Kamil Veselý, chirurg Praha

MUDr. Kamil Veselý

Uložit

Chirurg Více

44 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

DĚDINSKÁ 29, Praha 6, Praha
Ordinace specialisty - chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Pan doktor i sestřička jsou hrozně milí a profesionální. Kdyby šlo dát nekonečno hvězdiček tak je mají.

J
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Vynikající lékař, dokonalý profesionál s lidským přístupem, který dokáže laikovi vše vysvětlit, a jako bonus s příjemnou sestřičkou.

K
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Profesionální péče, velmi vřelý přístup doktora i sestřičky. Návštěva z důvodu odstranění znamének. Maximální spokojenost

N
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Fantastická dvojka pan doktor a sestřička.
K nim prostě jdete pro perfektní lidský přístup a pro dobrou náladu.
Za me naprosto perfektni
Kdyby ve zdravotnictví byl takovej přístup všude bylo by to super.

R
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Výborný lékař, dokonalý profesionál s lidským přístupem, který dokáže laikovi vše vysvětlit, a jako bonus s příjemnou sestřičkou. Objednání na přesný čas, žádné zbytečné sezení v ordinaci.

E
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

Práce pana doktora je vždy velmi kvalitní, a dále oceňuji vstřícnost. Jsem přesvědčená, že spousta doktorů by si měli vzít příklad .

O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Koleno po úrazu na lyžích

Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora Veselého. Prázdná čekárna, vstřícný přístup, jasná a rychlá komunikace.

A
Ověřený profil

Moc milý pan doktor, vždy s úsměvem na tváři, chodím k němu už dva roky a naprostá spokojenost. Několikrát jsem šla i k jiným doktorům ve státních zavedeních a vždy to udělali buď špatně, nebo jsem pak musela na další zbytečné kontroly a někdy i museli svoji nekvalitní práci předělávat. U K. Veselého vyloučeno. Doporučuji!

L
Ověřený profil

byla jsem u pana doktora zatím podruhé ale opět plná spokojenost, pan doktor je velmi šikovný, pracuje rychle ale pečlivě, on i sestřička jsou profesionálové a velmi milý lidé, děkuji a vřele doporučuji!

P
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit! Velice ochotně vysvětlí problém i co je jeho příčinou, popíše způsob léčby a problém vyléčí / odstraní. Ve srovnání s běžnou chirurgií zcela propastný rozdíl v přístupu k pacientovi, zde se člověk cítí jako lidská bytost a ne jako nějaký obtěžující otrapa. Zároveň dokázal velice jednoduše a rychle vyléčit problémy které jinde dignostikovala zcela jinak a jak se nakonec ukázolo, pravdu měl Mudr. Veselý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mám dotaz. jsem po zlomenině kotníku a hlezna. Již chodím do práce. Ale v září mě čeká vyndávání 5 šroubů a destičky. jak dlouho budu asi doma než budu smět jít do práce. Děkuji za odpověď.

Záleží na povaze zaměstnání. Při administrativní práci 3-4 dny, při fyzické zátěži zhruba 2 týdny

MUDr. Kamil Veselý

Dobrý den, před rokem v březnu jsem měla úraz na pravé ruce, přetrhla jsem si vaz mezi prsteníčkem a malíčkem. Měla jsem sádru, potom rehabilitace destičky s elektrickým proudem či tak něco. Po skončení léčby jsem mohla, tak normálně fungovat, ale časem jsem zjistila, že při aktivitě ať už - sekání se sekačkou, nošení těžších věcí, při klikování,
celkově cvičení, nebo celkově ,kde jsem se musela zapírat o ruce, mi začala vystřelovat bolest od mezi malíčkem a prsteníčkem, přes zápětí až skoro dál skoro k lokti ( všude, kde jsem měla předtím sádru). Bylo to něco jako hodně bolestivé píchnutí, křeč. Vždycky jsem to nějak přešla, nechala ruku odpočinout, ale včera jsem sekala zahradu a při sekání jsem dostávala zase ty bolesti, dnes po probuzení mám silnější bolesti, stačí jen vytočit zápěstí a bolí mě to hodně. Nevím co dělat, nechci obtěžovat k lékaře kor v téhle době pandemie. Děkuji za odpověď

Může se jednat o úžinový syndrom ulnárisového kanálku v oblasti loketního kloubu (je to něco podobného jako syndrom karpálního tunelu v zápěstí, ale jedná se o jiný nerv). Se sádrovou fixací by souvislost mít mohl. Diagnozu udělá elektrofyziologické vyšetření na neurologickém pracovišti.

MUDr. Kamil Veselý

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti