s pocitom, že bude dobre :) (došla som tam s docela zlou naladou). Podal mi ruku, zaželal rýchle uzdravenie, a ujistil ma, že keby čokolvek sa zhoršilo, mam hned prísť.
Keby takýchto lekárov bolo na svete viac, bolo by dobre.

Ďakujem, úprimne ďakujem. Nohy by som vám vybozkávala, Pán Doktor!

Profesionální a lidský přístup lékaře je v době onemocnění lékem už sám o sobě a MUDr. Sutoris je člověk na správném místě ! Doporučuji p. Sutorise na základně osobní zkušenosti a přála bych všem, aby i v nepříjemném období měli štěstí a stáli při nich s důvěrou lékaři kvalit p. Sutorise. S úctou L.J.

Úžasný lékař, je vidět, že ho práce baví a že na sobě pracuje. Je hodný, klidný, lidumil a nadstandardně ochotný. Nejlepší doporučení!

Pan doktor je velmi vstřícný a i nepříjemný zákrok dokáže svým přístupem pacientovi ulehčit. Vše podrobně vysvětlí a je moc šikovný.

Dekuji za zasita zada !

Petr Sebela

Během svého života jsem se setkal s mnoha lékaři,ale přístup pana doktora Karola Sutorise na mne zanechal nezapomenutelný dojem.Nejedná s člověkem jako s věcí,ale dokáže vám pomoci nejen fyzicky ale také psychicky.Pokud máte nějaký problém,tak tohoto ČLOVĚKA velice doporučuji. Roman J.

Dobrý doktor a opravdu krásný chlap.