Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olšanská 7, Praha
Poliklinika Olšanská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice pozorna, pecliva, hodna, lidska. Snazi se identifikovat problem a nesnazi se jen nejak zalecit a poslat pryc. Kez by takovych doktoru bylo vic.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím sice jen na roční kontroly,ale velice rád.Je pečlivá a vyniká rozumným lidským přístupem.
Kéž by to takto fungovalo v celém našem zdravotnictví !!


Nedávno jsem byl doporučen k paní doktorce na vyšetření. Musím říci, že je pečlivá. Nedělá nic ve spěchu, ale jako pacienta mě prohlédla velice důkladně a pečlivě, že mi to ani nepřipadalo, že jsem u lékaře, ale u zkušeného odborníka,který se snaží nic nepřehlédnout. I sestřička byla ochotná a hodná. Spokojený pacient


MUDr. Jiřina Šmuclerová z polikliniky Lípa v Praze 5 vyniká velice příjemným a lidským vystupováním i odborně působí výborným dojmem. Stejně tak příjemnou má i sestřičku.

Vlček Václav, Na Doubkové 5, 150 00 Praha 5


K

Pani doktorka mi vubec nepomohla, po nekolika testech mi rekla, ze mi nic neni ac jsem problemama trpela rok. Po zmene doktora jsem se konecne zacala lecit. Rozhodne nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi příjemnná a milá. Vyléčila mě z chyb doktorů v Děčíně. Jsem jí velmi vděčná a ráda se k ní budu vracet na preventivní kontroly.


L

Paní doktorka je velice pečlivá a příjemná, po dlouhé době jsem zažila příjemnou návštěvu lékaře. Nespěchá, snaží se přijít na to, kde je zakopaný pes a opravdu se stará.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti