Privátní stomatologická ordinace
Obilní trh 4, Brno

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

Velice trpeliva a empaticka doktorka, pracuje peclive, s mikroskopem, odvadi velmi kvalitni praci, vzdy bezbolestne.
Snazi se najit ruzna reseni, zachranit i bezne nezachranitelne... vyjit vstric co to jde i časově.
Jedinou nevyhodou je pro me vyssi vydaj, ale.myslim, ze tak kvalitne odvedenou praci to jeste neni tolik...

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

Výborná pani zubárka. Spravila mi všetky moje zúbky "lampou" pred odchodom do UK a musim povedať ze už je to cez 14 rokov a zuby držia :D aj tu v Anglicku sa ma zubatý pýtajú že kde som si nechala robiť zuby, že je to veľmi dobrá práca.
Stihli sme asi hádam aj 12 zubov behom pár týždňov, jeden po druhom. Som rada ze som si ich dala spraviť pred odchodom, lebo tu by sa človek nedoplatil za toľké zuby :D Ďakujem :) Juliana

Při sportu jsem přšel o část chrupu a s prací zubařu mám bohatou zkušenost. K paní doktorce chodím již třetím
rokem a musím konstatovat, že jsem se doposud nesetkal s podobně kladným přístupem k pacientovi, jako právě
v její ordinaci. Jsem spokojen a i odezva z mého okolí na zdravý úsměv je vždy kladná. Jsou velmi vstřícní, vše vysvětlí. Co se cen za výkony týče, mnozí nechají více peněz u zvěrolékaře za svého miláčka a příliš věci nekomentují.Tuto stomatologickou ordinaci vřele dopručuji. L.P.

Mohu všem jenom doporučit, je pravda, že v ordinaci vždycky nechám na mé poměry spoustu peněz, ale za tu kvalitu mi to opravdu stojí. Paní doktorka je velmi milá, nikdy mě do ničeho nenutila, což se mi bohužel u jiných stávalo často. A nejvíce oceňuji, že mě vzala jako akutní případ hned, takže pokud při pravidelné prohlídce musím čekat déle tak mi to vůbec nevadí, vím, že se snaží objednané doby dodržovat, ale vždycky může něco neplánově do toho vlízt. A ještě další chvála i pro sestřičku, je také úžasná a myslím si, že i na tom hodně záleží. Tereza

Paní doktorka je nejlepší stomatolog, s jakým jsem se kdy setkala. Nikdy jsem nezažila, aby se lékař s takovou láskou věnoval svým paicentů. Pro tuto práci se snad narodila.
Léta k ní chodím i s manželem a dcerou, jsme nadmíru spokojeni, nikdy bychom neměnili. Ani paní doktorku, ani sestřičku.
Proto jim oběma přejeme jen samé spokojené pacienty. Dr.Novotná

Paní doktorku hodnotím jako nejlepší - protože podle mého názoru je to nejlepší zubař kterého jsem kdy měla. Ceny jsou sice mírně vyšší než u jiných zubařů, ale pokud Vám vadí zaplatit si za kvalitu, profi vybavení, laskavost, vstřícnost, extra jemnost při výkonech (!) tak zřejmě nemáte strach ze zubaře a nevadí Vám kdejaký "řezník", který udělá svoje a vy ho vlastně ani nezajímáte.. Chválím a nejen paní doktorku, ale i skvělou sestřičku!
JM

úplně perfektní - doporučuji

Paní doktorka je neuvěřitelná v přístupu k pacientům.Vše vysvětlí tak, že tomu rozumí i laik. K mým dětem se chová tak, že se k ní těší a vůbec nemají strach. Při vrtání do zoubku jim vše vysvětlí a nechová se tak, že by to už chtěla mít za sebou, ale velmi trpělivě vysvětluje a v zrcátku ukazuje, co je potřeba se zoubkem udělat. Jsem s ní maximálně spokojená a člověk se u ní necítí jako další v řadě.Nikdy není nervózní, když má trošku skluz.Když chvilku čekáme v čekárně, o tom pečlivěji se nám v ordinaci věnuje. Má i velmi příjemnou sestřičku. Děkujeme.
H.Mikolášková a Vojtíkem a Verunkou

Já také doporučuji, přístup k pacientovi naprosto v pořádku, způsob práce mi vyhovuje, objednací doba vícemeně funguje a ceny jsou možná trochu vyšší - ale nikdy jsem neměla pocit, že bych dostala za své peníze nekvalitní materiál či nedokonalý výkon. A to mi za udržení zdravých zubů asi stojí.

Ja bych nesla k nekomu jinemu ani za svet:o]]
Doporucuji extra tem lidem, co maji paniku ze zubaru