Adresy (2)

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách
Dukelských hrdinů 17, Praha
R.M.A. CENTRUM s.r.o., odběrová místnost

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce

Pan doktor je skvělý a moc ochotný. Kdo se k němu dostane, tak má vyhráno. Je vtipný, objektivní a ochotný vyjít vstříc všem.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Anemie

Po nehoraznem prepinkavani pri snaze se v Praze objednat na hematologicke vysetreni jsem se dostala na kontakt k panu doktorovi. Ten pochopil, ze v ramci vyssiho stadia tehotenstvi je moje objednani na vysetreni urgentni a mile a ochotne pro me nasel termin. Vysetreni me teprve ceka, ale za tento lidsky a proaktivni pristup jiz ted davam 5*.


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce hematologické vyš.

Je to opravdu sympaťák.Takoví doktor,co umí jednat s lidmi.Je prostě v pohodě a měli by být takový všichni.Ojediněl lékař na svým místě.Mě pomohl,na rozdíl od jiných lékařů.


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Akutní problém s páteří

Po 14 dnech akutního problému, kdy jsem se nikde nemohla dovolat pomoci, měl jako první opravdu zájem, jaký mám problém a pomohl mi. Velice příjemný člověk, doktor, na kterého je pět hvězdiček vážně málo.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu specialista na svém místě s velice lidským přístupem a navíc gentleman. Škoda, že je vždy tak složité se k němu objednat.


L
Ověřeny pacient

nejsympatičtější ze všech sympaťáků, workoholik, který ovšem vše důkladně vyšetří a vysvětlí, oceňuji především aktivní zájem o psychický i fyzický stav pacienta, mistr empatie, doporučuji všemi hvězdičkami!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti