Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace specialisty - chirurgie
DĚDINSKÁ 29, Praha 6, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Pan doktor i sestřička jsou hrozně milí a profesionální. Kdyby šlo dát nekonečno hvězdiček tak je mají.

J
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Vynikající lékař, dokonalý profesionál s lidským přístupem, který dokáže laikovi vše vysvětlit, a jako bonus s příjemnou sestřičkou.

K
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Profesionální péče, velmi vřelý přístup doktora i sestřičky. Návštěva z důvodu odstranění znamének. Maximální spokojenost


N
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Fantastická dvojka pan doktor a sestřička.
K nim prostě jdete pro perfektní lidský přístup a pro dobrou náladu.
Za me naprosto perfektni
Kdyby ve zdravotnictví byl takovej přístup všude bylo by to super.


R
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Výborný lékař, dokonalý profesionál s lidským přístupem, který dokáže laikovi vše vysvětlit, a jako bonus s příjemnou sestřičkou. Objednání na přesný čas, žádné zbytečné sezení v ordinaci.


E
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

Práce pana doktora je vždy velmi kvalitní, a dále oceňuji vstřícnost. Jsem přesvědčená, že spousta doktorů by si měli vzít příklad .


O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Koleno po úrazu na lyžích

Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora Veselého. Prázdná čekárna, vstřícný přístup, jasná a rychlá komunikace.


A
Ověřený profil

Moc milý pan doktor, vždy s úsměvem na tváři, chodím k němu už dva roky a naprostá spokojenost. Několikrát jsem šla i k jiným doktorům ve státních zavedeních a vždy to udělali buď špatně, nebo jsem pak musela na další zbytečné kontroly a někdy i museli svoji nekvalitní práci předělávat. U K. Veselého vyloučeno. Doporučuji!


L
Ověřený profil

byla jsem u pana doktora zatím podruhé ale opět plná spokojenost, pan doktor je velmi šikovný, pracuje rychle ale pečlivě, on i sestřička jsou profesionálové a velmi milý lidé, děkuji a vřele doporučuji!


P
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit! Velice ochotně vysvětlí problém i co je jeho příčinou, popíše způsob léčby a problém vyléčí / odstraní. Ve srovnání s běžnou chirurgií zcela propastný rozdíl v přístupu k pacientovi, zde se člověk cítí jako lidská bytost a ne jako nějaký obtěžující otrapa. Zároveň dokázal velice jednoduše a rychle vyléčit problémy které jinde dignostikovala zcela jinak a jak se nakonec ukázolo, pravdu měl Mudr. Veselý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
v dubnu 2019 (33 let) jsem podstoupil laparoskopickou operaci levostranné, jednostranné tříselné kýly (TAPP, fixation free). Kýlu jsem měl cca 6 let, až do cca února 2019 bez bolestí, bez potíží.
Zhruba 1 měsíc po operaci začaly trávící potíže v podobě zvětšeného břicha, špatného odchodu plynů, obtížnějšího vyprazdňování. Zároveň přetrvávaly bolesti v místě kýly (v zevním anulu vlevo).

V červnu 2019 jsem se obrátil na jinou chirurgickou ambulanci. Při US vyšetření zobrazena přechodná invaginace (intususcepce) střeva se spontánní desinvaginací, ale bez recidivy kýly. Potíže přetrvávaly nadále, v srpnu 2019 CT vyšetření, kde se invaginace zobrazila znova. V září 2019 jsem proto podstoupil laparoskopickou revizi, kdy byla provedena desinvaginace, nalezeny dilatované tenké kličky v levém mezogastriu, dále několik úseků jejuna se ztluštělou stěnou. Odebral se vzorek s nálezem reaktivní změny. Operované tříslo po kýle se při této revizi údajně zdálo být v pořádku, síťka prorostlá, bez recidivy, bez srůstů.

Lékaři usuzovali na Crohnovu nemoc, která se nakonec nepotvrdila (neodpovídají laboratorní výsledky, opakovaně negativní calprotectin aj.). Zároveň byla zjištěna celiakie z krevního testu, následně (11/2019) i z gastroskopie.

Hypotéza lékařů tedy byla ta, že operace kýly "nastartovala" či zintenzivnila celiakii, která pak způsobila invaginace a gastro problémy.

Nicméně potíže se i přes přísnou 6měsíční bezlepkovou dietu a další opatření (probiotika, Hylak, Simethicon, vynechání laktózy, dobrý pitný režim, sport atd.) neupravily, spíše se zhoršují - krom zvětšeného břicha, omezeného odchodu plynů, nadýmání, se občas dostavují bolestivé křeče v břiše, malátnost, stavy připomínající střevní obstrukci, poruchu pasáže, hubnutí. Přetrvává i bolestivost operovaného třísla, zvláště po fyzické námaze.

Můj gastroenterolog tedy znovu zvažuje, zda se nejedná spíše o komplikaci způsobenou operací kýly, kterou vše vypuklo.
Protože mi potíže dost a dlouhodobě komplikují život, rozhodl jsem se věc nezávisle konzultovat s jiným, nezávislým chirurgem z okolí.

Vím, že je to možná trochu složitější případ, proto pochopím, pokud se jím nebudete chtít zabývat. I tak budu vděčný za jakékoli doporučení, radu.

Z nálezu a prčovedených vyšetření je zřejmé, že problém bude opravdu v břišní stěně bez ohledu na koincidenci se zjištěnou celiakií. Pokud by se měla situace řešit chirurgicky, určitě bych doporučoval přímý (nelalaroskopický) výkon, kdy pod kontrolou zraku může být zjištěná například fixace střevní kličky , herniace jen některou z vrstev břišní stěny, srůst a podobně.

MUDr. Kamil Veselý

Dobrý den, potřeboval bych pomoc . Při cvičení s vlastní vahou (před dvěma dny) jsem si udělal něco s klíční kostí . Můžu normálně hýbat rukou atd. , akorát když dám ruku na určitou pozici , tak mně klíční kost u středu hrudníku zabolí. Nevím co s tím. Děkuju

Zřejmě se bude jednat o zlomeninu klíční kosti. Buď můžete riskovat nákazu v zdravotnickém zařízení,
nebo si (třeba obinadlem nebo vatou vyplněnou punčocou) můžete zepředu na obou stranách zachytit ramena a vzádu křížem svázat (můžete se podívat na internet na Delbetovy kruhy). Klíček se hojí 3-4 týdny.

MUDr. Kamil Veselý

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.