Praktická zubní lékařka
Scheinerova 20, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Nejlepší, nejmilejší a nej paní doktorka na světě.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní doktorka je milá, vstřícná, totéž sestra. Se zákroky jsem spokojený, navštěvuji tuto ordinaci i s dcerou již dlouhodobě.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Kdo máte rádi svoje zuby, raději se poohlédněte jinde. Paní doktorka je velice milá a vstřícná, ale to je asi tak všechno. Doporučuji pouze pacientům, kterým už mnoho zubů nezbývá a plánují klapačky na pojišťovnu. Netrvalo by dlouho a dopadl bych taky tak. Kazy nevidí, plomby a korunky vypadávají. O vyplňování kanálků se raději nebudu vyjadřovat. Následná záchranná péče vás vyjde hodně draho, pokud ještě bude co zachraňovat.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní zubařce MUDr. Weinštukové jsem chodila 8 let..Jako člověk je sympatická, usměvavá a příjemná. Měla jsem pocit ze opravdu umí dělat svoji práci pečlivě a kvalitně. Bohužel opak byl pravdou..po 8 letech jsem kvůli dojíždění změnila zubaře a po vstupní prohlídce u nového zubaře jsem doslova odcházela z pláčem z ordinace. Byla jsem v úplým šoku v jak strašném stavu mé zuby jsou, a to jsem k MUDr. Weinstukove chodila na prohlídky pravidelně. Téměř na všech horních zubech zanedbané a přehlížené kazy, některé již takového masivního rozsahu, ze mi hrozil obrovský zánět protože kaz se dostal téměř ke kořenu zubu. Na spodním patře, pod stoličkou která mě dlouhodobě bolela, po částech se mi lámala a na kterou jsem si u paní zubarky několikrát stěžovala ze mě opravdu boli, mi bylo sděleno ze tam mám jidlo a špatně si čistím zuby a ze mě to rozhodne bolet nemůže protože zub již nemá nervy. U mého nového zubaře byl pod touto stolickou zjištěn obrovský zánět. Teď mě bohužel čeká návštěva specializované ordinace, kde mě budou čistit cele kanálky. MUDr. Weinštuková mi kanálek vycistila ale jen na začátku a zbytek zaplácla nějakou vyplní a zbytek kanálků zůstal nevycisteni a zánět který trvá už 3 rokem byl na světě. Jsem z toho všechno úplně zhrozena a zároveň strašně naštvaná na MUDr. weinštukovou. Tuhle zubarku rozhodne nedoporučuji a doufám, ze ji již v životě nepotkam, to bych ji fakt poděkovala!!!!

Ano, u paní doktorky se většinou dlouho čeká, protože má velmi mnoho pacientů. A právě proto jim zřejmě nemůže věnovat tolik času, kolik by jejich obtíže vyžadovaly. Její plomby velmi rychle vypadávají a nedrží, což se mi u jiného stomatologa nestává. Co je mi to platné, že se na mě usmívá, když mě důkladně neléčí a zanedbá mi ošklivý zubní zánět. Dle mého názoru není příliš pečlivá, protože v honbě za body na to ani nemá čas. S její odbornou péčí jsem nebyl spokojený.

báječná , skvělá.
zná někdo stomatologa, kde se i zasmějete ?
jako zubařka je moc šikovná, má milou a příjemnou sestřičku

Dobrý den, vřele doporučuji. Paní Dr. je velmi šikovná, opravdu má zlaté ruce. Občas se déle čeká, ale je to jen díky tomu, že má opravdu hodně pacientů neboť je výborná stomatoložka.
S pozdravem Jana

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem moc spokojená.

K paní doktorce chodím již 15 let. Je to příjemná ochotná lékařka, schopná s čímkoliv pomoci, trpělivě vysvětlí problém i několikrát, vždy najde řešení. Čekají lhůty jsou u ní bohužel delší, na objednání 2-3 měsíce a i poté člověk v čekárně sedí min. 30 min. až hodinu než přijde na řadu, pořadí pacientů určuje lékař a vždy je tam několik důchodců, kteří jdou přednostně, protože mají asi nejméně času. Jako lékařku ji vřele doporučuji, jsem s ní moc spokojená.