MUDr. Karin Doležalová-Kormanová

Klinické centrum Iscare Lighthouse - budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Odborník na svém místě,profesionální! Doporučuji !!! Děkuji Vam za vše! Změnila muj život k lepšimu:)
S pozdrvaem Mgr.Olga Horvathova

Skvělý člověk, fantastický odborník, milá, vstřícná, šikovná, chytrá, společenská, optimistická, dodává energii, rozhodnost, euforii. Neznám lepšího odborníka ve své profesi - tedy myslím, zatím jsem za 55 let svého života nepoznal lepšího odborníka a ČLOVĚKA v jakékoli dosud poznané činnosti. Ačkoli nechci být jakýmkoli pacientem kohokoli, je mi velice milou ctí být v její zdravotní péči. :-) "Asi budu muset vymyslet co mi ještě chybí či přebývá, abych si její péči prodloužil" :-) Děkuji za to že je, a za to jaká je. Jiří Soukup, pacient z CZ Ústí n. L.

Nejsem VIP pacient. Jsem obycejna tlusta holka z Prahy,ale s MuDr.K.Dolezalovou jsem spokojena. Pravda kdyz mi ji dali jeste v Iscare po jinem Dr. nebyla jsem rada,ale po case jsem ji prisla na chut. Je to fajn clovek. Neznam jineho Dr.ktery by se me zeptal na to jak se mam a ne zrovna po te zdravotni strance. A kvuli ni jsem presla na OB.
Ano je prima a to se asi ne kazdemu libi.
Doporucuji!

Tak profesionální přístup této lékařky mě nutí napsat opět hodnocení.Je to špičková a doktorka, velmi příjemná a vždy ví o co gou.Za dobu co ji znám , tak se nestalo že by si nevěděla rady a že sem se s tou mojí bandáží nadělal psích kusů. Navíc když se objeví i jiné zdravotní problémy nesouvisející s bandáží,je schopna je vyřešit k plné spokojenosti pacienta.Zkrátka dávám deset hvězdiček.Lumír Kořenek teď už z Novojičínska.

Doporučuji, paní doktorka je bezva člověk

pred tremi lety jsem si nechal udelat bandaz zaludku pi.mudr Dolezalovou a i kdyz je jeji nynejsi pracoviste jinde,nasel sem si ji protoze je to tak spickova lekarka ze se divim ze nepracuje nekde v zahranici,je velice prijemna a profesional navic je obklopena prijemnym kolektivem takze celkovy dojem z navstevy u takoveto lekarky je pozitivni ve vsech smerech.Mate-li nadvahu spojte se s touto lekarkou a rucim vam za to ze vam urcite najde nejlepsi moznost jak se zbavit nejen desitek kilogramu o ktere urcite nikdy nikdo nestoji.Jeji chovani k pacientum si zaslouzi obdiv a uctu hodnou spickove superlekarky.
Lumir Korenek Pardubicko.

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená. Je rázná a přímá,ale pečlivá.Komunikace zcela v pohodě, vždy veselá. Jen to čekání na ni i když jsem objednaná je delší,ale vše jde pak rychle. Všem doporučuji.

Paní doktorka je taky velmi rychlá a hned se vším hotová.Čekáte na ni dvě hodiny,ale pak za dvě minuty jste venku.Je značně afektovaná!

Velice příjemná paní doktorka, odborník na svém místě, pečlivá a vstřícná k pacientům, jsem s ní maximálně spokojena.