Pan doktor Havel je prostě skvělý. Pana doktora doporučuji. Je vstřícný a milý. Mně osobně velmi pomohl.

Mazurská 484/2, Praha
Poliklinika Mazurská (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Mazurská Bolest zápěstí

Do ordinace tohoto lekare jsem prisla s velkymi bolestmi zapesti (asi karpaly). Doktor, aniz by me videl a ja mu mohla sdelit, co mi vlastne je, me velmi nevybiravym tonem poslal do nemocnice - hulakal na mne přes ordinaci ke dverim, kde jsem stala (proste se mu nechtelo venovat pacientovi - pul hodiny do konce ord.hodin, prazdna cekarna). Tento pan by si mel pripomenout Hippokratovu prisahu, kterou skladal, ponevadz se ji ocividne neridi. Tady jistojiste uz nikdy nepachnu.

Umístění: Poliklinika Mazurská Kontrola po zlomenině prstu na noze

Jedna z mých nejhorších zkušeností s lékařem. U pana doktora Havla jsem byl 26. 6. 2018 na základě kontroly v místě bydliště po úrazu (zlomenině palce), protože se stav ani po 14 dnech nelepšil. Když pominu čekání 2,5 hodiny v čekárně, se kterým jsem počítal, hned po vstupu do ordinace mě pan doktor uvítal slovy: "Jak jste to udělal, že vás sestřička vzala?". Po přečtení lékařské zprávy z úrazové ambulance mně nohu velmi neohleduplně prohmatal a spustil svůj 20-ti minutový orchestr bušení do klávesnice, při kterém se mě zeptal třemi krátkými větami na doplňující údaje. Mé trvalé bydliště nazval slovem "prdelákov" a konečně po těch dvaceti dlouhých minutách čekání a poslouchání toho nepříjemného zvuku bušení do klávesnice vynesl svůj verdikt - dna. Zeptal jsem se ho, jestli si nemyslí, že by to byla moc velká náhoda, kdybych si současně zlomil palec a zároveň mi propukl první dnavý záchvat ve 25 letech bez pozitivní rodinné anamnézy tohoto onemocnění. Pan doktor trval na svém, že je to na 99% dna a doporučil mi odběry k. močové od praktického lékaře, dále dodal, že bych po zlomenině neměl otok nohy, pokud by se mi tam nedostala infekce, což je další nesmysl (p. doktor neslyšel nikdy např. o aseptickém zánětu?). Ptal jsem se ho ještě na to, jestli s otokem nohy můžu do letadla, na což mi odvětil, že to není vhodné a že mě z letadla vyhodí. Na upřesnění, že mě zajímají spíše ty zdravotní rizika a na moji otázku, jak zjistí v letadle, že mám otok nohy, už neodpověděl...

Hned druhý den jsem navštívil známého ortopeda, který mně nohu ihned znovu zrentgenoval a rovnou i odebral krev - krevní obraz, CRP a kyselinu močovou (jako marker dny). Dnes jsem volal na výsledky a kyselina močová je v normě, takže i zde se p. ortoped Jaroslav Havel mýlil...

X

Souhlasím, pan doktor Havel stráví z 12 ti minutového vyšetření 7 minut bušením do PC a psaním zprávy, samotné vyšetření nedostačující, plné jen doahdů a speckulací co to může být a kdyby to bylo tohle, bolelo by vás to tamhle......

Zbytečná ztráta času, v ničem mi to nepomohlo. Akorát sem dostal papír na rehabilitace, ale ten mi mohl napsat kdokoliv jiný

Vůbec s panem doktorem nejsem spokojená, hlavně s jeho jednání s pacienty, připadala jsem si tam jako blbec. Dostala jsem žádanku na rentgen páteře a za 2 týdny jsem měla přijít, že mi poví jak to dopadlo.Když jsem přišla, tak se mně zeptal, co mně trápí, tak jsem řekla že jsem tam kvůli výsledkům z rentgenu.Vlastně vůbec nevím, jak dopadl, jen mi řekl, že by mi napsal prášky po kterých by mne nic nebolelo, ale takové nejsou, teda jsou, ale mají je jen veterináři a lidem se dávat nesmějí, ale to už by mně pak nebolelo nikdy nic. A ještě se tomu bezva vtipu trapně zasmál.To mi opravdu přijde ubohé stejně jako vyšetření u pana doktora a to, s jakým gustem si smlsne na každých 30 korunách. A ještě ironicky poznamená: Bohužel už jste plnoletá tak musíte platit (a to mi je 26).No zkrátka budu ráda, když už ho nikdy neuvidím.

