Ortopedická ambulance
Kateřinská 34, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor mi pomohl se zánětem v koleni. Z návštěvy mám velmi dobrý pocit, je vidět, že má hodně zkušeností. Lidsky povídal, co dělá a podrobně prozkoumal, zda to není něco závažnějšího. Doufám, že koleno bude brzy stoprocentně fit a vydrží co nejdéle :) Paní sestra v roce 2017 je úplně v pohodě, nechápu na co si kdo stěžuje. Dostanete v rámci možností, o co si řeknete. Líná huba holé neštěstí.

C

Pan doktor Jiřička je určitě skvělý ortoped, bohužel spolupracuje s klinikou pracovního lékařství, která na základě jeho posudku nemoci neuznává.Např.poškození menisků posoudil jako vrozenou vadu/projevuje se v dětství/ a při druhé návštěvě přisoudil nemoc ze zatížení plochým nohám.Je jasné, že tato komická řešení jsou bez dalších problémů v posouzení nemocí, ale malinko si možná ničí charakter i pověst odborníka.

Je možné, že je pan doktor Jiřička schopný ortoped, to posoudím, řekněme, za týden. Co se ale týče profesionality vedení jeho ordinace mám výhrady. Po oznámení, že mi do kloubu píchne "něco na uvolnění" mi přes můj dotaz neřekl, co za látku a v jakém množství to do lokte vpravuje. Po aplikaci na opakovaný dotaz odpověděl, že kotikoidy. Chápu, že se mohl bát mé odmítavé reakce, kdyby mi řekl o kortikoidech před aplikací, ale informovat pacienta-klienta o úkonu a dát mu prostor pro jeho dotazy by pomohlo k rozplynutí jeho obav. K celkovému dojmu nepřidala sestra, ne příliš sympatická osoba, která by za ta léta, co pana doktora pozoruje, vlastně "mohla ordinovat sama". S tím aby vystavila účtenku na slavných 30 Kč se neobtěžovala a o písemné zprávě - Diagnozy, výkony, doporučení si můžu nechat jenom zdát. Poskytnutí písemné zprávy je například ve VFN - Karlovo náměstí běžná praxe. Co neopomněla, objednat mě za měsíc. Opravdu se mi tam znovu nechce!

Obzvlášť v dnešní době je hodnotou, když je někdo tzv. normální, lidský, na nic si nehraje, chová se jako profesionál. Přesně tyto vlastnosti pana doktora Jiřičku charakterizují, nemluvě o tom, že mi doslova během minuty -bez použití injekcí či jiných léků- svými chvaty, hmaty ulevil od příšerné bolesti trvající několik dní.

Profesionální úroveň, lidské přístupy, pochopení, vysoká odbornost.

Velmi pozorný profesionál s dlouholetou praxí a s mnoha zkušenostmi.

výborný ortoped s úžasným fortelem

Jsem maximálně spokojený s přístupem lékaře a všem ho doporučuji.Je citlivý a má pochopení pro naše potíže.

Velmi kvalitní lékař s výbornou povahou a vztahem k pacientovi.

Výborný lékař.