DĚDINSKÁ 29, Praha 6, Praha
Ordinace specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

Práce pana doktora je vždy velmi kvalitní, a dále oceňuji vstřícnost. Jsem přesvědčená, že spousta doktorů by si měli vzít příklad .

O
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Koleno po úrazu na lyžích

Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora Veselého. Prázdná čekárna, vstřícný přístup, jasná a rychlá komunikace.

Moc milý pan doktor, vždy s úsměvem na tváři, chodím k němu už dva roky a naprostá spokojenost. Několikrát jsem šla i k jiným doktorům ve státních zavedeních a vždy to udělali buď špatně, nebo jsem pak musela na další zbytečné kontroly a někdy i museli svoji nekvalitní práci předělávat. U K. Veselého vyloučeno. Doporučuji!

byla jsem u pana doktora zatím podruhé ale opět plná spokojenost, pan doktor je velmi šikovný, pracuje rychle ale pečlivě, on i sestřička jsou profesionálové a velmi milý lidé, děkuji a vřele doporučuji!

Mohu vřele doporučit! Velice ochotně vysvětlí problém i co je jeho příčinou, popíše způsob léčby a problém vyléčí / odstraní. Ve srovnání s běžnou chirurgií zcela propastný rozdíl v přístupu k pacientovi, zde se člověk cítí jako lidská bytost a ne jako nějaký obtěžující otrapa. Zároveň dokázal velice jednoduše a rychle vyléčit problémy které jinde dignostikovala zcela jinak a jak se nakonec ukázolo, pravdu měl Mudr. Veselý.

X

velmi dobrý lékař, skvělý diagnostik, výborný zpěvák

Pan doktor Veselý je nejlepší lékař, kterého jsem já a syn, moje kamarádka a kolegyně z práce potkali bez výhrad. V ordinaci se pracuje kvalitně, profesionálně, pochopila jsem, že pokud chce pan doktor udržet takto příznivé ceny a kvalitu, není čas na odbíhání k telefonu. Proto sestra pacienty ze záznamníku po ordinační době kontaktuje a domluví návštěvu. A to, pokud je důvod, třeba do druhého dne.Byl mi vyoperován obrovský lipom velmi hluboko pod kůží, do jehož operace se žádnému lékaři nechtělo, a pokud ano v Motole jedině s narkozou. Pan doktor měl operaci během 30 minut dokončenou, souhra jeho a sestry byla neuvěřitelná. Mému díítěti vyloučil trpělivým sledováním rengenů zhoubmý kostní nádor, neobvyklým výrustkem se nikdo jiný vážně nezabýval. Je to super rodinná ordinace, všem známým pana dr.doporučuji.

Bez výhrad. Ostatní to napsali za mě.

Diagnostik, s jakým jsem se dosud nesetkala. Skoro se chce říct - těším se k doktorovi :-).

PAN DOKTOR VESELÝ A JEHO SESTŘIČKA JSOU ÚŽASNÍ ÚŽASNÍ NEJLEPŠÍ!!!MOC DĚKUJI. PREPSLOVÁ OL.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mám dotaz. jsem po zlomenině kotníku a hlezna. Již chodím do práce. Ale v září mě čeká vyndávání 5 šroubů a destičky. jak dlouho budu asi doma než budu smět jít do práce. Děkuji za odpověď.

Záleží na povaze zaměstnání. Při administrativní práci 3-4 dny, při fyzické zátěži zhruba 2 týdny

MUDr. Kamil Veselý

• Dobrý den, před rokem v březnu jsem měla úraz na pravé ruce, přetrhla jsem si vaz mezi prsteníčkem a malíčkem. Měla jsem sádru, potom rehabilitace destičky s elektrickým proudem či tak něco. Po skončení léčby jsem mohla, tak normálně fungovat, ale časem jsem zjistila, že při aktivitě ať už - sekání se sekačkou, nošení těžších věcí, při klikování,
    celkově cvičení, nebo celkově ,kde jsem se musela zapírat o ruce, mi začala vystřelovat bolest od mezi malíčkem a prsteníčkem, přes zápětí až skoro dál skoro k lokti ( všude, kde jsem měla předtím sádru). Bylo to něco jako hodně bolestivé píchnutí, křeč. Vždycky jsem to nějak přešla, nechala ruku odpočinout, ale včera jsem sekala zahradu a při sekání jsem dostávala zase ty bolesti, dnes po probuzení mám silnější bolesti, stačí jen vytočit zápěstí a bolí mě to hodně. Nevím co dělat, nechci obtěžovat k lékaře kor v téhle době pandemie. Děkuji za odpověď

Může se jednat o úžinový syndrom ulnárisového kanálku v oblasti loketního kloubu (je to něco podobného jako syndrom karpálního tunelu v zápěstí, ale jedná se o jiný nerv). Se sádrovou fixací by souvislost mít mohl. Diagnozu udělá elektrofyziologické vyšetření na neurologickém pracovišti.

MUDr. Kamil Veselý