MDDr.

Jana Beranovská

verifiedCreated with Sketch.

24 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY - MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI www.smilefactory.cz MDDr. Jana Beranovská (Votypková) 3D prohlídka kliniky zde: http://goo.gl/pHKJJr Proč… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA BrnoSlužby: Špatně ošetřený zub od jiné zubařky

Paní doktorka mi vytvořila kompletní plán léčby všech špatně ošetřených zubů a s každým zákrokem jsem nadmíru spokojen. Přístup k pacientovi je naprosto profesionální a prostředí kliniky také. Bezesporu mi zachránila hned několik zubů od nevyhnutelného zánětu a možné extrakce.

• Paní doktorku Beranovskou můžu doporučit všemi deseti.
    Všechno jsme rozložily časově podle mých možností a pak jsem si konečně splnila sen o bělení a dostavbě nerovnosti hran. Můžete posoudit sami na FCB stránkách ordinace - bělení Purewhitening. Bělení proběhlo v únoru 2016, dodnes jsou zuby nádherně bílé a mám zpět i původní délku zubu:). Nejlepší a hlavní je na tom to, že prioritou je u paní doktorky zachování vždy původního zubu dokud jen to jde. Nevnucuje hned fazety, ale snaží se co nejšetrněji opravit původní zuby a za to jsem jí moc vděčná. Předchozí stomatoložka bohužel nebrala v potaz žádnou jinou variantu než fazety, což se mi nelíbilo.
    Takže tady to jde určitě jinak, šetrněji a s příjemným přístupem všech z kliniky, recepčními počínaje:)

Ano, náprava chrupu stojí vic než před lety, ale zuby pro mě nejsou útrata, ale jedině investice. Jsem každodenně v osobním kontaktu s klienty a jejich pochvaly jsou jen důkazem dobře odvedené práce paní zubařky. Já sama se ještě dnes na výsledek nemůžu vynadívat:) A rozhodně to byla jedna z nejlepších investic v posledních letech.
    Nebojte se a dopřejte si kvalitní péči.

• A

Chodil som k pani doktorke iba 1 rok, ale bola to zatiaľ najlepšia zubná lekárka u ktorej som kedy bol. Milá, usmievavá a starostlivá. Zákrok bol vždy bezbolestný, a pani doktorka sa vyhrala s každučkým detailom k spokojnosti pacienta. Vybral som si ju práve na základe týchto pozitívnych hodnotení a môžem ju vrelo odporúčať každému - ja som bol nadmieru spokojný. Jediné čo ma mrzí je, že som sa presťahoval ďaleko na to, aby som k nej mohol chodiť aj naďalej...

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím nejlepší zubní lékařka, kterou jsem ve svém životě potkala. Velmi lidský přístup, příjemné vystupování..., mohu všem vřele doporučit (zejména těm, co měli po předchozích zkušenostech ze zubařů strach - jako já)!

• Paní doktorka je velice milá, vstřícná a její práce je bezbolestná. Při čištění kanálků jsem málem usnula - to mluví snad za vše :-)
    Chodí k ní manžel i děti a všichni jsem moc spokojení.

• Příjemná atmosféra, profesionální přístup, bezbolesné ošetření a pečlivost paní doktorky. Po dlouhé době jsem našla zubního lékaře, kterého jsem hledala. Velmi doporučuji. Díky

• N

Zubařů se po nehezkých zážitcích z dětsví hodně bojím a dlouho mi trvalo se odhodlat objednat a znovu začít chodit na preventivní prohlídky. Na internetu jsem našla dobré ohlasy na paní doktorku Beranovskou a musím říct, že skutečnost je ještě daleko lepší. Paní doktorka i celý tým jsou velmi milí, mají profesionální a laskavý přístup, vždy se s nimi dá domluvit dle potřeb pacienta. Paní doktorka má zkušenosti s lidmi, kteří se zubaře hodně bojí a ochotně a laskavým tónem vysvětluje, co bude dělat, proč to bude dělat, co asi u toho člověk bude cítit, aby se případně nelekl, kdy s tím začne, atd. Je velmi pečlivá a jemná, i u nepříjemného vrtání se pak člověk přistihne, že myslí na něco jiného. :) Paní doktorku doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní ošetření s lidským přístupem v nadstandartním prostředí s milým a profesionálním personálem. :)

• R

Z první návštěvy, tří plomb výborný pocit.Paní Beranovská pracovala hodinu a půl a výsledek pěknej.Něco takového jsem v našem městě nezažil.

• Přidávám další pozitivní ohlas!

