Adresa

Národní obrany 2, Praha
Urologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

J
Ověřeny pacient

Pan Doktor doktor by nejen velmi příjemný, ale především během dvou návštěv objevil a následně vyřešil problém, na který nepřišlo 5 urologů před ním, kteří mně jen ládovali zbytečnými léky.
100% doporučuji bez výhrad.


P
Ověřeny pacient

tak kdyby to bylo všude ( ale nezpychnout !!! )


P
Ověřeny pacient

Profesionální přístup.


Doporučuji jen těm ženám, kterým nevadí cévkování!!! Chodila jsem k panu doktorovi kvůli recidivujícím zánětům močového měchýře. Doktor byl velmi pečlivý a provedl u mě podrobná vyšetření. Co mi ale velmi vadilo, byla skutečnost, že mi při každé epizodě bral vzorek moči na vyšetření C É V K O V Á N Í M!!!!! Prý aby se to neznečistilo. Chlapům nic takového nedělal. Mě to pokaždé zabolelo a potom jsem to cítila ještě další dva dny, jako by nestačilo, že mám bolesti od toho zánětu! Když mě poslal na vyšetření SONO měchýře, trvalo mi asi 4 měsíce, než jsem se odvážila jít k němu na kontrolu. Od sestry jsem dostala tak vynadána, jako bych byla nějaký malý fakan. To na mě bylo už moc. Měla jsem z toho cévkování i sestry takovou hrůzu, že jsem k němu přestala chodit. Škoda, kdyby mu stačila moč do šampusky, asi bych tam chodila dodnes...


super


skvělý lékař, odborník. Vždy pomůže, poradí a udělá i víc, než musí. Kéž by takových lékařů bylo více...


Ověřeny pacient

Na pana doktora jsem se obrátil, protože jsem měl v ledvině kamínek, který zlobil, a já se ho potřeboval zbavit. Všechna vyšetření perfektně zorganizoval, doporučil mě pracoviště, kde kámen odstranili, a celý proces u pana doktora proběhl naprosto hladce, rychle a optimálně. Nejlepší známku si vysloužil proto, že udělal i vyšetření, která byla důležitá, ale která dělat nemusel (vyšetření prostaty konečníkem). Na druhou stranu mě nenutil do vyšetření, která nebyla potřeba. Všechna setkání s panem doktorem byla výborná. Takhle má lékařská péče vypadat.


Příjemný, ochotný odborník na svém místě


U pana doktora jsem byla celkem 3x, a to na doporučení praktického lékaře. V první řadě mě neustále urážel - když jsem řekla, že před dvěma lety jsem přestala kouřit, okamžitě přičetl mé urologické potíže pouze kouření! Za druhé: v prosinci předminulého roku a v třeskuté zimě mě nechal svlečenou čekat v nevytopené vyšetřovně více než půl hodiny (dle sestry prý šetří na topení). A vůbec se choval velmi arogantně. Takže když mě o 14 dní později na Silvestra dopoledne přepadly velké potíže, odebrala jsem se přímo na Bulovku a dohodla si léčbu přímo tam. A jsem spokojená jak s léčbou, tak přístupem lékařů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti