Legionářů 514, Praha-Ďáblice, Praha
Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Běžný termín • 1 200 Kč

Konzultace • od 1 200 kč

Kvalifikace
2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského...

• Chirurgie ruky a zápěstí

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Legionářů 514, Praha

1 200 Kč

Legionářů 514, Praha

od 1 200 kč

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí konzultace

Pan doktor Zlatohlavý je skvělý odborník na svém místě. Loni mě operoval risartrozu na pravé ruce a nyní v únoru na levé. V obou případech super. Pan doktor před operací umí skvěle uklidnit a vše vysvětlit. Je to Pan doktor.Moc děkuji za obě operace. Pravá je už v 95% kondici, a levá je krátce po operací, ale hojí se dobře a bolest není. Moc děkuji

Umístění: jiné místo Jiný

pan doktor mi odoperoval karpílní tunel na obou rukách, perfektní,operace dopadla dobř, zmizelo brnění, v nemocnici přístup personálu vynikající 1.operace proběhla 26.6.2020a druhá ruka 27.8. a vše je v pořádku děkuji

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí konzultace

Po půl roce na mě zapoměli a čekala jsem dalších 5 měsíců.Operace dlaně,kde mám bouli stejnou,navíc trochu necitlivou.Prostě ještě horší,bohužel.P.dr.je ale moc hodný a příjemný.

Umístění: jiné místo

Musím poděkovat tomuto Panu Doktorovi, který mi zachránil levý ukazovak. Moji vášní je hrani na kytaru a bez ukazovaku bych nemohl hrát. Přístup který předvedl a pote i výkon samotný je na profesionální urovni, mě nevídane a když k vám přijde tento Pan Doktor a dvakrát za jeden den vám zopakuje, ze udělá vše proto ze prst zachrání a dá dohromady, nakonec se operace ani nebojíte. Musím mu ještě jednou poděkovat a nesmírne si ho važim, protože dnes ten prst funguje naprosto stejne jako na ruce pravé, takže, ještě jednou Díky. David Roškot.

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí dekomprese nervu

Chci přidat vlastní, objektivní názor na pana doktora. Od konzultace v Praze byl pan doktor velice milý, seriozní a vše do podrobna vysvětlil. Operace proběhla v Hořovicích, nemocnice hezká, moderní a personál vstřícný. Operace byla rychlá, skoro bez pooperačních bolestí, minimální otok, funkce ruky a prstů se pomalu vrací a též se konečně mohu vrátit plně ke sportu. Kéž by u nás bylo více doktorů jako je pan dr. Zlatohlavý a to nejen jeho profesionalitou, kvalitou, ale především lidské stránky vzhledem k pacientovi. T.Kafagi

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Endoskopická operace karpálního tunelu

Tento týden jsem byla na operaci karpálního tunelu levé ruky metodou endoskopickou na Euc klinice v Kladně u pana doktora J. Zlatohlavého.Od počáteční návštěvy, konzultace v Praze,byl pan doktor velmi milý, vstřícný, vše vysvětlil co operace obnáší a jakými způsoby či typy operace lze můj problém odstranit.Na klinice, kde mě ruku operoval, jsem se od příchodu až po odchod po operaci setkala jenom s milými, usměvavými a obětavými sestřičkami včetně pana doktora.Kéž by to v našem zdravotnictví takhle vypadalo všude.Po operaci jsem teprve krátce, ale co se týká pooperační bolesti, stačil jeden brufen, když šla ruka k sobě a jinak zatím nemám žádný problém, žádné bolesti,prsty pomalu procvičuji, jinak se zatím nechávám hýčkat a užívám si odpočinku.do vyndání stehů.???? Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému kolektivu..M.Jelinkova

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Zdravotní problém

Byla jsem u pana doktora jen jednou, vzal mě hned a vše mi velmi dobře vysvětlil. Je to velmi milý a příjemný člověk, přenáší na pacienta klid. H. P.

MUDr Zlatohlavý má i zlaté ručičky,které dobře spravily mé brnící a necitelné prstičky. Děkuji vděčná pacientka MH.

Trpim opakujicimi se zanety slach na predlokti. K panu doktorovi Zlatohlavemu jsem sla na zaklade doporuceni, je to specialista na zapesti. Predchozi lecba probihala vzdy stylem: injekce s kortikoidy, nasledne leky na ztlumeni zanetu (Oramelox, apod.), rehabilitace, pripadne laser, elektrolecba, atp.

MUDr. Zlatohlavy me v polovine zari vysetril s tim, ze mam zapesti pretizene a ze je tam zanet, napsal mi ortezu s palcem, dal mi mesic uzivat leky Melocox s tim, ze mam mit ruku v klidu. Po mesici se bolest ustoupila. Pan doktor me propustil z lecby s tim, ze mi nenapsal rehabilitaci ("jste mlada - 30 let, to snadno sama rozhybete"), ani laser, nic. Kdyz jsem namitla, ze z ortezy me boli spicka palce a ze me v ni brni, rekl, ze to prejde.

