Jiří Jungwirth, chirurg Praha

Chirurg Více

Luční 7a/2776, Praha
Sanatorium sv. Anny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Přečetl jsem si různé zkušenosti pacientů na této webové stránce. Velmi mne překvapila některá špatná hodnocení pana doktora Jungwirta, proto jsem se rozhodl připojit hodnocení své. Některé, zde zveřejněné názory o nepříjemnosti či aroganci pana doktora absolutně vylučuji a jsem jimi pobouřen. Tento lékař je naopak velmi milý, ochotný, usměvavý, chápající a snažící se vám vždy co nejlépe pomoci. Byl jsem ve velmi svízelné situaci. Nepříjemný absces a velké bolesti. Nejen, že mě přijal bez objednání, ale ošetřil mě i po své pracovní době, s úsměvem a následným podrobným vysvětlením dalšího postupu léčby. Docházím do jeho ordinace pravidelně každý týden a vždy jsem velmi spokojen nejenom s péčí, ale i s jeho lidským přístupem k mým problémům. Také bych rád vyzdvihl chování a přístup jeho sestřiček k pacientům.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Pan doktor Jungwirth je nejenom vynikající odborník, ale jsme až dojati jeho snahou nám nad veškerý rámec svých povinností pomoci. Stará se již o třetího člena naší rodiny a v naší nelehké situaci je to teď jediný člověk, který neváhal a zajistil nám nejlepší možnou péči pro našeho tatínka. Slovo DĚKUJEME ani zdaleka nemůže popsat vděk a obdiv, který k tomuto lékaři cítíme.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

S takovou arogancí a neochotou řešit zdravotní problém jsme se ještě nikdy nesetkala. Ordinaci MUDr. Jungwirtha bych nedoporučila ani nepříteli, a to už toto hodnocení píši s velkým odstupem, a tak bez emocí.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

K panu doktorovi chodím od roku 1996. Pokaždé mi pomohl, empatie, výborná komunikace, vysvětlení jakéhokoliv zákroku. S tím, že platím, musím počítat vzhledem ke špičkovém vybavení, profesionálnímu přístupu k pacientovi a jeho léčbě. Pokud se objeví jakékoliv potíže, vždy se obrátím jedině na pana doktora Jungwirtha.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Byla jsem dne 5.2.2020 na vyšetření gastroskopie, kolonoskopie. Hned při příchodu mne slečna na recepci upozornila, že lékař možná bude mít menší zpoždení. Myslím, že se jednalo celkem asi o 25 minut zpoždění, takže žádná tragédie. Z vyšetření jsem měla velký strach, protože jsem na něm byla poprvé. Nicméně vše proběhlo v naprostém pořádku dostala jsem znecitlivující sprej do nosu a do krku, nitrožilně analgosedaci a při kolonoskopii jsem dýchala rajský plyn, pan doktor byl usměvavý, chválil mne, že jsem dobře spolupracovala.. velmi rychle bylo po všem. Byl mi odebrán vzorek ze žaludku a poslán na histologii. Bohužel doteď jsem nedostala žádný výsledek, ikdyž jsem již do sanatoria volala, zda na mě nezapomněli. Proto strhávám jednu hvězdičku, nikoliv za vyšetření, ale proto, že bohužel již třetí týden čekám na výsledky a ještě tím pádem nebyla zahájena léčba. Jinak ale toto sanatorium i pana doktora rozhodně doporučuji.

F
Umístění: Sanatorium sv. Anny Gastroskopické vyšetření

Dnes jsem podstoupil vyšetření jednalo se o transnasální gastroskopii kde se malá hadička ze sondou zavádí nosní dírkou není tudíž tak nepříjemná asi jako ústy....
Pro všechny nerváky rád bych vás uklidnil opravdu to nic není .....
Tak a teď k vyšetření byl jsem objednán na 15:30 ale na recepci mi sdělili že na mě příjde řada déle protože je zde více pacientů ano člověka to nijak zvlášť nepotěší ale musí to brát tak jak to je klinika je velmi luxusní a pacienty vyhledávaná...přišla na mě řada asi za za 45 minut do převlíkárny mě odvedla velmi příjemná a usměmavá sestřička kde se mě ještě zeptala na pár základních věcí co mě trápí momentálně ohledně žaludku a jestli neberu léky na ředění krve ohledně následného umrtvení krku pak si mě zavolali do ordinace do nosu a krku stříkli umrtvovací roztok a nastoupil usměvavý pan doktor Jungwirth a šlo se na věc poměrně bez problému mi rychle byla zavedena sonda až do žaludku ano není to příjemné ale díky těm sprejům není žádný davící efekt a v pohodě se to dá vydržet po celou dobu kdy vyšetření trvalo i s odebráním vzorku na histologii cca 5 min.Po celou dobu si se mnou pan doktor vyprávěl hlavně o mé práci tramvajáka atd prostě sranda moc mu tímto děkuji za jeho přístup a i celému personálu a všem srabům bežte prevence je důležitá a nic to není rozhodně lepší než něco zanedbat kord při dlohodobých potíží právě ze žaludkem hezký den a zdraví Všem

Umístění: Sanatorium sv. Anny gastroskopické a kolonoskopické vyšetření

Dne 20. 9. 2019 jsem podstoupila v Sanatoriu sv. Anny na doporučení mé lékařky vyšetření - transnasální gastroskopii. Vyšetření prováděl MUDr. Jiří Jungwirth. Jeho jednání bylo po celou dobu nestandardní. O postupech mne informoval pouze minimálně a hlučně si povídal s ostatním personálem. Přestože bylo vyšetření nepříjemné, myslím, že jsem byla naopak celkem vzorný pacient, když jsem jen několikrát povzdechla a jednou jsem se zeptala, jestli bude zákrok ještě dlouho trvat. Lékař byl dotčen a neodpustil si řadu nemístných poznámek. Vyšetření jsem zvládla a výsledky byly v pořádku, přesto jsem z nestandardního chování lékaře byla velmi rozhozená a musela na vše myslet.
Dne 17. 10. 2019 jsem absolvovala kolonoskopii jako druhé vyšetření v témže zařízení. K mému nemilému překvapení se toho ujal opět MUDr. Jungwirth. Na obě objednaná vyšetření jsem čekala 2 až 3 hodiny a to, co se odehrálo poté, když jsem přišla na řadu, bylo velmi nepříjemné. Vše zahájil nevhodným chováním k sestře. Bylo cítit všudypřítomné napětí, přestože se sestra držela a chovala se velmi profesionálně. To už jsem měla obavy, ale vzhledem k tomu, že jsem den a půl nejedla a vypila projímadlo, nechtělo se mi odcházet. Vyšetření bylo bolestivé, lékař slovně agresivní, místo toho, aby mi vše vysvětlil a povzbudil mne, mi v půlce zákroku sdělil, že to nezvládnu. To už jsem se bohužel rozplakala, ne však kvůli bolesti. Sestra mi dala dýchat rajský plyn, držela mě za ruku a soucitně na mne koukala. Bylo evidentní, že i ona má za to, že lékař se chová zcela neprofesionálně. Řeči typu: „Nehekejte mi tady!“, „My dva jsme si evidentně nesedli.“ a nebo „Doufám, že na další vyšetření už půjdete jinam.“ mi v soukromém zařízení přišly jako minimálně zvláštní. Odhlédneme-li od toho, že jsou velmi urážející.
Ze zařízení jsem odcházela zdeptaná, cítila jsem se poníženě a myslím, že jsem k tomu nezavdala jedinou příčinu. Jsem poměrně statečná a zvládám celkem dobře bolest a nepohodlí. Nejsem typ člověka, který by hledal informace o lékařích na internetu, ale po tomto zákroku jsem se podívala na reakce ostatních lidí na tohoto doktora. Byla jsem překvapena, kolik reakcí tam bylo tzv. jako přes kopírák. Zjevně tuto otřesnou zkušenost má více pacientů.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Gastroskopie

Vubec jsem nebyla spokojena ohledne cekaci dobe v ordinaci, na kontrole jsem tam stravila 4 hodiny v cekarne. Poradne jsem se ani nedozvedela co mi vlastne je. Pan doktor mele pate pres devate. Trochu arogantni pristup. Jelikoz jsem samoplatce , tak za 20 min. kontrolu si uctovali 2000 kc . Coz se mi zda prehnane.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Operace hemoroidů

