MUDr.

Jiří Skoupý

Internista, Revmatolog, Praktický lékař

Kontaktní informace

• K

Je skvělej,profík a v pohodě.Doporučuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Predepisuje antibiotika jako bonbony na vse bez predchozich vyteru. Kdyz se vec nelepsi, udela test, aby zjistil, ze antibiotika vubec nebyla potreba, protoze se jednalo o virove onemocneni a nasadi neco jineho. To, ze mi antibiotika rozhazi vse v tele ho moc nezajima, nasadi fakeovy usmev. Mam velmi rozporuplne pocity.
      Ovsem sestricka je jedna z nej.

• M

Když jsem hledal praktického lékaře v Praze, procházel jsem také tento portál. Nestačím se divit, když asi za měsíc tu u lékaře chybí všechny negativní komentáře, které tu ještě tehdy zářily. Už mě tedy nepřekvapuje, že tu jsou pouze ta krásná slova, jak je úžasný a profesionální.
      Pana doktora jsem navštívil osobně, proto tu zanechávám negativní komentář z našeho jednání. Dojalo mě, jak dokáže lhát a přitom se klientovi smát a dívat do očí. Pokud bych si všechny náležitosti nezjistil předem, asi bych uvěřil. Jako třešničku, když mu došly argumenty, si najednou vzpomněl, že vlastně nemá smlouvu s VZP, proto to nemůže udělat. Opět se u toho vysmíval. Při odchodu z ordinace jsem se jen pro zajímavost zeptal sedící paní, co má za pojišťovnu a ejhle…VZP. Hezká byla její slova, která naznačila, že doktor raději ošetřuje ženy.
      Pokud budete přemýšlet o panu Skoupém, dávejte prosím pozor na jeho slova a přetvářku. Předchozí negativní komentáře, které tu chybí, vypovídaly o podobných situacích, proto jsem se o věcech informoval ještě před vstupem do ordinace.

• K

Je skvělej,profík a v pohodě.Doporučuji.

• Pan doktor je naprostý profesionál.Ke všech výsledkům mi podal adekvátní informace.Jeden z mála doktorů,které mohu vřele doporučit.

• Velmi schopný vstřícný a profesionální. Vždy vše vyřešil přesně a šetrně. Mohu jen doporučit.

velmi dobrý

• G

Profesionál se vším všudy, odstranil mojí fobii z bílých pláštů. Dokáže skvěle komunikovat a najít řešení. Všem z okolí doporučuji.

• K

Příjemný a hodný pan doktor. Nikdy mě neodbyl a vždy přišel se správným řešením.

• S

Pan doktor je velice milý, ochotný. Je velice profesionální a ka pacientům se chová s úctou. Doporučuji

• L

Lékař je vstřícný a přístupný, jedná s pacienty slušně, je kvalifikovaný.