Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka mi dělala korunku 10000 celkem, porad to zlobilo, tak jsem zmenil zubare, ktery hned zjistil ze korunka byla netesna, zaplneny pouze dva koreny ze tri. vse viditelne z rengenu, vsechno odvrtal a za polovinu me to spravil.

Paní doktorka je úsměvná, milá, ale drahá a nelze se dohodnout na levnější a trvanlivé variantě. Zkrátka na 1. místě je úsměv pí. doktorky a platba nakonec, proto se tam mění pacienti !

Oceňuji profesionální přístup Dr. Kovářové, zejména její přehled o nejmodernějších metodách léčení a technologiích, dále pak nadstandartní služby, za které si ráda zaplatím, rozhodně bych svého zubního lékaře neměnila.

Myslela jsem si, že v soukromém zařízení bude jednání s pacientem na jiné úrovni, než ve státním, ale opak je pravdou! V únoru jsem se objednala na zhotovení korunky, hotová byla po mnoha návštěvách až v květnu a to ještě špatně!!! Dohodly jsme se na výměně v garanci, ale sama jsem si musela domluvit návštěvu u zubní laborantky, která se neustále na něco vymlouvala. Sestra v ordinaci na mě pak byla taky nepříjemná. Jak si něco takového můžou dovolit, když mají takové ceny? A to ještě po špatně vykonané práci?

Něco tak otřesného jsem v životě ještě u stomatologa nezažila. Evidentní kaz neléčí, musel mě ošetřit jiný lékař (jen nad tím kroutil hlavou). A ještě mě přesvědčuje, že na tom zubu mi ten "amalgám" který bolí jak utržená noha neroste již dva měsíce a nejde sežrat zbytek zdravého zubu - vždyť to zde na RTG vidíte...vážně nechutné,ale ona hlavně vidí ty lichvářské peníze co si za to nicnedělání účtuje. Otřesné! Peníze jsou důležitější, než pacientovo zdraví.Nejraději bych tu vložila blijícího smajla.

Vynikající lékařka, skvělý přístup, opravila mi celý chrup zanedbaný vinou předchozího lékaře, pod jejím vedením se mi zlepšila paradentóza, citlivý a odborný přístup.

Souhlasim s predchozim nazorem. Opravdu velmi vstricny a profesionalni, pritom lidsky pristup. Ciste prostredi v ordinaci pani doktorky Kovarove je pro mne taky vysokou znamkou kvality.

´Paní doktorka Kovářová je opravdu člověk na svém místě.Její znalosti z oblasti stomatologie jsou obrovské. Přístup mílý, zacházení úžasné. Je to první paní doktorka, ke které se nebojím chodit. Vždy mi předem dopodrobna popíše, co mi bude dělat a přidá k tomu milý úsměv.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.

Dobrý deň, pokiaľ si to budete želať, počas ošetrenia aplikujeme lokálnu anestéziu (celkovú anestéziu na našom pracovisku neprovádíme a ani ju nedoporučujeme).
V prípade záujmu nás možete kontaktovať a po vstupnej prehliadke, kde sa zhodnotí celkový stav Vašich zubov, objednáme na jednotlivé zákroky.

MUDr. Jitka Kovářová