Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Nejhorší lékař kterého jsem kdy zažila. Nedoporučuji ani za nic. Měla jsem zanícené nehtové lůžko, pan chirurg si ani nevyslechl co se stalo a udělal a konstatoval že je to zarostlý nehet - nebyl!! Já se jen nešťastně střihla do krve když jsem si stříhal a nehet a ono se to pak zanítilo (plus se mi tam "vyhřezla kůže"? Něco jako takový výrůstek) Jenže já jsem žádnou zkušenost v tomto směru neměla, takže jsem nepochopila co znamená konstatování lékaře "je to zarostlý nehet" a nemohla jsem nic namítnout. Moje obvodní lékařka mi napsala zadanou se slovy že by mi na chirurgii měli odstranit ten "výrůstek" eventuálně kdyby se objevil hnis tak to - jenže to už si pan chirurg ani v nejmenším nevyslechl ani neseznámil s tím co mi bude dělat a až když bylo po zákroku oznámil mi že mi strhnul část nehtu??? Jako já jsem byla v šoku a nebyla jsem schopná absolutně nic říct, navíc mi začal vysvětlovat jak si lidi blbě stříhají nehty a kvůli tomu se to zanítí?? To mi ukázalo že mě vůbec nevnímal když jsem mu řekla že jsem se tam nůžkami střihla a zanítilo se mi to den na to?
Pardon, ale tohle je naprosto neprofesionální chování, kvůli kterému mám zničenou půlku léta a rok kdy mi bude dorůstat nehet, který vůbec nebylo potřeba odstranit, zpět. Chápu že je to asi drobnost, v porovnání s jinými zkušenostmi zde, ale pokud my nehet doroste zpět zdeformovaný budu to řešit.

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Výborný chirurg. Svou práci dělá pečlivě. Přesně stanoví diagnózu. Jeho profesionální přístup k pacientovi pomáhá bez zbytečných slov k rychlému uzdravení. Pracuje s kvalitní sestrou, která si rozumí s ním i s pacienty. Jsem čerstvě po vyléčení, rána mizí a já mám radost. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Černý Most

Je to profik, chodime k nemu uz 10 let cela rodina.. vzdy mily, vysetri,poradi, vse jak ma byt. Doporucuji

Na tuto chirurgii již nikdy více. Mám opakovaně špatnou zkušenost. Poprvé, když jsem si utrhla vazy a meniskus. Pan doktor se neobtěžoval mne poslat s tímto urazem na Ortopedii, kde to mají léčit. Dozvěděla jsem se to bohužel až poté co mně ortoped vytáhl z čekárny, když mně tam opakovaně potkal. Pan doktor Mikula i se svým mladším kolegou mi totiž koleno 4x punktovali a nic více s tím nedělali. Tvrdili, že vazy mám O.K.. Dnes jsem již po operaci vazů i menisku. Oni by mi nohu punktovali ještě teď.
Druhá zkušenost, když mi vyndavali z třísla tukovou bulku. Po zákroku, při kontrole se mi na to podival od stolu s tím, že je to v pořádku. Tříslo mi hnisalo ještě měsíc a vyléčili mi to jinde.

Byl jsem u pana "doktora" kvůli vyšetření trombózy v noze. nohu mi prohmatal, ani se na ní pořádně nepodíval a řekl že to trombóza v žádném případě není. o týden později jsem ležel na jipce s plicní embolií, způsobenou utrženým trombem z nohy. měl jsem štěstí, že jsem to přežil.. a to vše jen díky línému lékaři, kterému bylo zatěžko poslat mě na sono, kde by se přítomnost trombu potvrdila. uvažuji o žalobě a čtenářům doporučuji se tomuto člověku obloukem vyhnout. možná si zachráníte život.

