Františka Diviše 78, Praha
Praktická lékařka pro dospělé

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Paní doktorka je velmi příjemná,ale bohužel je potřeba aby člověk víceméně svojí diagnozu už znal,věděl co chce a slušně si o to řekl.Pak není sebemenší problém.Ještě lepší je navštívit její kolegyni dr.Kolomazníkovou v době kdy Havlová neordinuje.bohužel není možné jí vyměnit.Škoda,přeškoda.Jo a nevěřím těm pozitivním komentářům typu:nejlepší skvělá...To asi píšou její známé nebo si to píše sama.

Paní doktorku Havlovou znám již dlouho a vždy je na mě milá.Doporučuji

Musím sem dát negativum,člověk příjde stím že má problémi horečky a paní sestřička vám odpový zda je to akutní a jestli si nemohu přijít až v 11 hodin že od rána je to jen pro zvané,profesionální přístup tedy selhal,asi jen tak k dotorce nepůjdu když by to nebylo akutní,v 11 hodin jsem se tedy nedostavil pač horečky byly vysoké a byl jsem rád že jsem sotva chodil.Paní doktorka tam byla jen do 13 hodin tak jsem jí nestihl požádal jsem tedy Paní doktorku Kolomazníkovou tímto jí chci hrozně moc poděkovat i sestřičce že i když nejsem její pacient tak si mne prohledla a nasadila mi okamžitě antibiotyka tak sestřička od doktorky Mudr Havlové ale je jasnovidec a dokáže odhadovat na dálku zda jste nemocní či né můžu být jedinně rád že jsem neskončil v nemocnici,byla tam semnou paní která byla v pokročilém stavu těhotenství a sestřička se jí snažila říct ať příjde až po 11 hodině Tá paní asi měla něco zablokované a tak se nevzdala a snad se i dočkala ošetření.Přitom všchny akutní případy by se měly řešit okamžitě a obzvláště u Těhotných maminek a ne se vymlouvat na to že ordinační hodiny jsou dané pak se tedy nemusejí psát žádné a bude to nejlepší A klidně se pod tento příspěvek podepíšu P.Štrouf
Ps nikde jsem se nesetkal s neochotou a nadřazeností

Paní doktorka na mě byla stále nepříjemná. Když jsem k ní přišla s opakovanými potížemi, řekla mi, že se to prostě stává a smetla to ze stolu. Při bolestech břicha mi řekla, že bych se měla léčit na psychiatrii. (Pochybuji, že tam by mi s podrážděnou slinivkou pomohli) Myslím si, že profesionální přístup vypadá jinak.

Lidský i profesionální přístup k pacientúm , ochota a vstřícnost paní doktorky i sestřičky .
Zachránila mi život , je třeba více dodávat ?

skvělá praktická lékařka

Velmi dobra lekarka

Bohužel paní doktorku nelze doporučit.I přes stálé dlouho trvající příznaky mi bylo tvrzeno,že je vše v pořádku a bohužel,vše bylo jinak a nyní se léčím se štítnou žlázou,kterou mi diagnostikoval jiný lékař.Nedoporučuji.

Výborná, příjemná paní doktorka.

Jsem spokojena.