Adresa

Legionářů 514, Praha-Ďáblice , Praha
Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Hotovost
777 34.....

Běžný termín

Endoskopická operace karpálního tunelu • 3 645 Kč

Vyšetření v ambulanci • od 1 200 kč

Zkušenosti

O mně

Kvalifikace 2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK 2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského kraje Kladn...

Více

Léčené nemoci

 • Chirurgie ruky a zápěstí
 • Endoskopické operace karpálního tunelu
 • Endoskopické operace sy kubitálního kanálu
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 2000- Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
 • 2005- Atestace v oboru Ortopedie – traumatologie
 • 2005- Licence ČLK k vykonávání samostatné lékařské praxe

Fotografie


Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Služby a ceník služeb

Běžný termín


Legionářů 514, Praha

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí


Endoskopická operace karpálního tunelu

3 645 Kč


Legionářů 514, Praha

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí


Vyšetření v ambulanci

od 1 200 kč


Legionářů 514, Praha

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí dekomprese nervu

Chci přidat vlastní, objektivní názor na pana doktora. Od konzultace v Praze byl pan doktor velice milý, seriozní a vše do podrobna vysvětlil. Operace proběhla v Hořovicích, nemocnice hezká, moderní a personál vstřícný. Operace byla rychlá, skoro bez pooperačních bolestí, minimální otok, funkce ruky a prstů se pomalu vrací a též se konečně mohu vrátit plně ke sportu. Kéž by u nás bylo více doktorů jako je pan dr. Zlatohlavý a to nejen jeho profesionalitou, kvalitou, ale především lidské stránky vzhledem k pacientovi. T.Kafagi


Ověřeny pacient
Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Endoskopická operace karpálního tunelu

Tento týden jsem byla na operaci karpálního tunelu levé ruky metodou endoskopickou na Euc klinice v Kladně u pana doktora J. Zlatohlavého.Od počáteční návštěvy, konzultace v Praze,byl pan doktor velmi milý, vstřícný, vše vysvětlil co operace obnáší a jakými způsoby či typy operace lze můj problém odstranit.Na klinice, kde mě ruku operoval, jsem se od příchodu až po odchod po operaci setkala jenom s milými, usměvavými a obětavými sestřičkami včetně pana doktora.Kéž by to v našem zdravotnictví takhle vypadalo všude.Po operaci jsem teprve krátce, ale co se týká pooperační bolesti, stačil jeden brufen, když šla ruka k sobě a jinak zatím nemám žádný problém, žádné bolesti,prsty pomalu procvičuji, jinak se zatím nechávám hýčkat a užívám si odpočinku.do vyndání stehů.???? Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému kolektivu..M.Jelinkova


H
Ověřeny pacient
Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Zdravotní problém

Byla jsem u pana doktora jen jednou, vzal mě hned a vše mi velmi dobře vysvětlil. Je to velmi milý a příjemný člověk, přenáší na pacienta klid. H. P.


Ověřeny pacient

MUDr Zlatohlavý má i zlaté ručičky,které dobře spravily mé brnící a necitelné prstičky. Děkuji vděčná pacientka MH.


I
Ověřeny pacient

Trpim opakujicimi se zanety slach na predlokti. K panu doktorovi Zlatohlavemu jsem sla na zaklade doporuceni, je to specialista na zapesti. Predchozi lecba probihala vzdy stylem: injekce s kortikoidy, nasledne leky na ztlumeni zanetu (Oramelox, apod.), rehabilitace, pripadne laser, elektrolecba, atp.

MUDr. Zlatohlavy me v polovine zari vysetril s tim, ze mam zapesti pretizene a ze je tam zanet, napsal mi ortezu s palcem, dal mi mesic uzivat leky Melocox s tim, ze mam mit ruku v klidu. Po mesici se bolest ustoupila. Pan doktor me propustil z lecby s tim, ze mi nenapsal rehabilitaci ("jste mlada - 30 let, to snadno sama rozhybete"), ani laser, nic. Kdyz jsem namitla, ze z ortezy me boli spicka palce a ze me v ni brni, rekl, ze to prejde.

Uplynul dalsi mesic, kdy jsem ruku zkousela kazdy den lehce protahovat (nezatezovala jsem vubec), brneni v palci pokracovalo, az jsem na zacatku listopadu (po mesici od propusteni z predesle lecby), musela do ordinace znovu. Pan doktor situaci vyhodnotil tak, ze mam zanet v jine slase, nez puvodne, napsal mi na mesic znovu Melocox a dal mi sadrovou dlahu s tim, ze za tri tydny mam prijit na kontrolu. Sadrova dlaha se po dvou dnech zacala drolit, proto jsem se vydala na prevaz, MUDr Zlatohlavy vsak nebyl v ordinaci, proto jsem se vydala za jinym lekarem Hanspaulorto. Ten mi dlahu sundal, do slachy mi pichl injekci kolagenu, rekl, ze 10 dni mam nosit ortezu a pak jit na kontrolu. Zaroven mi rikal, ze praktika doktora Zlatohlaveho v leceni podobnych zanetu tkvi v tom, ze pacientovi neda injekci, situaci resi nejprve ortezou, prip. dlahou nebo sadrou a pak, kdyz se to nelepsi, "tak to sam rizne". Cokoli toto znamena, nelibi se mi to.

Nejsem lekar a nedokazu posoudit, ktery zpusob lecby je ten spravny, kazdopadne u pana doktora Zlatohlaveho jsem se lecila celkem dva mesice a bez vetsiho vysledku - resp. mam pocit, ze lecba na zacatku nebyla dotazena do konce. Pan doktor je sice velmi mily a pacientovi sdeli, proc ho to boli a co se s tim da delat, nicmene z vlastni zkusenosti ho bohuzel nemohu dale doporucit, mne nepomohl.

