Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84/1, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Děkuji panu doktorovi za záchranu života. Co někde zkazili on opravil. Asi nemám co více říct, moc děkuji. Jsem vám doživotně vděčná

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Považuji za velké štěstí, že jsem na cestě životem mohl potkat takového člověka, jako je pan profesor. Velký profesionál, velký člověk. Nikdy na něj nezapomenu a nepřestanu mu být vděčen za to, co pro mě udělal.

Děkuji panu profesoru MUDr. Jiřímu Hochovi, CSc. za záchranu života. Měla jsem velké štěstí, že jsem se mohla stát jeho pacientkou. Pan profesor je nejen vynikající chirurg, ale i psycholog. Obdivuji jeho citlivý přístup k pacientům, pro něž si vždy najde čas. Panu profesorovi přeji mnoho dalších úspěchů v jeho náročné práci, hodně zdraví a radosti v osobním životě.

Pan profesor Hoch je velmi citlivý člověk s příkladným vztahem k pacientovi. Škoda, že takových lékařů není v našich zdravotnických zařízeních mnoho. Také jeho tým s p. asistentem MUDr. Schwarzem a milými a vstřícnými sestřičkami svým chováním vytváří vlídnou atmosféru, která je pro pacienta tak důležitá.
Děkuji panu profesorovi i celému jeho týmu a přeji všem jen vše dobré v profesním i osobním životě.
Miloň Terč

Dnes po poprvé jsem se dostal na tento portál. Rád by ch touto cestou poděkoval prof. MUDr. Jiřímu Hochovi, CSc. Pan doktor mne operoval před 5 ti lety. Moc mu děkuji za ferový přístup a za to, že tu jsem ....

Díky František Kulhánek

Pana profesora známe hodně let, nejen jako lékaře.Je to vynikající odborník a skvělý,velice příjemný člověk, vždy ochotný pomoci.

Vynikající odborník, charismatický člověk noblesního vystupování, příjemný, lidský, chytrý... a pokorný.

Vážím si obrovsky pana profsora, který mně zachránil život a pomohl mi i svým jednáním po stránce psychické. ˇUžasné bylo, že jsem diabetik a měla jsem vážný problém s úrazem nohy, takže jsem se opět po 14ti letech octla v nemocnici na operaci a pan profesor mně poznal. Bylo to senzační překvapení a já se před ním hluboce skláním. Přeji mu hodně úspěchu v dalším životě a hodně zdraví. Děkuji.

S panem profesorem se znám 24 let. Během této doby jsem byl 4 krát na operačním sále. Díky jemu ještě žiji a naplno. Chování a lidský přístup k pacientům a jeho odbornost jsou na velmi vysoké úrovni. Nesmírně si ho za to vážím. Touto cestou Vám pane profesore děkuji. Mohu si v životě koupit co potřebuji, kromě zdraví, tam musím natrefit na odborníka a já to štěstí měl. Přeji Vám monoho šťastných pacientů jako jsem já. Je mnoho lékařů, ale málo takových jako jste Vy.

Velký odborník a skvělý člověk, doktor, jakým bych já sama chtěla být.