Ordinace specialisty - ortopedie
Kartouzská 6/204, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ordinace jak před sto lety, doktor i sestra taky. Zobrazovací metody jsou pro něj drahá zbytečnost, maximálně dostanete levnou injekci. Byla jsem tam jen 2x, ale pokaždé se na dveřích objeví karton na kterém je napsáno - ordinace končí dnes ve 13 hod. Hlavně by měl skončit ten doktor.

Rentgeny ani neviděl, na to, kde mě co bolí se pomalu ani nepodíval, a řekl, že to spraví cvičení. 30,- Kč a nazdar... Záda bolí dál.

Většině lidem bohužel záleží jen na vybavení ordinace a na tom, aby lékař za ně odvedl jejich práci na vlastním těle a jejich zodpovědnost za vlastní zdraví. Pan doktor mi zachránil už před lety záda a svým naprosto věcným a "neomáčkovým" přístupem mi zcela vyhovuje, protože nevěší pacientovi bulíky na nos. Budete se divit, ale třeba na natržený sval je opravdu nejlepší léčba závěs a měsíční klid. Nemluvě o tom, že mnoho lidí neposlouchá své bolesti zda celý a život a když to začne být nesnesitelné, očekáváte, že se to snadno spraví. Mnohokrát zničená záda už nespravíte, je nutné se o ně starat preventivně. Hážete špínu na odborníka, kterému se kolikrát divím, že má tolik trpělivosti.

Pan doktor je odborník na slovo vzatý. Ortopedická onemocnění nelze vyřešit ani jednou, ani několika návštěvami.Rozhodně jim nikdo poškozené klouby nevymění tak, aby fungovaly jako v mládí.Několik negativních hodnocení je zcela anonymních, a ať se pisatelé zamyslí sami nad sebou a neuráží pana doktora.

Pana doktora znám řadu let, nechápu, jak mohou lidé psát takové pomluvy. Pan doktor je vcstřícný, na to, kolik má nedočkavých lidí v čekárně je klidný a každého léčí s péčí. Kdo není spokojen, ať se odhlásí, lidí má pan doktor dost.

tento "pan doktor" mě poslouchal ani ne na půl ucha, bez váhání napsal do zprávy, že nemám skoliózu, kterou mám a mám to potvrzené od několika dalších lékařů a aby se mnou nemusel nedejbože něco dělat, raději mě s mým problémem poslal naprosto nesmyslně na plicní. Ani se na mě pořádně nepodíval. Završil to vybráním poplatku, který jako nezletilá ani platit nemám. A Když jsem to zmínila, začal mi vyprávět nesmysly, tak jsem radši zaplatila a odešla.

Pan doktor Zyka je sice slušný,ordinace spíše průměr(včetně sestry),ale léčí jenom tím,že nechává doma.Poplatky si bere sestra asi dle nálady a bez potvrzení.Léčil jsem si u něho 3.5měsíce rameno a nebyl ani schopen na mé přání mimo rengenu nechat uděla jiné vyšetření.Jeho slova:to je dobrý to chce klid a rehabilitaci(za celou dobu od něho 1 a druhá po dost ostrém výstupu).Po 3.5měsících konstatoval,že už jsem odpočatý a mohu jít dělat.Navštívil jsem proto pořádného lékaře,který zjistil natržený sval a jeho slova by si pan Zyka určitě za rámeček nedal.V této ordinaci mě už nikdo neuvidí.

Pečlivý, ochotný, vstřícný, ví co dělá, odborník na svém místě.

No, alkohol jsem z něj nikdy necítil, ordinaci má taky v pohodě, příjemný taky je, ale pravda je, že mi nikdy moc nepomohl a jednou mi dokonce předepsal léky na bolesti zad, aníž by se na mně podíval. Od té doby jsem u něj nebyl.

Po tříletém léčení mé bolesti kyčelního klubu, kdy mi bylo stále říkáno, že je to od bederní páteře (rentgen, na který se stále odkazuje mi byl udělán před těmi třemi lety)jsem si prosadila rehabilitaci a lékařka mi při vstupní kontrole řekla, že se jedná o onemocnění kyčelního kloubu. Takže se pokusím o výměnu ortopeda, protože jeho léčení spočívá v aplikaci co nejlevnějších léků a konec. A přiznám se, že mi to v této ordinaci nepřipadalo nikdy jako u lékaře. Ošuntělejší vzhled jsem nikde neviděla.