MUDr. Josef Maurer - chirurgie

MUDr. Josef Maurer - chirurgie
Palackého 5/720, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MUDr. Josef Maurer - chirurgie Jiný

Po dlouhem trápení a mnoha navstevach u ostatnich specialistu jsem skončila nakonec ( diky bohu) v ordinaci pana doktora Maurera. Děkuji za to. Velký sympaťák a hlavně profesional. Už při první návštěvě pan doktor diagnostikoval problém a navrhl rychle reseni. Uz za 1,5 mesice me odoperoval (plastika vazu BTB). Operace byla absolutne bez komplikaci, rekonvalescence sice bolestivejsi, ale jiz za par tydnu jsem opet mohla chodit normalne jako pred urazem. Jsem panu doktorovi moc vdecna!! Nejlepe utracene penize :-) . Všem ho budu doporucovat .

Umístění: MUDr. Josef Maurer - chirurgie Jiný

Byla jsem na artroskopii chrupavky v pravém koleni v srpnu 2019. Koncem října jsem měla letět na dovolenou, kde jsme hodně chodili, nevěřila jsem tomu, že opravdu budu moci chodit a o koleni nebudu tou dobou už ani vědět! Dr. Maurer poradil po 4 dnech od operace odložit berle a snažit se došlapovat sama, moc to nešlo, ale do měsíce opravdu - nebylo třeba berlí, chodil jasem po schodech, postupně do dvou měsíců jsem dokázala i dřep a ohnout celou nohu. Respekt a opravdu vřele doporučuji!

Umístění: MUDr. Josef Maurer - chirurgie Jiný

ve zkratce pan doktor je velký sympaťák a vyborny chirurg. Během jedné návštěvy me diagnostikoval, vysvětlil problematiku, určil termin operace a za 14 dni pak odoperoval.
Rychle, přesne, bez vahani. Moc se mi jeho pristup libil.

Moc doporučuji a sportovcům obzvlášť!

nevim jak nekdo muze nadavat na omezene ordinacni hodiny či cenu. V dnešní době si tohle snadno zjistim na internetu podmínky a pak se rozhodnu snad ne? Taky si nekupujete nakup a pak jen nadavate ze to stalo penize a cas.
Pan Maurer má výborný přístup a to hlevně že z jeho úst neslyšíte jako u většiny nemocničních ortopedů věty typu: "něco tam tlačí" "je potreba neco predelat" atd... proste vam presne rekne co a s cim se bude dit a uz diky tomu mate pocit jistoty ze ten clovek vi o cem mluvi.
Po úrazu kolena - oba menisky rosypany a predni zkrizeny vas utrzeny mi po trech mesicich dovolili jit na magnetickou resonanci aby si potvrdili co jsem celou dobu rikal a az dalsi dva mesice pote me operovali. Az po operaci jsem se dozvedel ze mi jen vyndali menisky a zacistili na dalsi operaci kde udelaji plastiku. Proc to neudelali rovnou? Protoze takhle maji dve operace a moje pojistovna to plati dvakrat. Po hospitalizaci jsem chodil tri tydny o berlich s ortezou.
Pote jsem se dostal k panu Maurerovi a po konzultaci mi dal termin. Jeden den jsem nastoupil druhy sel domu o berlich bez ortezy. Za tri tydny jsem byl schopnej chodit a normalne (sice pomaleji) fungovat, kdezto ve statni nemocnici mi rekli ze sedm tydnu nesundam orzezu.

Jsem jen rad ze jsem se o tomhle cloveku dozvedel a dostal se k nemu.

vynikající lidský přístup a odborné znalosti, léčil mého tchána, který absolvoval operaci ve Slaným a poté nemohl pořádně chodit, po reoperaci jezdí na lyžích a běhá... já osobně jsem u něho byl dvakrát a vždy maximálně spokojen, opravdu doporučuji!

Výborný doktor a výborný člověk. Vždy jedná na rovinu a férově. Pokud chcete po vážném zranění např. kolene aktivně a dlouho sportovat, tak ho jedině doporučuji.

Stručně: prohlédnul mě, určil diagnózu (přetržený ACL + MCL), vysvětlitl, v čem spočívá operace a rovnou naplánoval termín, vysvětlil, co bych měl do operace s kolenem dělat. Nyní jsem již po operaci a pomalu rehabilituju. Cena (jak vyšetření, tak operace) sice není nejnižší, ale lepší dobře spravené koleno, než berle na pojišťovnu. Nevím, jak na jiné zákroky, ale na operaci kolene jej můžu rozhodně doporučit.
A ještě si dovolím reagovat na pana Karla: Pan doktor Maurer má tu "drzost" mít tak krátké ordinační hodiny, protože minimálně dva dny v týdnu operuje. Navíc dost často ordinuje i déle. Já jsem u něj například byl již kolem 8:00, protože měl hodně plno, občas navíc ordinuje i po návratu z operací. Na jeho stránkách (http://amb-mudrmaurer.cz/kontakt) najdete informace jak o ordinačních hodinách, tak o tom, kdy je možné se objednat.

Musím říct, že jsem byl z pana doktora Maurera dost zklamaný, nebo možná jen neměl svůj den. Hned od začátku mi drze tykal, ani mě pořádně nevyslechl, často mě přerušoval, většinu mých potíží ignoroval. I můj obvoďák mě prohlédl lépe než on. Nakonec mi dal slevový kód 50kč na drahou kloubní výživu, z čehož má jistě tučnou provizi a za těch 10 minut co jsem u něj byl si řekl 800. Od soukromého lékaře bych opravdu čekal trochu víc.

Bezesporu je to výborný ortopéd,ale jestli plánujete operaci (např. předního zkříženého vazu) a nejste si zcela jisti, u koho si ji budete nechat dělat, je lepší se kouknout na tento odkaz a ušetřit tím 800 kč, protože se nic víc v jeho konzultaci nedozvíte.:

Přes pěkné hodnocení které tu pan doktor má mě velice zklamal. Potřeboval jsem dobrého ortopeda tak jsem jej zkusil.

Nicméně když jsem se po týdnu volání konečně dovolal a zjistil jeho ordinační hodiny a dorazil na ty dva dny v týdnu kdy pan doktor ráčí vždy jen dopoledne pracovat, tak mě bez objednání mírně řečeno poslal někam, že by mi nabídl nějaký termín to vůbec a navíc mě poslal přes chodbu na chirurgii, kde mi po tom co jsem si počkal ve frontě řekli že oni ortopedi nejsou a že musím jinam.

Navíc pan Mauer nemá smlouvu s pojišťovnami takže si koštuje 800 Kč za cca 15 min. konzultaci. Inu ne každý lékař se má asi špatně!