Adresa

Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84/1, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Děkuji panu doktorovi za záchranu života. Co někde zkazili on opravil. Asi nemám co více říct, moc děkuji. Jsem vám doživotně vděčná

M
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Považuji za velké štěstí, že jsem na cestě životem mohl potkat takového člověka, jako je pan profesor. Velký profesionál, velký člověk. Nikdy na něj nezapomenu a nepřestanu mu být vděčen za to, co pro mě udělal.

M
Ověřený profil

Děkuji panu profesoru MUDr. Jiřímu Hochovi, CSc. za záchranu života. Měla jsem velké štěstí, že jsem se mohla stát jeho pacientkou. Pan profesor je nejen vynikající chirurg, ale i psycholog. Obdivuji jeho citlivý přístup k pacientům, pro něž si vždy najde čas. Panu profesorovi přeji mnoho dalších úspěchů v jeho náročné práci, hodně zdraví a radosti v osobním životě.


M
Ověřený profil

Pan profesor Hoch je velmi citlivý člověk s příkladným vztahem k pacientovi. Škoda, že takových lékařů není v našich zdravotnických zařízeních mnoho. Také jeho tým s p. asistentem MUDr. Schwarzem a milými a vstřícnými sestřičkami svým chováním vytváří vlídnou atmosféru, která je pro pacienta tak důležitá.
Děkuji panu profesorovi i celému jeho týmu a přeji všem jen vše dobré v profesním i osobním životě.
Miloň Terč


Dnes po poprvé jsem se dostal na tento portál. Rád by ch touto cestou poděkoval prof. MUDr. Jiřímu Hochovi, CSc. Pan doktor mne operoval před 5 ti lety. Moc mu děkuji za ferový přístup a za to, že tu jsem ....

Díky František Kulhánek


Pana profesora známe hodně let, nejen jako lékaře.Je to vynikající odborník a skvělý,velice příjemný člověk, vždy ochotný pomoci.


Vynikající odborník, charismatický člověk noblesního vystupování, příjemný, lidský, chytrý... a pokorný.


Vážím si obrovsky pana profsora, který mně zachránil život a pomohl mi i svým jednáním po stránce psychické. ˇUžasné bylo, že jsem diabetik a měla jsem vážný problém s úrazem nohy, takže jsem se opět po 14ti letech octla v nemocnici na operaci a pan profesor mně poznal. Bylo to senzační překvapení a já se před ním hluboce skláním. Přeji mu hodně úspěchu v dalším životě a hodně zdraví. Děkuji.


Ověřený profil

S panem profesorem se znám 24 let. Během této doby jsem byl 4 krát na operačním sále. Díky jemu ještě žiji a naplno. Chování a lidský přístup k pacientům a jeho odbornost jsou na velmi vysoké úrovni. Nesmírně si ho za to vážím. Touto cestou Vám pane profesore děkuji. Mohu si v životě koupit co potřebuji, kromě zdraví, tam musím natrefit na odborníka a já to štěstí měl. Přeji Vám monoho šťastných pacientů jako jsem já. Je mnoho lékařů, ale málo takových jako jste Vy.


Ověřený profil

Velký odborník a skvělý člověk, doktor, jakým bych já sama chtěla být.


Došlo k chybě, zkuste to znovu