Je skvělá, jak profesně tak i přístup k pacientům. Můžu jen potvrdit to, co zde píšou ostatní. Jsem jejím pacientem snad od roku 1990. A její sestřička, ta je také výborná. S ní se člověk nasměje i když mu do smíchu zrovna moc není. Za mně velké díky oběma.

Hudcova 74, Brno
Praktická zubní lékařka (mapa)

Příjemná, laskavá, pečlivá.

Je úžasně jemná jak v práci tak ve vystupování, zákrok skoro není znát a výsledek je naprosto úžasný. Kdyby takových lékařů bylo více!

Moje záchrana - jsem poměrně histerická a ona mě naučila chodit na zubní - za to jí moc děkuji - sestřičce samozřejmě taky - jsme stejná krevní skupina - výborná péče i přístup

Mohu jen potvrdit hodnocení Pavla z 2008-11-02. Vysvětlení zákroku opravdu perfektní, velmi pečlivé provedení, přesto že jsem přišel v pátek odpoledne a nejsem pacientem paní doktorky (záskok). O sestřičce rovněž platí co napsal Pavel.

tuto lékařku navštěvuji s celou svou rodinou, , jsme velmi spokojeni, vřele doporučujeme

velmi pečlivá,příjemná.Vřele doporučuji

Profesně na velmi dobré úrovni. Velice pěkný přístup k pacientům. Pečlivá a dovede vysvětlit pacientovi jaký zákrok bude provádět a proč. Sestřička je také je velice příjemná a vstřícná. Pavel a Marie.

Příjemná, laskavá, pečlivá.

velmi pečlivá,příjemná.Vřele doporučuji