MUDr.

Jiří Skoupý

Internista, Revmatolog, Praktický lékař

Kontaktní informace

• K

Je skvělej,profík a v pohodě.Doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Tůmová
    Eva Tůmová
    Španělská 4, Praha
    Nejlepší paní doktorka, s kterou jsem se za svůj život setkal. Více

Soňa Kysilková
    Soňa Kysilková
    Mezibranská 21, Praha
    Bezproblémová komunikace. Více

Šárka Bílková
    Šárka Bílková
    Mezibranská 21, Praha
    Velmi prijemna pani doktorka, prisla jsem k ni s prosbou o vysetreni, nesedely mi leky na vysoky krevni tlak,… Více

Olga Horáková
    Olga Horáková
    Praktický lékař, Internista
    Italská 7, Praha
    Mám velmi dobré zkušenosti. Paní doktorka je pověstná svým lidským přístupem k pacientům. Vždy si najde pro pacienta… Více

Boubacar Baldé
    Boubacar Baldé
    Praktický lékař, Internista
    Italská 34, Praha
    pan doktor je moc milý a byla jsem u něj se vším spokojená. vždy jsem potřebovala pouze základní ošetření, žádná… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Predepisuje antibiotika jako bonbony na vse bez predchozich vyteru. Kdyz se vec nelepsi, udela test, aby zjistil, ze antibiotika vubec nebyla potreba, protoze se jednalo o virove onemocneni a nasadi neco jineho. To, ze mi antibiotika rozhazi vse v tele ho moc nezajima, nasadi fakeovy usmev. Mam velmi rozporuplne pocity.
      Ovsem sestricka je jedna z nej.

• M

Když jsem hledal praktického lékaře v Praze, procházel jsem také tento portál. Nestačím se divit, když asi za měsíc tu u lékaře chybí všechny negativní komentáře, které tu ještě tehdy zářily. Už mě tedy nepřekvapuje, že tu jsou pouze ta krásná slova, jak je úžasný a profesionální.
      Pana doktora jsem navštívil osobně, proto tu zanechávám negativní komentář z našeho jednání. Dojalo mě, jak dokáže lhát a přitom se klientovi smát a dívat do očí. Pokud bych si všechny náležitosti nezjistil předem, asi bych uvěřil. Jako třešničku, když mu došly argumenty, si najednou vzpomněl, že vlastně nemá smlouvu s VZP, proto to nemůže udělat. Opět se u toho vysmíval. Při odchodu z ordinace jsem se jen pro zajímavost zeptal sedící paní, co má za pojišťovnu a ejhle…VZP. Hezká byla její slova, která naznačila, že doktor raději ošetřuje ženy.
      Pokud budete přemýšlet o panu Skoupém, dávejte prosím pozor na jeho slova a přetvářku. Předchozí negativní komentáře, které tu chybí, vypovídaly o podobných situacích, proto jsem se o věcech informoval ještě před vstupem do ordinace.

• K

Je skvělej,profík a v pohodě.Doporučuji.

• Pan doktor je naprostý profesionál.Ke všech výsledkům mi podal adekvátní informace.Jeden z mála doktorů,které mohu vřele doporučit.

• Velmi schopný vstřícný a profesionální. Vždy vše vyřešil přesně a šetrně. Mohu jen doporučit.

velmi dobrý

• G

Profesionál se vším všudy, odstranil mojí fobii z bílých pláštů. Dokáže skvěle komunikovat a najít řešení. Všem z okolí doporučuji.

• K

Příjemný a hodný pan doktor. Nikdy mě neodbyl a vždy přišel se správným řešením.

• S

Pan doktor je velice milý, ochotný. Je velice profesionální a ka pacientům se chová s úctou. Doporučuji

• L

Lékař je vstřícný a přístupný, jedná s pacienty slušně, je kvalifikovaný.