Uplynul dalsi mesic, kdy jsem ruku zkousela kazdy den lehce protahovat (nezatezovala jsem vubec), brneni v palci pokracovalo, az jsem na zacatku listopadu (po mesici od propusteni z predesle lecby), musela do ordinace znovu. Pan doktor situaci vyhodnotil tak, ze mam zanet v jine slase, nez puvodne, napsal mi na mesic znovu Melocox a dal mi sadrovou dlahu s tim, ze za tri tydny mam prijit na kontrolu. Sadrova dlaha se po dvou dnech zacala drolit, proto jsem se vydala na prevaz, MUDr Zlatohlavy vsak nebyl v ordinaci, proto jsem se vydala za jinym lekarem Hanspaulorto. Ten mi dlahu sundal, do slachy mi pichl injekci kolagenu, rekl, ze 10 dni mam nosit ortezu a pak jit na kontrolu. Zaroven mi rikal, ze praktika doktora Zlatohlaveho v leceni podobnych zanetu tkvi v tom, ze pacientovi neda injekci, situaci resi nejprve ortezou, prip. dlahou nebo sadrou a pak, kdyz se to nelepsi, "tak to sam rizne". Cokoli toto znamena, nelibi se mi to.

Nejsem lekar a nedokazu posoudit, ktery zpusob lecby je ten spravny, kazdopadne u pana doktora Zlatohlaveho jsem se lecila celkem dva mesice a bez vetsiho vysledku - resp. mam pocit, ze lecba na zacatku nebyla dotazena do konce. Pan doktor je sice velmi mily a pacientovi sdeli, proc ho to boli a co se s tim da delat, nicmene z vlastni zkusenosti ho bohuzel nemohu dale doporucit, mne nepomohl.

MUDr. Jan Zlatohlavý

Vážená paní Vincenecová, pokud ve svých 30 letech do sebe chcete nechat píchat kortikoid nic proti tomu nemám, ale ode mě to nečekejte. Správný způsob léčby neexistuje, pouze doporučení - na počátku je konzervativní léčba tj. fixace sádrou či ortézou, Sama píšete, že se situace zlepšila, proto nechápu dotaz na RHB - laser. Pokud konzervativní léčba selhává je ve vašem případě indikována operační léčba, kterou jak vím, jste již podstoupila. S pozdravem Zlatohlavý

47 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, 9dní zpět se mi stal úraz prstu.V nemocnici jsem dostal sádru na ruku a mel jsem jit za 2 dny na převaz do jiné ambulance. Tam mi sadru sundali a dostal jsem dlahu na prst. 8 dni od úrazu mi byla dlaha sundána a stehy vytaženy.
Zprava z prvního dne: lék II.prstu na dorsalní strane základního článku secna rana velikosti 2cm, jde do podkozi, postihuje dorsalni aponeurozu kde larace cca 7mm, hybnost prstu zachována, prokrvení + siti
Dg. Vulnus sectum dig. II. man. lat. sin, leasio aponeurosis dosr.parc.
Moje otázka zní: neni na sundani dlahy brzo? Prst mohu jen trochu ohnout. Boli mne cela ruka. Snazim se ho pomalu rozhýbat, ale bojim se, abych to jeste vic nezhorsil.

Dobrý den, pokud byla poraněna šlacha, tak je zcela jistě sejmutí fixace po týdnu velmi brzy.
Vhodná kontrola ve specializované ambulanci pro chirurgii ruky.
Zlatohlavý

MUDr. Jan Zlatohlavý

Dobrý den, měla bych dotaz na problém se zápěstím. Bolí již v řádu týdnů, pravděpodobně už i v řádů měsíců. Pohyblivost není omezena. Jde o levou ruku, kterou tolik nezatěžuji. Bolest není permanentního rázu, jen občas bolest projede, když se ruka dostane do určitého úhlu či projde zatížením... např. když člověk chce vstát z postele a rád by se trochu rukou podepřel ke vstanutí apod. tak to přes bolest nejde. Pohyb v zápěstí -ohyb zcela nahoru či dolu není zcela v pořádku. Vzhledem ruka nijak není oteklá. Samozřejmě to mohl být následek nějakého úrazu třeba při neopatrnosti u cvičení atd. ale neregistruji moment, kdy bych si řekla "au, teď jsem se praštila a oddělala si zápěstí", šla jsem na pár lekcí fitboxu... tak možná tam se mohlo něco stát, co jsem zcela nezaznamenala v danou chvíli...Děkuji za informaci a radu, jak postupovat

Dobrý den,
bohužel, ani z takto obsáhlého popisu nejsem schopen určit diagnosu. Bylo by vhodné se objednat do specializované ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí.
S pozdravem
Zlatohlavý

Kvalifikace
2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK
2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského...

• Chirurgie ruky a zápěstí

• ortopedie
  • chirurgie

Stáže

• 1997-2000 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
  • 2005 Stáž v Ústavu pro chirurgii ruky a plastickou chirurgii ve Vysokém nad Jizerou
  • 2005 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Ocenění

• 1 cena Kongres chirurgie ruky 2015, 2013, 2011 "Opravdu si myslíš, že umíš chirurgii ruky?"

Publikace a články

Publikace (7)