Praktický zubní lékař
Jílkova 189, Brno

Nejlepší zubař za mých 43 let života!Do ordinace si chodím psychicky odpočinout. Veškeré platby vysvětleny včas a do detailů!

Pan doktor je vynikající lékař i člověk. Obojí je stejně důležité. Velmi si jej vážím a chodím k němu s naprostou důvěrou.

příjemný,citlivý,milý, a hlavně U M Í !!!

jsem taky pro že je dobrej,na první dojem rozhodnej chlap,co na srdci to na jazyku,při zákroku řekne co udělá žádný serepetičky a kecy kolem,dokáže vás pěkně pokárat a to je dobře,pracuje kvalitně a je pravda že kdyby to dělal šetrně tak jak někde tak nikdy nezjistí kde tě co bolí.Já se moc moc bojím zubařů ale on mě přesvědčil že vše se má dělat pořádně a naplno (i když to bolí) zároven musím uznat že umí i uklidnit (dnes mě řekl ted to bude bolet chlapče protože si tu 5 let nebyl a je to chycený až k nervu ale jak to udělám tak to přejde) měl pravdu a udělal to kvalitně....do ted jsem chodil na dvě místa kde na mě sice byli hodní ale při čistění kanálku do toho lechce píchli a dom -sice to nebolelo ale takhle bych tam chodil tisíc let..pak jsem chodil jeden čas k VIP zubařce pro podnikatele tam byla televize v ordinaci,leasery,samé novinky-než jsem poznal známýho co tam dělal a ten mě to řekl (kupují levný šmejdy a nám to účtovali v plné palbě) Pan doktor Michalisko je chlap,profík má zkušenosti a po tom co jsem tam byl s klukem tak i s dětma to umí.Ale jde z něj respekt :-))

Vynikající lékař s lidským přístupem. Doporučuji

Pan doktor Michalisko je vynikající profesionál. Během své dlouhé praxe poskytoval vysoce kvalitní odbornou péči nejen pacientům v naší zemi, ale i lidem v oblastech válečných konfliktů v Iráku a bývalé Jugoslávii, kde řadu let nezištně pomáhal těm nejpotřebnějším bez ohledu na nebezpečí. V současné době má nejen mnoho vděčných pacientů, kteří si jeho péče velice váží, ale pomáhá i při vedení odborné praxe studentů stomatologie. Doufám, že v jeho péči ještě dlouho zůstanu.

Pan doktor je milý,velice ochotný a dobrý stomatolog.

Chodím k panu doktorovi už řadu let a neměnila bych.

No já teda nevím... Chodím k němu cca 5 let, a za tu dobu mně třikrát vrtal jeden zub, protože plomba vypadla nebo mně upadnul kousek zubu zpod ní. Jednou když jsem se ho ptala, jestli to bude zase plombovat a jestli plomba neupadne (protože měla nahradit kousek zubu z boku, co se ulomil), tak se na mě podíval a dost arogantním způsobem mi odpověděl něco v tom smyslu, že snad on mně taky nemluví do mé práce a ať to laskavě nechám na něm... O případnou injekci si říkám už ve dveřích, protože sám se nezeptá. Hledám jinde, ale zatím nenacházím...

Pan doktor, je velice milý, na každý dotaz ochotně odpoví.
Rozhodně přistupuje k pacientovi velmi citlivě a profesionálně.
velmi dobrý stomatolog