Tato nová klinika mi vnukla vizi, jak by měla moderní zubní ordinace vypadat. Vybavení, jednání, plánování návštěv, kvalita služeb a pocit po návštěvě k nezaplacení. Takto to vypadá, když Vás práce baví a věnujete se jí s nejlepším svědomím. Dostal jsem veškeré vysvětlení a konzultace o stavu mého chrupu, o jakém se mi v jiné zubní ordinaci ani nesnilo. Otázky, zda je v průběhu zákroku vše v pořádku, osobní přístup a starostlivost o pacienta je to, co zde naleznete.

Mohu tedy vřele doporučit (píši čerstvě po třetí návštěvě, druhém zákroku). Pokud jste vždy chodili k zubaři neradi stejně jako já, pevně věřím že se Vám to zde obrátí stejně jako mně! :)

• K paní zubařce jsem se zaregistrovala i se svou 7-letou dcerou hlavně z důvodu, že k naší původní zubařce jsem se musela objednávat téměř 3 měsíce předem a přesto jsem pak v čekárně vždy ještě čekala. Na ošetření pak nebylo nikdy dost času, protože čekali další pacienti. U paní doktorky Beranovské oproti tomu zažívám opravdu nadstandard a jsem velice spokojená - velká flexibilita při domlouvání termínu objednání, všichni příjemní, ochotní, žádné čekání, dostatečný časový prostor při ošetření, kdy paní zubařka vše vysvětlí a opravdu se pacientům s pečlivostí a odborností věnuje. Nádherná moderní ordinace v prostorách Paláce Chlumeckých. Doporučuji!

Zkušenosti a dovednosti

• PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY - MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI
    www.smilefactory.cz

MDDr. Jana Beranovská (Votypková)

3D prohlídka kliniky zde: http://goo.gl/pHKJJr

Proč jsem si vybrala stomatologii jako svoje povoláni?

Když jsem se na gymnáziu rozhodovala, jakým směrem se dál ubírat, váhala jsem mezi dvěma naprosto odlišnými obory - medicínou, protože v mojí rodině se několik lékařů vyskytuje, a výtvarnou školou, protože mě vždy bavilo umění, malování. Zubní lékařství z toho nakonec vyplynulo jako spojení obou těchto směrů dohromady - navracení pacientům zdraví prostřednictvím zdravých zubů a dásní a zároveň estetický prostředek - modelování nových tvarů zubů, vytváření krásného úsměvu a tím zkvalitnění života běžného člověka, který se chce na svět usmívat. I kdyz jsem během studií měla spoustu pochybností, jestli jsem se rozhodla správně, jestli mě tato práce bude naplňovat, nyní vím naprosto jistě, že odpověď je kladná - každá nová zkušenost, zachráněný zub, úspěšně vyléčený a spokojený pacient, který se stále vrací a nebojí se doporučit moji péči svým nejbližším, to vše jsou odpovědi, které mluví za vše.

Kde sbírám zkušenosti:
    - PDD (Pražské dentální dny)
    - Implantologické dny v Brně
    - Optragate, Optradame (Ing. Ivo Blábolil)
    - pravidelná účast na největším stomatologickém veletrhu v ČR - Pragodent
    - Týden čistých zubů (prof. Sedelmayer)
    - 2012, Dental summit (dr. Radek Mounajjed, dr. Daniel Černý a kol.)
    - Kompozita ve frontalním úseku chrupu (dr. Daniel Svoboda)
    - Přímé fotokompozitní výplně v distalním úseku chrupu (dr. Daniel Svoboda)
    - Bojíte se kofferdamu? (dr. Daniel Svoboda)
    - výroční kongresy České akademie dentální estetiky
    - výroční kongresy České endodontické společnosti
    - Preparace / Otiskování (dr. Jiří Nožička, dr. Radek Mounajjed)
    - 2012, kongres Promikro (Asociace mikroskopické stomatologie)
    - Bonded restorations (dr. Pascal Magne, PhD.)
    - Snímatelná protetika od A do Z (dr. Jiří Nožička, dr. Radek Mounajjed, dr. Josef Kunkela)
    - Dental Summit Management (dr. Radek Mounajjed, dr. Daniel Černý a kol.)
    - Adhesive reconstruction of vital and noc-vital teeth (švýcarští profesoři Université de Geneve)
    - Zásadní pohledy na otiskování

• angličtina
  • francouzština

Stáže

• MUDr. Jan Černý 2009
  • FN USA 2010 - Oddělení orální a maxilofaciální chirurgie a dentální implantologie
  • MUDr. Peter Augustín 2011 - Parodontologická stáž
  • MUDr. Jiří Palek 2013 - Podkovka Praha - Mikroskopické a miniinvazivní ošetření pacienta

Nemoci