Adresa

Olomoucká 29, Brno
Privátní zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi byla doporučena mým známým - lékařem. Hledal jsem nového zubaře, jelikož moje předchozí zubařka to své řemeslo prostě neuměla. Naposledy mi dělala jednu plobmu na 3x a stejně jsem měl zub citlivý, plobma nedržela. Přišel jsem k paní doktorce Prokešové...tato paní doktorka vše opravila, zpravila, vylepšila, a jako bonus je velice milá a se smyslem pro humor. Jsem rád, že jsem ji našel a měnit nebudu! Najednou k zubaři chodím opravdu rád.


J
Ověřeny pacient

Tuhle pochvalu dlužím paní doktorce Prokešové už drahná léta. Několik desetiletí jsem hledal tuto zubařku a jsem neskonale šťastný, že jsem ji našel. Co dodat. Snad jen to, že poté co vyměnila sestřičku za paní Jakšovou, tak člověk chodí k zubaři s dobrou náladou.

Jiří Šíma, Brno


J
Ověřeny pacient

Velice perfektní a precizní zubní lékařka, chodím k MUDr. Janě Prokešové již skoro 25 let a mám o svůj chrup vždy výborně postaráno. Vždy mi lékařka pomohla, její péče je prvotřídní, vždy se věnuje každému, byť i sebemenšímu problému v dutině ústní s největší péčí a trpělivostí a ještě jedno dost podstatné zjištění, je příjemná a milá, rozdává úsměvy a vlídná slova, dovede velice pomoci psychicky, když už si myslíte, že jste na konci svých sil. Paní doktorko, děkuji za vynikající dlouholetou péči o můj chrup.


P
Ověřeny pacient

Velice příjemná, milá a po odborné stránce vynikající paní doktorka. Vždy usměvavá a ochotná. Mohu jen doporučit! Ordinace je kvalitně vybavená a navíc má příjemnou a ochotnou sestru. Dříve jsem k zubaři chodil nerad, teď se na návštěvy v ordinaci těším! Jen tak dál! :-)


L
Ověřeny pacient

Nejlepsi zubni odinace!!!! Pani doktorka i sestricka jsou velice prijemne. Skvely přístup a profesionální práce.S radosti a podekovanim davam nejlepsi hodnoceni!!!!!!!!!!!!!!!!!!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Prokešová je na vysoce profesionální úrovni. Pracuje precizně, nikdy jsem se nesetkala v mém dlouhém životě s takovým přístupem zubního lékaře, který poučí o zákroku, jaká bude cena a snahou o to, aby byl problém se zuby co nejrychleji vyřešen. Celá moje rodina je z jejího přístupu a zubařského umění nadšená. Zároveň její vtip a spolupráce se vstřícnou sestřičkou nedělá z návštěvy ordinace nepříjemnou záležitost, ale velice milý zážitek.


I
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych zhodnotila práci paní doktorky i její sestřičky.
Jsem spokojená a velice kladně hodnotím celkový přístup k pacientovi, a to jak po odborné stránce, tak i z hlediska lidského.


Milá paní zubařka (i její paní sestřička), která naslouchá pacientům. Jsem opravdu rád že jsem se dostal do její péče.


Ověřeny pacient

Podle mého názoru je paní doktorka velmi příjemná a profesionální. Jsem její pacientkou již 10 let, stejně tak jako moje celá rodina, a nikdy jsme se nesetkali se špatně odvedenou prací nebo špatnou náladou. Vybavení ordinace je také na velmi dobré úrovni. Sestřička, paní Irena, je také velmi příjemná, vždy usměvavá a v dobré náladě. Paní doktorka a její kolektiv je jednička mezi zubaři!


Ověřeny pacient

Pro mě je paní doktorka Prokešová nejlepší. Jsem jejím pacientem už léta a nikdy jsem nepotřeboval odejít jinam. Především mi vše, co chce a musí udělat, vždy důkladně vysvětlí, což není u jiných lékařů vůbec samozřejmé. Pracuje jemně, kdykoli dám jen trochu najevo bolest, přestane pracovat nebo nabídne umrtvení. Má vždy dobrou náladu, dovede jednat s pacienty, umí si práci zorganizovat tak, aby pacient zbytečně nečekal.
Ing. Aleš Kastner


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti