Praktický zubní lékař
Jílkova 189, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Je to nejlepší zubař v Brně a víc není co dodat, po jeho více jak 30leté péči o můj chrup. Spolu se sestrou tvoří perfektně sehraný tým.

Super borec...pani sestra příjemná a ochotná ..moc mě pomohli při mých stomat.problémech...jednim slovem pro oba "skvělí"....

Pan doktor je odborník v každém slova smyslu, milý, příjemný, pěkná ordinace a příznivé ceny. Neměnila bych ho za nikoho jiného.

Výborný přístup a skvělá práce, jak ze strany pana doktora tak i ze strany paní zdr. sestřičky.

Pan doktor je skvělý odborník i moc příjemný člověk. Díky němu už se k zubaři neobávám chodit. Sestřička je taky moc milá. Jsem v této ordinaci opravdu moc spokojená.

Skvělý odborník, citlivý, pohodový, ochotný, úžasný člověk, společně s usměvavou a vstřícnou sestřičkou tvoří profesionální team Zuzana Klímová (za celou rodinu)

Velmi dobrý, jemný a ohleduplný doktor. Vše co dělá vysvětlí, vyzařuje z něj klid. Sestřička usměvavá, příjemná a hodná. Vřele doporučuji a děkuji.

Velmi příjemný a milý pan doktor odborník na svém místě vše vysvětlí má velmi citlivý přístup a vyzařuje z něj klid,sestřička je taktéž velmi milá a příjemná.

úžasný zubař velmi pečlivý a jemný ani nevím že mi něco dělá v puse...

příjemný, vstřícný, zuby netrhá ale léčí.