Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: jiné místo

Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení paní doktorky. Paní doktorka mému dědovi v rámci hospitalizace vyléčila bércové vředy, se kterými bojoval několik let. Paní doktorka má nejen úžasné profesní znalosti, ale také velmi milý a lidský přístup. Přejeme s dědou paní doktorce mnoho úspěchů. Ještě jednou bych paní doktorce touto cestou chtěla moc a moc poděkovat.

Chtěla bych se přidat s poděkováním sestřičce i paní doktorce za vstřícné jednání a pomoc. Přišla jsem bez objednani, cca 1,5 hod. před koncem pracovní doby s bolestivým problémem. Přes to, že pacientů bylo hodně, paní doktorka mě vzala, pomohla mi a odeslala mě na příslušné chirurgické pracoviště, kde jsem byla taktéž bezproblémově přijata a profi ošetřena. Děkuji za skvělý přístup a efektivní pomoc, vřele doporučuji. Lenka

Úžasná lékařka s vynikajícím chováním. Paní doktorku mohu jen doporučit. Je milá, příjemná a v neposlední řadě velmi pečlivá.

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr.Földesové Janě za vynikající lékařskou péči, vysokou odbornost a velmi milý přístup. Přeji paní doktorce z celého srdce stálé zdraví, štěstí, pohodu a mnoho spokojených a milých klientů.
Marie Bočková, Lány.

Chtěla bych reagovat na příspěvek v kategorii NEGATIVNÍ, který mě doslova pobouřil.
To co v něm pisatelka napsala o paní doktorce Foldesové je absolutní nesmysl a blábol.Chodím k této paní doktorce do lasercentra již dlouho a jsem velice spokojená.
Přístup paní doktorky je naprosto profesionální a ukázkový.Je vždy ochotná vyjít mi vstříc i mimo pracovní dobu.Laserové zákroky které jsem podstopila byly vždy provedeny precizně.Nikdy jsem nezaznamenala že by bylo něco v nepořádku.Jsem s laserovým centrem velice spokojená.
Ilona Semerádová, Beroun

K paní doktorce docházím do ambulance i s dcerou, paní doktorka je velice milá a vstřícná. Chodím pravidelně s problematickou pletí i na laserové centrum, jsem s péčí moc spokojená, vždy mi ve všem vyjdou vstříc, sama pracuji s lidmi a vím, jak je náročné se zavděčit všem, ale u paní doktorky mám pocit, že se vždy snaží najít optimální řešení mých problémů, je to profesionál na svém místě a zároveň velmi milý a laskavý člověk. Všem ji moc doporučuji. Dagmar Košařová

U paní MUDr. Földesové se léčím cca 2 roky, vždy jsem si myslela, že je opravdový profesionál, ale dnešní návštěva u ní byla moje poslední. S takovou arogancí a nepříjemným chováním jsem se ještě nesetkala u lékaře, přesvědčila jsem se, že jakmile není po jejím způsobu léčby ( na soukromé klinice, kde platíte za konzultaci 300 Kč, která trvá přibližně 15 min), tak se se zlou potážete! Jak sama paní MUDr. pravila, že musí docházet do 4 zaměstnání, tak je to na ní znát. Zkrátka, když si nenecháte udělat zákrok za několik tisíc, tak jste nevhodný pacient. Ale za to Vám předepíše veškeré léky, na které si jen vzpomenete.

skvela doktorka, pecliva, pecujici a profesionalni. nedam na ni dopustit. zachranila mi tatinka, ktery, v peci jine lekarky, k ni zabloudil nahodou, kdyz jeho doktorka mela dovolenou. problem, ktery mel, mu vyresila a pri te prilezitosti si vsimla skvrny na obliceji do te doby diagnostikovane jako "starecka skvrna", a protoze je opravdu pecliva, pro jistotu vysetrila, jeste poslala do laboratore, zaridila konzilium atd. ... a podarilo se ji podchytit melanom v opravdu pokrocilem stadiu. memu tatinkovi tak zachranila zivot.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, má skvělý přístup k pacientovi a věřte, že mám s čím porovnávat. Doporučila jsem jí kamarádce a byla také velmi spokojená. Paní doktorce svěřím i svou dceru, která navštěvovala to 18-ti let FN Motol, Mudr. Čapkovou, mimochodem je to kapacita, která mi můj výběr schválila.

Paní doktorka je bezkonkurenčně nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Je to člověk na svém místě, návštěva u ní v ordinaci je pohlazení na duši. Je velmi příjemná, milá, usměvavá a vždy mi pomohla. Přála bych jí místo primářky kožního oddělení. Přivedla mě k ní kamarádka asi před 5-6 lety a za to jí nesmírně děkuji. Doporučuji návštěvu paní doktorky všem, kteří mají nějaký problém, klidně i dlouhodobý, určitě budete spokojeni. Nejen s léčbou, ale i s přístupem paní doktorky k pacientům.