MUDr. Jan Zlatohlavý

Vážená paní Vincenecová, pokud ve svých 30 letech do sebe chcete nechat píchat kortikoid nic proti tomu nemám, ale ode mě to nečekejte. Správný způsob léčby neexistuje, pouze doporučení - na počátku je konzervativní léčba tj. fixace sádrou či ortézou, Sama píšete, že se situace zlepšila, proto nechápu dotaz na RHB - laser. Pokud konzervativní léčba selhává je ve vašem případě indikována operační léčba, kterou jak vím, jste již podstoupila. S pozdravem Zlatohlavý


T
Ověřeny pacient

MUDr. Zlatohlavý Jan, má profesionální přístup, příjemné a přátelské chování, vše rád vysvětlí. Vynikající spolupráce mezi klientem a lékařem. Děkuji.

MUDr. Jan Zlatohlavý

Děkuji, snažím se o vysvětlení a pochopení choroby pacientem.


...DVA DOKTOŘI

první zafixoval zlomenou navikulární kost malíčku na 3týdny sádrou
"až do rozvinutí pakloubu, kdy se mi malíček po rentgenu ohýbal vytrčeně a v půlce dlaně".

kontrola proběhla

ALE.....u Mudr. Zlatohlavého, okamžité domluvení operace, se slovy to se mělo operovat hned - odstranění pakloubu, sešroubování kostí a následné vyndání želízka .......nyní tři roky po operaci, nejen plná přirozená hybnost prstu, ale ten prst je 100%, kondičně boxuji, zvedám...a prst maká stejně, jako jeho kolega na druhé ruce. Díky


Ověřeny pacient

Po shlédnutí mých RTG snímků pan doktor vyslovil pravděpodobnou diagnózu a poté mě velice překvapil slovy: Můžeme Vám udělat artroskopii, při které se pravděpodobně nic nového nezjistí a potom můžeme operovat, ale to Vám asi stejně moc nepomůže. Tak jak se rozhodnete? Naštěstí mi pomohl jiný lékař, neinvazivně stanovil odlišnou diagnózu a následné řešení se rovněž obešlo bez operace.


Ověřeny pacient

Nadmíru spokojená, velmi dobrý profesionál, s příjemným vystupováním a chováním, neuveřitelně lidský přístup, dokáže rozptýlit nervozitu a strach pacienta před zákrokem i při něm, mohu jen doporučuji :-)
Dr. i setřička při zákroku na sále (při lokální anestezii) na sále úžasní!


Ověřeny pacient

Nedám na něj dopustit, je to jeden z těch dobrých doktorů...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

36 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Vážený pane doktore/doktorko, zhruba asi 2 měsíce mně občas a mírně začal bolet kloub u palce na levé ruce. Bolest je v současné době dost výrazná, omezuje mne v používání levé ruky protože cokoliv do ruky vezmu, použiji k tomu palec a zde je ten problém. Ohnuli palec, tak bolest začíná u horního kloubu dlaně a pokračuje ke kloubu u palce. Nejsilnější je při použití např. otevření uzávěru lahve, a to v horní části kloubu směrem ke dlani. Můžete mi prosím nějak poradit, je mi sice 75 let, ale doposud je to první obtíž s klouby. Děkuji za ochotu.

  Dobrý den, odpověď na Váš dotaz nemůže být jednoznačná. Obtíže mohou mít více příčin, proto by bylo vhodné vyšetření v ambulanci pro chirurgii ruky.
  S pozdravem Zlatohlavý

  MUDr. Jan Zlatohlavý

 • Dobrý den, již přes roku mě bolí levé zápěstí. Při ohybu mě zápěstí bolí a při kroužení mě v zápěstí lupe a jak kdyby něco přeskakovalo. Úraz jsem na zápěstí neměla již několik let. Byla jsem zatím na rentgenu a doktor mi dal požadavek na ORT vyšetření, kde popsal níže požadavek, kterému nerozumím a chtěla bych vás poprosit, zda byste mi vysvětlili co na tom rentgenu objevil.

  "Nerovnoměrná šíře kloub. štěrbiny RC kloubu, postavení carpu s tendencí k laterál. subluxaci. Kloub. plocha capitata nesymetricky v kontaktu s ventrál. částí kloubní plochy lunata-instabilita v oblasti carpu."
  Děkuji moc.

  Dobrý den, velmi pravděpodobně se jedná o popis nestability v oblasti zápěstí. Bylo by vhodné si nechat na CD vypálit RTG snímky a objednejte se do specializované ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí.
  S pozdravem Zlatohlavý

  MUDr. Jan Zlatohlavý

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Kvalifikace 2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK 2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského kraje Kladn...

Více

Léčené nemoci

 • Chirurgie ruky a zápěstí
 • Endoskopické operace karpálního tunelu
 • Endoskopické operace sy kubitálního kanálu
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 2000- Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
 • 2005- Atestace v oboru Ortopedie – traumatologie
 • 2005- Licence ČLK k vykonávání samostatné lékařské praxe

Specializace

 • ortopedie
 • chirurgie

Stáže

 • 1997-2000 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
 • 2005 Stáž v Ústavu pro chirurgii ruky a plastickou chirurgii ve Vysokém nad Jizerou
 • 2005 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
Zobrazit více


Fotografie


Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

 • 1 cena Kongres chirurgie ruky 2015, 2013, 2011 "Opravdu si myslíš, že umíš chirurgii ruky?"

Publikace a články

Publikace (5)