Praktický zubní lékař
Fügnerova 12, Brno

Pan doktor mi spravil, co jiný úplně zmrvil, můstek drží perfektně několik let, co chodím do této ordinace, ztratila jsem fóbii ze zubařů. Když řekne, že to nebude bolet, fakt to nebolí a případná injekce zabere spolehlivě. V čekárně nesedím mezi dalšími pacienty, tohle funguje vždycky.

Za posledni dobu se pece u Dr Houzara radikalne zhorsila, pred 2 mesici jsem byl u nej na prohlidce a nenasel zadne problemy pres to, ze me zub bolel. Sel jsem k jinemu lekari, ktery problem nasel (spatne provedena korunka), nasel dalsi 3 kazy a oznamil mi ze vetsina korunek zhotovenych Dr Houzarem je zhotovena spatne a pravdepodobne budou muset ven.

I přestože jsem měla zuby v dezolátním stavu,tak všem strašpytlíkům doporučuji Mudr. Houzara. Všechno mi spravil, přeléčil a jsem maximálně spokojená. Soňa Valoušková

Dr. Houzar je v pohodě. Můstek za 8000 mám už 4 roky a drží a do s ním dělám úpolové sporty...Zubaři mi nikdy nějak extra nevadili, ale občas to prostě bolí...Dr. Houzar na to vždy upozorní, člověk se může v klidu připravit. Je to v pohodě, veškeré zákroky mi dopadly dobře a nerecidivovaly. A nebylo jich málo a nebyly jednoduché. Mám zuby docela problematické. Jeho sestra (která je snad jeho žena v rodinném smyslu slova :-)) je taky fajn, což je pořád ještě vzácnost. Nikdy se tam člověk zbytečně nezdržuje, mají to vychytané. Dobrý zubař. Nejlepší z těch 5 - 6, jakého jsem kdy měl.

Po sedmi letech jsem byl u MUDr Houzara vytáhnout stoličku. Trošku strachu, ale superostrá jehla, takže jen slabé štípnutí, jemné stisknutí pístku bez žádných tlaků v dásni, doba potřebná na umrtvení vyplněna příjemným hovorem o věcech lidských. Potom bezbolestné vytažení stoličky.
Jediné negativum bylo, když jsem si jako hladový nedožera doma nakousl mrtvý ret :-). Měl jsem si, blbec, ten žvanec dopřát později.

Vynikající zubní lékař, fundovaně poradí, sleduje nové trendy, poskytuje komplexní péči a v ústech pracuje velmi přesně a jemně. Má zvládnutý systém objednávání pacientů takže jsem nikdy nečekal déle než 5 min.Od pana doktora mám již několik plomb, všechny drží velice dobře, vrtání vůbec nebolelo i bez "narkózy", je velice šetrný a vždy dobře poradí a pomůže. Nepotřebuji u něj žádnou VIP kartu a zlaté konto ve Švajcu jako u jiných... (Axel.T)

Pana doktora navštěvuji cca 15 let a nemám problém

od pana doktora mám již několik plomb více jak 5 let, všechny drží velice dobře, vrtání vůbec nebolelo i bez "narkózy", je velice šetrný a vždy dobře poradí a pomůže

Ze zubaře jsem měl vždycky hrůzu, ostatně jako většina lidí. K panu doktoru Houzarovi ale chodím o poznání klidnější, než k jakémukoliv jinému zubaři.
Velice příjemná ordinace, výborná sestřička a to vše podtrhuje pan doktor Houzar s velkým pochopením pro strašpytli, jako jsem já.....
Lukáš Klíč, Brno

doporučuji, péče jakou mi dává jsem nedostal nikde a nepotřebuji u něj žádnou VIP kartu a zlaté konto ve Švajcu jako u jiných z Brna, jo je to pan doktor a pokud někam někoho posílá tak jedině na fotografování :-( chrupu.