Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Po roce trápení s patní ostruhou, pan doktor Kocián pomohl,docházelo jsem nejdříve do Voj.nemocnice kde byl přístup, ne podle mých představ a ani nepomohl,po návštěvě zde a po 4 měsících chodím a bez bolesti,vše jak má být,sestřička i pan doktor úžasní, jejich přístup k pacientovi profesionální, což nemohu říci o Vojenské nemocnici,....tím posílám ještě dodatečně díky za vše....

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o.

Velmi profesionální přístup pana doktora i sestřičky.
Po letech trápení a obíhání lékařů byl pan doktor Kocián první, který mi skutečně pomohl.
Velice děkuji.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. natažené úpony/vazy kolem kotníku

Vstřícná paní sestřička i pan doktor. Pan doktor prošel a zhodnotil lékařské zprávy předchozích doktorů, vyšetřil nohu a rozumně zhodnotil stav, následnou léčbu a rehabilitaci. Vše jak má být.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Snesení hyperkeratolózy nad Achillovou šlachou

Rozumný, klidný, komunikativní, zkušený.
Maximální spokojenost. Výkon bez komplikací. Dobře umrtvený. Sestra velmi dobrá stejně tak.

Po dnešním kontrole po distorzi kotníku u dr. Kociána jsem zjistil, že bych si mohl otevřít ordinaci také. A také jsem se utvrdil v tom, jak je hodnocení lékařů často zkreslující.

Pan doktor byl laxní a lehoučce arogantní. Nejprve mi podsouval injekce proti trombóze - ale mám jen ortézu a mohu hýbat prsty, takže injekce pozbývají významu, navíc za 2000,-.
Musel jsem ho přesvědčit, aby se mi na kotník podíval ("Co bych tam viděl?"). I přesto zkusil jen stabilitu kotníku, ale pod obvaz se nepodíval ("Na co máte ten obvaz?")! Samozřejmě není distorze nic smrtelného, ale považuji za automatické, že lékař se na nohu podívá, prohmatá ji...
Že mě neposlal na sono, bych ještě pochopil, ale že mě neposlal na RTG, opravdu nechápu. Zlomenina se na RTG přeci může projevit po několika dnech...
Vrcholem bylo, že mi nenapsal žádnou zprávu.

Přišel jsem si jak někde v provinční nemocnici, ale to bych urážel tamní lékaře, kteří mohou být jedině lepší.

Takže za mne jednoznančné NE.

K panu doktorovi docházím téměř pravidelně již 10 let se vším od zlomenin po popáleniny a vždy se na návštěvu těším. Jeho humor je občas trochu morbidní, mě však ale vždy zvedne náladu, je potřeba jej brát s nadsázkou (ne každému to musí být příjemné, někoho asi může i vystrašit, ale myslí to dobře). Sestřička je také milá, všechna vyšetření probíhají bez problémů a většinou bez delšího čekání. Rozhodně nedělá z komára velblouda a naopak velbloudy řeší velmi svědomitě. Oceňuji především lidský přístup! :)

Pana doktora mohu jen doporučit. Chodím k němu i s dětmi. Je to zatím nejlepší chirurg, ke kterému jsem kdy chodila. A má moc milou sestřičku.

Pana doktora nedoporučuji - velmi laksní přístup nepříjemné jednání s umělým úsměvem (nádech arogance). Zdravotnické pomůcky plně hrazené pojišťovnou nepředepisuje, s tím, že už má vyčerpáno, že si to má pacient zaplatit sám, nebo jít jinam (již v půlce roku). Můj stav ohodnotil jako banalitu. Po návštěvě jiného lékaře, jsem dostala doporučení rovnou do nemocnice, kde mě převezmou do péče. Jsem jen ráda, že jsem šla ještě jinam a sem už opravdu nikdy!

Nemám co bych vytknul, pan doktor řeže hezky. Bylo to fajn. Díky!

Tento doktor je zatím jeden z nejhorších lékařů, u kterého jsem kdy byla. Zanedbal péči při ambulantním výkonu, díky čemuž jsem pak nemohla 2 měsíce chodit ( pouze o berlích a i přesto velmi těžko),dlaha, drenáž, bolest, na to se opravdu nedá zapomenout. K tomuto lékaři nedoporučuji chodit, pokud nechcete přijít o zdraví. Díky bohu, že jsou lékaři,kteří dali mou nohu do pořádku a já mohu zase chodit, i když s ošklivými jizvami.