Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

Umístění: Poliklinika Modřany vyšetření kyčlí novorozence

Pan doktor je určitě odborník, ale je ze staré školy, evidentně nesleduje nové trendy a postupy a je opravdu velmi nepříjemný pokud se chcete doptat na nějaké alternativy k postupu, který vám bez jakéhokoliv vysvětlení předepíše. Co mu chybí na empatii dohání na aroganci a neochotě se s lidmi bavit. Svým přístupem "takhle už to doporučuji 30 let a nehodlám se o tom dál bavit nebo vám cokoliv vysvětlovat" by se hodil spíš někam na úřad než do zdravotnictví ...

Umístění: Poliklinika Modřany ultrazvuk kyčle u kojence

Byl jsem u něj už tenkrát se zádama a dal mne do kupy. nyní dcerka s kyčlema. Pro mne prostě profík co si moc nepotrpí na řeči. Jsem rád že ho tu máme.

Umístění: Poliklinika Modřany Ploche nohy u syna

Prvni navsteva u pana doktora probehla v poradku, byl mily, vstricny, ale druha, kdy si trilety syn odmitl lehnout na lehatko a uvolnit se, byl pan doktor neprijemny a se slovy, ze ma i jine pacienty, odesel, at syna pry premluvim, pri druhem pokusu nas v podstate vyhodil. Mimo jine jsme byli objednani na 13hod a na radu jsme prisli az ve 14:30. Pry nas prohlednout nemuze. Dostala jsem take prednasku, ze me dite patri mezi nespolupracujici pacienty, mezi jinymi to jsou pry bezdomovci, opilci apod. Takze s panem doktorem nikdy vice. At tento pan neleci deti, kdyz na to nema nervy a silne ho to obtezuje.

Umístění: Poliklinika Modřany Kontrola kyčlí

Velmi milý, ochotný a vstřícný pan dokor. Krásně se věnuje miminku a je velmi pečlivý. Takových lékařů by mělo být víc. Děkujeme pane doktore!

Umístění: Poliklinika Modřany Bolest kolena

Venuje se pacientum az nadstardantne. Zjisti problemm a doporučí skveleho operatera. Vse do puntiku pacientovi vysvětlí. Mohu pouze doporucit.

K panu doktorovi jsem přišla se závažným problémem růstu kostí mého tehdy dvouletého syna. Do ordinace nás pozval přednostně (dvou dam v čekárně se sestřička slušně zeptala) a choval se příjemně. Není to hlučný a povídavý typ, působí introvertně, hodně se koncentruje na pacienta, což oceňuji víc, než konverzaci o tom, odkud jsme přijeli, nebo, že je syn roztomilý. Problém si nechal říci jen stručně, v detailu jsme ho probrali až po vyšetření. Při vyšetření nejprve z povzdálí pozoroval (chůzi, pohyby, chování v přirozeném pohybu), pak až studoval krátce na lůžku. Syna pečlivě, ale tak, jak už to děti potřebují, vlastně velmi nenápadně, vyšetřil, nechal mě ho obléci, zabavit hračkami, které nabídla sestřička a v klidu vysvětlil své závěry. Určil přesnou diagnózu, doporučil konkrétního odborníka v nemocnici a díky tomu všemu jsme teď po roce a čtvrt završili úspěšnou léčbu a vyhnuli se nepříjemné operaci. Od letoška tam chodím i s druhým dítětem a sama bych, v případě potřeby ortopeda, nešla jinam.

Další doktor, který nemá chování. Na mě tedy doktor mile nezapůsobil, naopak vystresovaně a arogantně a má dvou a půl letá dcerka, když ho viděla, se chystala odejít. Smrdí cigaretovým kouřem a vypadá, že si potřebuje každou chvíli zapálit. První věta zněla, když jsme čekaly na něho v ordinaci: " VY ještě nejste svlečení a netrénujete chůzi po špičkách?" To by jste , milý doktore nám musel dát vědět, že to máme dělat nebo si zajistěte lepší komunikaci ve vaší ordinaci!!!!!!
Pokud máte malé děti, najděte si ortopeda, který má vztah k dětem, tento to opravdu NENÍ, nepochopil, že pokud se dvou a půl leté dítě nechce vyšetřit, protože má z doktora strach, nic nepomůže.
Za mě velmi slabý co se týče chování. Sestrám v ordinaci nezávidím!!!!

Pan doktor je velmi milý, příjemný a vstřícný. Není divu, že má pořád plnou čekárnu. Někomu to vadí, mně tedy ne. Na dobrého lékaře si ráda počkám. Jakýkoliv problém vyřeší, ať je více či méně vážný. Pana doktora mohu jedině doporučit.

29.1.2041
po zkušenosti s předešlým ortopedem,který byl velice arogantni a neuměl určit ani správou diagnosu,jsem si u pana doktora připadala jako v jiném světě.Můj problém okamžitě zjistil,následně operoval a i jeho přístup byl prostě dokonalý,moc mu děkuji za vše a sestřičkám také.

Z pana doktora jsem měla pocit, i když je určitě znamenitý odborník, že je trochu vyhořelý (ale s pacienty jedná hezky, s respektem). Zarazilo mě, že mi nebyla předepsána po zlomenině končetiny rehabilitace. Nejednalo se sice o zlomeninu závažnou, ale podle mého názoru si laik může domáckým rozcházením končetiny dost ublížit,protože jsou svaly samozřejmě dost zchudlé , pak je tam stále otok,hybnost špatná..nevíte pořádně co můžete a nemůžete a tam je podle mého názoru nutný odborný dohled.