Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Dobrý, zdvořilý doktor, byli jsme na sono kyčlí s miminko, nebyly zjištěny žádné problémy, všechno bylo v pořádku.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Nedoporucuji. Dostali jsme perinku na hranicni nalez - perinka, kterou pan doktor na holcicku nacpal byla absolutne neodpovidajici velikosti (coz u ortopedicke pomucky z meho pohledu muze byt problem). Dal nam ji se slovy “aby dele vydrzela”. Kdyz jsem se ptala na alternativy lecby bylo mi sdeleno ze zadne jine neexistuji a at to laskave alceptuji.
Zaver: mala nosila mesic tuhle hruzu co ji rezala do krku a absolutne ji nesedela. Navstivili jsme jineho ortopeda, ktery se pri pohledu na velikost perinky neprestaval divit. Mala ma kycle ukazkove a mame ji pry zahodit.
Maminky dejte si radsi pozor a zkuste si najit nekoho duslednejsiho.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. kontrola dětských kyčlí

Pan doktor je sice celkem milý, ale jsem na něj naštvaná asi jako na žádného jiného doktora. Předepisuje novorozencům použití frejkovy peřinky jak na běžím páse, u nás dokonce předepsal pak i třmínky při nálezu, který by jiný lékař považoval v daném věku jako ještě naprosto fyziologický. Chudák dítě (i rodiče) bylo 4 měsíce těmito pomůckami trápeno a omezováno a pak se zázračně vše spravilo (pokud by byl problém, ta ani třmínky by to tak rychle nevyřešily). Naprosto zbytečné nařízené těchto pomůcek potvrdil i jiný ortoped při pozdější kontrole. Dítě má kyčle naprosto ukázkové. Bohužel jsem v čekárně viděla, že dětí, které takto zbytečně balí do frejkovy peřinky je hodně. Prostě je přehnaně opatrný a dítěti nedal ani trochu času na přirozený fyziologický vývoj a hned už přikročil k opatřením. Naprosto zbytečně nám tím znepříjemnil krásné první měsíce s naším miminkem :-(

Sympatický a schopný pan doktor. Léčil jsem se u něj s kolenem - důsledně mě vyšetřil a vše vysvětlil. Vyzkoušel jsem celou řadu specialistů, ale na něj nedám dopustit. M.S.

Pan doktor se dle mého názoru snaží pouze získávat peníze od pojišťovny a ne pacienty léčit. Léčba,která všude jinde trvá 2 týdny pan doktor protahuje minimálně na 2 měsíce. Naprostá nespokojenost,nedoporučuji.