Pana doktora Havla mohu jen chválit, byl příjemný, nasadil účinnou léčbu, která pomohla a bolest kolena odezněla. I sestra byla maximálně ochotná. Oba byli velice vstřícní ke všem pacientům a to i k těm s těmi nejnesmyslnějšímy dotazy netýkající se léčby. A jsme u problému dlouhé čekací doby, ta je způsobena "vykecáváním" pacientů. Takže milí pacienti: NEOKRÁDEJTE OSTATNÍ O ČAS!!!

S tímto lékařem jsem nadmíru spokojena, narozdíl od mnohých mi dal dohromady ruku a to ješte ke všemu v krátkém časovém úseku.

Vůbec nedoporučuji, po naprosto špatné diagnostice bolesti kolene, poté, co mi vypunktoval výpotek a vůbec po punkci koleno neléčil,jsem na vlastní žádost po 4 týdnech požádala o doporučení na ortopedickou kliniku na Bulovku. To už jsem mohla chodit jen o fr. holích a měla šílené bolesti. Na to mi dr. Havel doporučil studené obklady , to bylo všechno !!!! Hlavně,že při každé kontrole dlouze psal do PC !!!! Na klinice na Bulovce jen zírali, okamžitě mě poslali na megnetickou resonanci a nasadili léky. Moje PN trvala díky jeho diletantství od 11.5.2010 do 9.8.2010. Úpně v pořádku bubu mít koleno prý až tak koncem roku, na Bulovku docházím na kontroly a stále beru léky. Dle odborníků, kdyby dr. Havel poslal výpotek na rozbor a nasadil příslušnou léčbu, bylo by vše jiné.
Při té příležitosti mi na Bulovce odléčili i loket, který mě delší dobu trápil a u dr. Havla jsem se dočkala pouze obstřiku, to bylo vše, s tím, že mě poslal na rehabilitaci, která nebyla nutná. Stačilo v tomto případě taky jen určit správnou diagnozu.

Nejdůležitější je u něj platba poplatku..., ta ho zajímá a nutno platit dopředu ..jak tu píší ostatní ...to je tedy pravda !!

Je velice zajímavé, jak si pacienti pana doktora Havla a tedy nejenom jeho stěžují na vybírání poplatku, ještě před samotným vyšetřením (a vybíráním poplatků vůbec), když si poté, co vyjdou z polikliniky Mazurská dojdou a v trafice na Krakově si koupí krabičku cigaret a zajdou si na pivo. Pan doktor Havel je dobrý doktor, chodí k němu celá rodina a jsme s ním spokojeni..Má trochu drsnější přístup, ale to je přeci to, na co se lidé se zájmem koukají v televizi. Zdravím pana doktora Havla a jeho kolegu Gregory House.

Bohužel i já musím přidat negativní hodnocení pana doktora Havla. Po dlouhodobých bolestech kyčelního kloubu a s potvrzením vysoké sedimentace od praktického lékaře jsem navštívil jeho ordinaci. Pan doktor mě vyšetřil, poslal na RTG, ale ani po zkoumání snímku nic nezjistil a bylo mi jemně naznačeno, že simuluji. Zá pár dní jsem díky doporučení známé navštívil jinou ordinaci. Zde pan doktor pouze z vyšetření hybnosti kloubu na stole konstatoval, že tam nějaký problém rozhodně je. Následoval nový RTG a ještě ten samý den jsem nastoupil do této nemocnice se zánětem kyčelního kloubu. Věřím, že při správném určení diagnózy dokáže pan doktor Havel pomoci, bohužel v mém případě nerozpoznal ani s RTG to, co jiný lékař bez něj. Přesto přeji jemu a zejména jeho současným i budoucím pacientů vše nejlepší.

Umístění: Poliklinika Mazurská Bolest zápěstí

Umístění: Poliklinika Mazurská Kontrola po zlomenině prstu na noze