Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Zklamání. Samozvaný primář již rozdělené kliniky u Sv. Anny má za sebou v některých ohledech jistě zářnou kariéru, jeho zásluhy stran transnasální endoskopie a řada úspěšných operací budiž mu uznány. Ovšem Co se týká nynějšího stavu a chování, zde už je potřeba se lehce (nebo spíše silně) pozastavit. Jungwirth má o sobě velmi vysoké mínění a podle toho se chová. Nicméně pokud by bylo lékařsky vše v pořádku, dalo by se mu to odpustit. Nicméně má zkušenost taková není. Trpím refluxní chorobou jícnu a mám tuto diagnózu potvrzenou jinými lékaři. Jungwirth mi každopádně tuto diagnózu v podstatě popřel. Jiné lékaře tvrdě kritizoval a choval se hrubě. Strašil operací řečmi ve smyslu “pokud na ni půjdete, bude vám protržen jícen” a podobně. Zvláštní vzhledem k tomu, že na samotných stránkách sanatoria u sv. Anny se píše, že se jedná o běžný zákrok. Proč to tedy píší, když dle Jungwirtha dochází k protržení jícnu? Proč rovnou tedy pacienty neposílá jinam, když on sám protrhává lidem jícny?

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

6 let jsem měl po ránu silné záchvaty kašle. Lékařka na plicním odd. na mně zkoušela různé léky vč.kortikoidů, ale nic nepomáhalo. Až po vyšetření u p-MUDr.Jumgwitha se zjistilo, že příčinou byl silný reflux. V jeho sanatoriu mně laparoskopicky operoval p.doktor. Od této doby mám naprostý klid a vše je v pořádku. Mudr.Jungwirth je velmi obětavý, vstřícný a velice šikovný lékař, který má mojí důvěru. Pane doktore, děkuji

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Za mě musím říct, že mi pan doktor hodně pomohl. Poprvé jsem u něj byl předloni, kdy mi zachránil žaludek a i od té doby mi mnohokrát pomohl nad rámec nutného. Naposledy včera. A ač k lékařům nechodím nijak rád (kdo taky jo, že), tak na navštěvu pana doktora se i těším.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Po některých názorech tady, jsem se bála navštívit p. doktora. I když jsem vždy byla spokojená s chováním lékařů zde na klinice. Každopádně co se týče p. doktora, je to úžasný člověk. Vyšetření proběhlo i přes mé nervy a stud v pohodě. Pan doktor byl hrozně milý, ochotný, vše vysvětlil a po celou dobu jsme si povídali a dost se i nasmáli. Až jsem zapomněla, proč tam vůbec jsem. Takže nerozumím některým negativním zkušenostem zde. Doba čekání je možná delší, ale to je nyní už všude. Lepší než když doktor pacienta pořádně neprohlédne a nevyslechne. Jako jediná klinika mě s akutním případem vzala hned druhý den, všichni ostatní až za měsíc nebo za příplatek 1500Kč.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Hodnotím na základě vlastní zkušenosti, a to 2x koloskopie, 1x operace vnitřních hemoroidů. Vždy zcela profesionální, ale přesto mimořádně lidský přístup MUDr. Jungwitha. Podrobně mě informoval o vyšetření i zákroku, na všechny otázky odpověděl. Situaci dokázal odlehčit s decentnim humorem, případně vtipnou glosou. Také jeho spolupracující tým byl skvělý. Negativním hodnocením jeho práce nerozumím, osobně jednoznacne DOPORUCUJI.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Přečetl jsem si různé zkušenosti pacientů na této webové stránce. Velmi mne překvapila některá špatná hodnocení pana doktora Jungwirta, proto jsem se rozhodl připojit hodnocení své. Některé, zde zveřejněné názory o nepříjemnosti či aroganci pana doktora absolutně vylučuji a jsem jimi pobouřen. Tento lékař je naopak velmi milý, ochotný, usměvavý, chápající a snažící se vám vždy co nejlépe pomoci. Byl jsem ve velmi svízelné situaci. Nepříjemný absces a velké bolesti. Nejen, že mě přijal bez objednání, ale ošetřil mě i po své pracovní době, s úsměvem a následným podrobným vysvětlením dalšího postupu léčby. Docházím do jeho ordinace pravidelně každý týden a vždy jsem velmi spokojen nejenom s péčí, ale i s jeho lidským přístupem k mým problémům. Také bych rád vyzdvihl chování a přístup jeho sestřiček k pacientům.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Pan doktor Jungwirth je nejenom vynikající odborník, ale jsme až dojati jeho snahou nám nad veškerý rámec svých povinností pomoci. Stará se již o třetího člena naší rodiny a v naší nelehké situaci je to teď jediný člověk, který neváhal a zajistil nám nejlepší možnou péči pro našeho tatínka. Slovo DĚKUJEME ani zdaleka nemůže popsat vděk a obdiv, který k tomuto lékaři cítíme.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

S takovou arogancí a neochotou řešit zdravotní problém jsme se ještě nikdy nesetkala. Ordinaci MUDr. Jungwirtha bych nedoporučila ani nepříteli, a to už toto hodnocení píši s velkým odstupem, a tak bez emocí.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

K panu doktorovi chodím od roku 1996. Pokaždé mi pomohl, empatie, výborná komunikace, vysvětlení jakéhokoliv zákroku. S tím, že platím, musím počítat vzhledem ke špičkovém vybavení, profesionálnímu přístupu k pacientovi a jeho léčbě. Pokud se objeví jakékoliv potíže, vždy se obrátím jedině na pana doktora Jungwirtha.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Byla jsem dne 5.2.2020 na vyšetření gastroskopie, kolonoskopie. Hned při příchodu mne slečna na recepci upozornila, že lékař možná bude mít menší zpoždení. Myslím, že se jednalo celkem asi o 25 minut zpoždění, takže žádná tragédie. Z vyšetření jsem měla velký strach, protože jsem na něm byla poprvé. Nicméně vše proběhlo v naprostém pořádku dostala jsem znecitlivující sprej do nosu a do krku, nitrožilně analgosedaci a při kolonoskopii jsem dýchala rajský plyn, pan doktor byl usměvavý, chválil mne, že jsem dobře spolupracovala.. velmi rychle bylo po všem. Byl mi odebrán vzorek ze žaludku a poslán na histologii. Bohužel doteď jsem nedostala žádný výsledek, ikdyž jsem již do sanatoria volala, zda na mě nezapomněli. Proto strhávám jednu hvězdičku, nikoliv za vyšetření, ale proto, že bohužel již třetí týden čekám na výsledky a ještě tím pádem nebyla zahájena léčba. Jinak ale toto sanatorium i pana doktora rozhodně doporučuji.