Pana doktora Mikulu znám od roku 1997,a vše co zvládl s mým již dospělým synem se hned tak nevidí. Syn byl po vážné autonehodě,a jeho profesionální přístup,byl naprosto dokonalý. V té době bylo synovy 6 let,a při každé jeho návštěvě měl v placu novou pohádku. :) Nyní tam docházím i já sama a chodíme tam i s vnoučkem, bohužel stržení nehtíku.Vnoučátko,je na pohádky ještě moc malý,ale opět s profesionálním přístupem. Doufám,že tam ještě dlouho bude,a nebudeme muset hledat jiného lékaře. Dost špatně se hledá lékař,který je opravdu dobrý. Millerová Dáša

U pana doktora jsem byl se synem (4 roky) ve školce si rozsekl čelo. Pan doktor mu čelo sešil, choval se k synovy jako by byl jeho. Povídal si s nim, uklidňoval ho a po zákroku za statečnost dostal i malinkatou hračku. Syn se tam těšil i na kontrolu a vytahováni stehu. Podle mne opravdu dobrý lékař. A těm co kňouraji, nešikovnost musí bolet, aby si to člověk pamatoval.

U pana doktorka Mikuly jsem byla asi pred rokem se zarostlym nehtem. Tusila jsem, ze existuje i jine reseni na lecbu, nez je strhavani nehtu, ale pan doktor se na to jen od zidle podival a prohlasil, ze mi ho strhnou. OK, nestrhl mi cely jen asi tretinu, tak jsem si rikala, ze je to fajn. Obden jsem dochazel na prevaz, mela jsem tam maly zanet. Pri jedne navsteve mi ale pan doktor bez jakehokoliv umrtveni dostrihavala nehet uplne dole u luzka, takze ne nic odstateho, co by nebolelo... Musela jsem pak i driv z prace, protoze ta bolest se proste nedala vydrzet... Doted mi nehet nedorostl a tam, kde ho pan doktor dostrihaval roste stale spatne... Bohuzel mam ted problem s nehtem na druhe strane, ale sem uz opravdu nejdu. Byla jsem na chirurgii v centru a pani doktorka me ujistila, ze strhavani je az krajni moznost... huraaa!!!

Pan tzv. "lékař". Ano, možná papír má, ale rozhodně se tak nechová. První den kdy přijdu mi řekne, ať si přijdu druhý den, že tam mám být min. hodinu před tím, než končí ordinační doba. Dobrá tedy, jdu druhý den, kde má na dveřích napsáno, že z jakýsi zvláštních důvodů končí o hodinu dříve, zvláštní je, že jsem tma byl min. hodinu před koncem té jejich pracovní doby. Tak poslední třetí pokus jdu dřív z práce jen proto abych se dozvěděl, že zda mám úraz a míním přijít až po 3 dnech a v tuhle dobu tak to nemyslím vážně. K tomu mě nasraným hlasem, kde mimochodem měla krásně uklizeno a připraveno jít opět domů dřív, mě teda přijala kde se na mě ten tzv. lékař kouknul, sáhnul na prst a když zjistil, že mi s ním může hýbat tak byl naprosto udiven, proč s tím to vůbec chodím k lékaři a jestli mě to bolí mám si přijít opět další den v 8 hodin... Naprostý ignor.

Před dvěma lety jsem si zlomila ruku, v oblasti dlaně(Kostru dlaně (metacarpus) tvoří pět kostí ) prostředníček byl vyklouben v prvním kloubu od dlaně. Zlomena byla kost na kterou prostředníček navazuje.Ta byla dislokována. Vykloubený prst pan doktor ani nezaznamenal . Na můj dotaz, co bude s viditelně trčícími kousky kosti pod kůží. Mi sdělil "co jste si udělala to máte" A tak jsem byla zasádrována. Pak jsem trpce litovala, že jsem nejela až na polikniku s nemocnicí ve Vysočanech. Protože výsledek byl takový, že vše srostlo, tak jak se to zlomilo. S doporučením, abych rehabilitovala doma, jsem chirurgii opustila a již nikdy se tam dobrovolně nevrátím.. Jen díky rehabilitaci v tzv Domečku( pův.zdrav. stř.ČKD), byly násleky zmírněny, tak že po těch třech letech mám jen zkrácené šlachy na dlani, zkrácené záprstní kůstky a křivý prst. Proto radím všem, s komplikovanějšími zlomeninami rozhodně nenavštěvujte chirurgii na poliklinice Parník, Černý Most. Adamcová