Praktická zubní lékařka
Mendlovo náměstí 149/16, Brno-střed, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce chodím již cca 20 let a neměnila bych,to samo o sobě svědčí o její vynikající péči nejen odborné ale i o lidském přístupu.

Umístění: Praktická zubní lékařka

Naprosto perfektní paní zubařka. Chodíme k ní cela rodina asi 15let bez obav. Šetrna, vždy milá i paní sestřička. Ordinace a čekárna je moc pěkná. Moc doporučujeme paní doktorku.

Paní doktorka je opravdu skvělá, s jejím manželem nemám zatím žádnou zkušenost což se nejspíš brzy změní neb se mi začal dělat kaz a je to dost nepříjemné, takže uvidíme, jak řekl pověstnej slepej... Jinak k paní doktorce - opravu si semnou vyhrála, dávala mi dopořádku zub se kterým jsem předtím byl asi 3x na pohotovosti a její přístup je opravdu DOKONALÝ. Čištění kanálků je asi vždycky peklo a já to cítil i po dvou anestezích, nicméně jsem do díky pohledu na ni zblízka zvládl ;-) a se zubem ve kterým jsem měl kráter jako Macocha kvalitně zaplombovaným i přes cenu 700 kč dodneška problémy nemám a už je to pěkných pár let! :-)

Jsem velmi potěšwna, že se od mého příspěvku ze dne 17.10.2011 hodnocení na MUDr. Libora Berku výrazně změnilo. Pan doktor si velmi dobré hodnocení opravdu zaslouží. Ing. Eva Hudcová

Dvanáct let chodím ke zde zastupujícímu panu doktoru Berkovi. Negativní názory, které jsem zde četl, mě doslova zvedly ze židle. Pan doktor Berka, mi kompletně zachránil zuby, které se nacházely ve stavu na odpis (neodhalená, neléčená parodontóza) po řádění mé předchozí nejmenované doktorky. Pan doktor Berka zásadně pracuje s kvalitními materiály, takže se může někomu zdát, že je dražší. Mohu všechny ubezpečit, že se to z dlouhodobého hlediska pacientovi vyplatí. Každý krok oznamuje a konzultuje, je naprosto profesionální. Je pravda, že záchrana zanedbaných zubů byla náročná finančně i rozsahem zákroků. Od té doby však nemám problém. Dodržuji doporučenou prevenci a deset let chodím jen na kontroly. Je mi skoro padesát, kromě osmičky mám všechny zuby a ani jeden kaz.
Pokud není někdo spokojen, budu moc rád když zmizí a uvolní místo. Mám ve frontě spoustu přátel a příbuzných, kterým bych pana doktora Berku bez váhání doporučil. Luděk Honza

V posledních měsících mě lehce trápí zuby.Nebudu se rozepisovat o jaké problémy jde neboť stejně tomu nerozumím, ale musím říct, že kritika na pana doktora se dle mého názoru nezakládá na pravdě. Vždy jsem byl s jeho prací a přístupem spokojen. O dostatku informací nemluvě. Pokud se vyskytla nějaká drobnost která později po provedeném zákroku zazlobila, tak vždy byla vyřešena k mé spokojenosti. O práci sestřičky psát nebudu-jedním slovem profesilonálka na svém místě. Předtím se mi o zuby starala paní doktorka Mácová a následně paní doktorka Berková-pokaždé jsem byl spokojen-takže mohu snad aspoň trochu oponovat kritice na pana doktora. Vitoch Radek

Dobrý den!
Jsme původně pacienti Mudr. Jany Berkové a nyní chodíme celá rodina k Mudr Berkovi.
Příští rok mi bude 50 a pár zubařů jsem již za svůj život poznala.
Paní Berková, nyní na mateřské "dovolené" byla skvělá a nikdy jsem neměla sebemenší připomínku k její práci a přístupu. Co ale umí její muž, pan Libor Berka je neuvěřitelné! Vždy vysvětlí co bude dělat, proč a kolik to bude stát. Obě moje dospělé dcery tvrdí, že pan Mudr Berka je nejlepší lékař, jakého poznaly, odborně i lidsky. Já s nimi souhlasím a můj muž také. A to i přesto, že mu nebylo příjemné, když mu pan Mudr Berka promluval do duše ohledně léčby dásní. Má pokročilou parodontózu (brzy může přijít o spoustu zubů), ale je paličák a chce si nechat ošetřit ošetřit jen kazy. Pan doktor jeho rozhodnutí respektuje, ostatně bez zubů bude můj muž,nikdo jiný! Ještě k čekací době: Jsem si jista, že každému pacientovi se pan doktor Berka věnuje na 1000%,proto mi nevadí, když v čekárně počkám o chvilku déle. Řeším to knížkou a jsem vpohodě. Komu z pacientů manželé Berkovi z nějakých důvodů nevyhovují, prosím uvolněte místa těm spokojeným. Janičce i Liborovi Berkovým přeji zdraví, štěstí, hojnost, pohodu a hlavně: NENECHTE SE OD NIKOHO OTRÁVIT. Zůstaňte takoví, jací jste!

Nejlepší lékařka jakou znám.

Ivana Hronová

Byla jsem u pana doktora před několika týdny a rozhodně si nemohu na nic stěžovat. Zhotovil mi tři bílé výplně, bylo to profesionální a bezbolestné. Cena byla dle mého názoru přiměřená. Delší čekací doba spíše svědčí o pečlivosti lékaře a o počtu jeho pacientů. Janáčová A.

Jsem naprosto konsternována kritikou na MUDr. Libora Berku, kterou tady čtu. Je to nejlepší stomatolog, který mne kdy ošetřoval. Chodila jsem k němu léta, zachránil mi několik zubů, které by každý druhý už odepsal. I můj syn s ním má ty nejlepší zkušenosti, jezdil za ním až z Kutné Hory, kde je přehodně zaměstnán. Rovněž nemohu souhlasit s tvrzením, že nic neřekne a dělá práci, kterou si pacient snad ani nepřeje. Vždy jsem věděla, co bude dělat a vždy udělal jen to nejlepší, co mohl. Možná je jen prostě natolik omezen časem s tolika registrovanými pacienty, že prostě nemá prostor na komentáře. Nevěřím, že by se tolik změnil. Jsem velice smutná z toho, že odešel z vysoce profesionálního pracoviště na Bratislavské a dala bych nevím co za to, abych k němu mohla dál chodit. Všem kritikům ho závidím. Není to nic proti paní doktorce Berkové - tu vůbec neznám, ale pan doktor byl v mých očích vždy perfektní. Ing. Eva Hudcová