Ani nevím kde začít, ale pokusím se to zestručnit. S tak vysoce arogantním, urážlivým jednáním Dr. Jungwirtha jsem se ještě nesetkala.Začalo to čekáním víc jak 2,5 hodiny od doby objednání (to se může stát, povahy vyšetření jsou různá), horší bylo 10ti minutové čekání již bez oblečení na gyn. stole. V takto nedůstojné poloze jsem čekala až Dr.Jungwirth dopíše něco do počítače a sestra zatím poklízela kolem. Doktor vůbec nepozdravil ani na můj pozdrav a zeptal se sestry ,,co to tu máme"? po vyšetření, při kterém jsem se mimo jiné dozvěděla, že se dnes ještě nebyl ,,vymočit ", jsem byla poslána do jeho kanceláře. Zde jsem ztrávila čekáním celou hodinu a zaplať pán bůh za mladého asistenta který si se mnou povídal a tím mi krátil čas. Následný hovor s Dr.Jungwirthem byl neuvěřitelně hektický s neustálým přerušováním sester, telefonů a odbíhání doktora, takže při tomto chaosu, kdy mi zdělil že operace je nutná a kolik bude stát, se na mě nesoustředil, ani 5 minut v kuse, z čehož jsem měla velmi nepříjemný pocit neprofesionality. Neustále (v každé větě) mě upozorňoval, že operace bude velmi bolestivá a běžné léky na ní nezabírají. Řekla jsem mu, že vím jak strašně to bolí, když se mi to tak dvakrát do roka přihodí. Na to mě Dr. zdělil, že slova ,,strašná bolest bude mít pro mě po této operaci jiný rozměr " I tak jsem to doposud brala v pohodě, neboď jsem se domnívala, že je odborník a jaký je charakter není v tomto směru podstatné. Navíc jsem si myslela, že je zkrátka férový a nechce nic přikrášlovat. Ještě mi zdělil, že první týden po operaci mi budou dávat morfium, další týden ,,koktejl léků" a pak už to bude na zmíněných lécích z lékárny.Odešla jsem se smlouvou na operaci, termínem a výpisem pro obvodní doktorku jaká všechna předoperační vyšetření musím podstoupit a s podivným pocitem.
Vyběhala jsem si všechna vyšetření (a nebylo jich málo) což jako pracující nebylo úplně lehké, vyřídila jsem v práci kdo za mě bude celý měsíc zaskakovat, vyřídila kdo se postará o syna a přijela týden před operací odevzdat do sanatoria všechna vyšetření a ještě promluvit s Dr.Jungwirthem. To co následovalo po té, co jsem se zeptala, zda by byl problém kdyby mi dali kanylu do hřbetu ruky a ne do středu, protože mám od dětství fobii a omdlívám, jsem nečekala a byla v šoku. Doktor se rozčílil a velmi agresivně mi zdělil, že mi sestra předá veškerou dokumentaci a půjdu se odoperovat někam jinam, protože on mě operovat nebude, protože vidí, že bych nezvládla jednodenní chirurgii. Pod stresem z celé situace a stresem na přípravu operace (která taky může dopadnout porušením svěrače a doživotními plenami) jsem tu hrubost z jeho strany nevydržela a rozbrečela se a prosila ho, ať mi tohle nedělá, že jsem si vybrala jeho na doporučení a že nechci jít někam kde mě může operovat třeba čerstvý absolvent a budu jak pokusný králík. Že toto je dost choulostivá operace, navíc že přece není problém mi dát kanylu do hřbetu ruky a ne doprostřed, že se to běžně dělá. On na mě houkal ať mu tam nespílám, že mi jasně řekl, že mě operovat nebude, že on si naštěstí může rozhodnout koho bude a koho ne a že mi to říká jíž po třetí, že nejsem schopná zvládnout jednodenní chirurgii. Nechápala jsem stále o čem to mluví a chtěla jsem vysvětlení, načež mi zdělil, že jeden den je operace a druhý den se jde domů. Já se ho ptala kdy mi tedy chtěl podávat to morfium týden, když asi domů by mi ho těžko dal. Načež se rozčílil ještě víc (zahnala jsem ho do kouta) a zařval na mě, že tohle řešit nebudeme, že mi po čtvrté říká, že mě operovat nebude a z místnosti odešel. Tohoto celého incidentu byla přítomna postarší sestra, která mi po té předala dokumentaci, řekla že to nijak neovlivní, evidentně jí celé chování Dr.Jungwirtha nebylo příjemné a s podáním ruky se se mnou rozloučila. Celý den jsem z roho byla v šoku, ale po racionálním zhodnocení celé záležitosti jsem dospěla k názoru, že aspoň diky předoperačním vyšetřením vím, že jsem v pořádku, hemeroidy si ještě pár let nechám než se zase odvážím svěřit jinému doktorovi a že mě asi osud ochránil od nezdaru tohoto jak jsem se pak až zpětně dočetla samozvaného primáře na vlastní klinice který začínal jako saniťák, pak asistent pak druhý pomocný lékař, pak někde přednášel a vlastní chirurgii dělá bůh ví jak dlouho a ani neudělal dizertačku. Pro mě arogantní a zlý člověk , co se zalekl a udělal ze svého problému můj.
Sanatorium Sv. Anny má milý personál až na tohoto pána.

Umístění: Sanatorium sv. Anny střevní problémy

Dobrý den, před 16ti lety jsem byla u Mudr. Jungwirta na operaci fisury a hemeroidů. Operace dopadla dobře a zacházení před operací, během výkonu , kdy jsem byla umrtvena od pasu dolů, tudíž při vědomí (dostala jsem sluchátka s příjemnou hudbou) a po operaci bylo úžasné. Sestřičky, lékaři a pan doktor Jungwirt prostě perfektní. Po propuštění jsem dostala od pana primáře číslo na mobil, že mohu volat ve dne v noci kdyby něco. Od té doby docházím pravidelně k paní doktorce Jungwirtové na kolonoskopie. Od loňského roku jsme byla několikrát na urgentním příjmu po nemocnicích kvůli neprůchodnosti střev, která se vždy po lécích upravila, avšak dále tomuto problému nikdo nevěnoval pozornost až nyní opět pan primář Jungwirt nezklamal. Nyní jsem vyslána na drahé vyšetření díky jemu a věřím, že po té přijde na to na co jiní nepřišli. To, že je dlouhá čekací doba by měl každý pochopit, neboť nikdo z nás neví kdy budeme potřebovat nečekanou pomoc. Děkuji za vše celému personálu Novotná Hana