Nikdy jsem si u jiného psychologa nebyla, ale na mojí první zkušenost jsem velmi spokojena. Líbilo se mi, že jsem si mohla vybrat jak spolu budeme mluvit, a to, že jsme fakt řešili můj problém a dokonce to vypadá, že jsme našli příčinu a já se moc těším, až to všechno vyzkouším! Moc děkuji! DOPORUČUJI.

Dykova 1, Praha 10, Praha

Bankovní převod, Hotovost

Psychoterapie (od 450 kč) + 1 Více

Rodinné psychoterapie (od 600 kč)

Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie (od 450 kč) + 1 Více

Rodinné psychoterapie (od 600 kč)

Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie (od 450 kč) + 1 Více

Jsem psychoterapeut a manželský a rodinný poradce, který i v obtížích chce lidi považovat více za zdravé než nemocné. Ke každému klientovi proto přist...

• deprese
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • nízké sebevědomí

Nemám sice s čím srovnávat, nikdy jsem nezavítala k žádnému jinému terapeutovi, ale musím říct, že u Jiřího Chvály jsem se při všech sezeních cítila opravdu dobře, bezpečně a uvolněně, a neměla jsem problém se otevřít a mluvit otevřeně o svých problémech. Sezení mi opravdu pomohla a za to děkuji. Zároveň mi pomohlo už jen rozhodnutí začít k Jirkovi chodit, přiznat si, že na některé věci možná sama nestačím, takže pokud vás cokoli trápí a váháte, musím říct, že jsem také váhala, ale to rozhodnutí za to stálo! Vždycky vám může být lépe. A Jiří Chvála je v tomto ohledu opravdu dobrou volbou.

Jirka je velmi vnímavý, pozorný a velice příjemný člověk. Nad jeho postřehy se vždy velmi rád zamyslím a je pravdou, že se v nich vždy nějakým způsobem najdu a musím zmínit, že mi naše setkání pomáhají. Vždy se těším na to další. Mohu jen doporučit a hlavně nebát se vyhledat pomoc!!

Reli. S panem Jirkou je velmi dobre a efektivni povidani o problemech partnerskeho zivota.
Mohu ho jen a jen doporucit !

Pana Mgr. Jiřího Chválu mohu jen doporučit!!! Vždy jsem se na naše setkání těšila a pokaždé pro mě hledal to nejlepší řešení. Bylo mi tam opravdu moc hezky. Pokud si nevíte rady s nějakou tíživou životní situací, tak tady určitě najdete řešení. Pěji jen samou chválu na pana dr. Chválu ;)

Pan Mgr. Jiří Chvála je skutečně odborník na správném místě. Je velmi příjemný, trpělivý a řekla bych, že je "člověk se srdcem na dlani" Pokaždé když jsem navštívila pana Chválu s pocitem bezradnosti, odcházela jsem od něj se silnějším sebevědomím a vždy jsme našli řešení jak se k situaci správně postavit. Já mohu jedině doporučit! Panu Chválovi za vše velmi děkuji.

Mám zkušenosti s několika psychoterapeuty, ale s Mgr. Chválou to byla možná moje nejlepší. Velmi jsem oceňoval jeho, pro mě velmi neotřelý, pohled na předkládané záležitosti. Nejen, že se dařilo potíže řešit, ale svým přístupem k problémům ovlivnil i můj pohled, a to směrem k větší konstruktivitě, což je také částečným důvodem toho, že jeho služby už nepotřebuji. :) Z každého sezení jsem odcházel plný radosti. Pan Chvála je schopný, přátelský a profesionální, doporučuji jeho služby.

Velice příjemná a nenásilná sezení. Pan Chvála je velice přátelský a pozorný, ale nevnucuje své myšlenky, spíše se snažil rozvíjet moje názory, myšlenky a postoje, a nabídnul mi možnost, jak je obrátit v pozitivum.

Krizová intervence

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Rodinné psychoterapie

od 600 kč

Mohu ho jen a jen doporucit !

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 24 let a prakticky od dětského věku mě trápí občasná nervozita z běžných situací, která se projevuje pocitem nevolnosti až zvracením. Děje se to vždy, když mám pocit, že mě bude někdo soudit. I když se snažím přesvědčit sama sebe, že na názoru druhých až tak nezáleží, stejně se mi často i automaticky spustí pocit silné nevolnosti.
    Dá se, prosím, tohoto bloku nějak zbavit?
    Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den,
    podle vašeho stručného popisu to vypadá, že vaše tělo je velmi inteligentní a dává najevo odpor z odsouzení druhými lidmi, odmítá nechat si takové odsuzování líbit. Jeden drobný háček spatřuji v tom, že vás pravděpodobně druzí neodsuzují tolik, jako se odsuzujete vy sama. Velkou nadějí by pro vás mohla být práce na ujasnění si vašich hodnot, prohlédnout si cesty, kudy se k vám různé představy a hodnoty dostaly a svobodně se rozhodnout, jak laskavou anebo přísnou soudkyní chcete být do budoucna vy sama sobě. Zdraví Jiří Chvála

Mgr. Jiří Chvála

Dobrý den.
    Píšete o změnách, které pozorujete v psychickém stavu vaší mámy. Možná si vy sama dokážete vybavit, jestli nějaké změny neproběhly také v její (anebo vaší společné) životní situaci. Pokud se "bludy" neprojevují stále, můžete zkusit zeptat se v období zlepšení, na to jak se ona sama celkově cítí, dát jí příležitost, aby ona sama zhodnotila, jak poslední týdny a měsíce prožívá, co se s ní děje. Většinou bývá užitečné nejprve vytvořit prostor pro sdělení zkušeností a pocitů druhého člověka a teprve potom nabídnout svá pozorování a postřehy. S přesvědčováním k návštěvě lékaře proti vůli mámy je to opravdu velmi složité. Zdraví Jiří Chvála

Mgr. Jiří Chvála

• deprese