UVN Praha
Střešovice, Prague 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Nedoporučuji !
Naprosto odstrašující zkušenost s Mudr. Kočárkem !!! Naprostý nezájem o pacienta, nulový pro - klientský přístup, bez empatie. Kvůli svým neustávajícím urologickým potížím, které mi trvají déle než 1 rok a které dokáží ženu velice potrápit, jsem se konečně dostala do soukromé praxe dr. Kočárka.
Pan Kočárek se na mne ani nepodíval (!!!) a zcela bez skrupulí si po celou dobu mé návštěvy hledal v počítači něco na XXXX (!!!). Kdybych nezažila, neuvěřím. Vrchol všeho byl, když si přede mnou, během mého popisu potíží, vyndal kancelářské nůžky a začal si stříhat nehty .... (!!!!!).
Proveden pouze UZ břicha - který jsem před tímto vyšetřením absolvovala již x - krát na gynekologii i u jiného urologa.
Po cca 4 minutách celé návštěvy jsem propuštěna a nucena zaplatit XXXX Kč, jelikož se jednalo o UROSERVICE - Praha 5, Anděl. Opravdu za nic.
Jsem touto zkušeností znechucena, již nikdy více !!! Nedoporučuji !!!!!!

Umístění: UVN Praha Jiný

Vážený pane Kočárek. Před deseti léty jste mi robotem odoperoval rakovinu prostaty již ve vysokém stádiu. Operaci jste provedl tak dokonale, že ještě žiji, krevní tes PSA mám nyní na 0,21. Za těch deset let jsem s radostí odvedl ještě hodně práce s mládeží a některé jsem dokázal připravit až na mistrovství světa dokonce i k získání titulu nejvyššího. Tedy Mistra světa. Je mi 71 let a bohužel bojuji s CHOPN třetího stupně. Vám za odvedený výkon moc děkuji.