Legionářů 514, Praha-Ďáblice, Praha

777 34.....

Běžný termín

Endoskopická operace karpálního tunelu • 3 645 Kč

Vyšetření v ambulanci • od 1 200 kč

Kvalifikace 2000 Ukončení studia na 3. lékařské fakultě UK 2000 Ortopedicko - traumatologické oddělení Oblastní Nemocnice Středočeského kraje Kladn...

• Chirurgie ruky a zápěstí

3 645 Kč

Vyšetření v ambulanci

od 1 200 kč

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Vyšetření v ambulanci

Po půl roce na mě zapoměli a čekala jsem dalších 5 měsíců.Operace dlaně,kde mám bouli stejnou,navíc trochu necitlivou.Prostě ještě horší,bohužel.P.dr.je ale moc hodný a příjemný.

Umístění: jiné místo

Musím poděkovat tomuto Panu Doktorovi, který mi zachránil levý ukazovak. Moji vášní je hrani na kytaru a bez ukazovaku bych nemohl hrát. Přístup který předvedl a pote i výkon samotný je na profesionální urovni, mě nevídane a když k vám přijde tento Pan Doktor a dvakrát za jeden den vám zopakuje, ze udělá vše proto ze prst zachrání a dá dohromady, nakonec se operace ani nebojíte. Musím mu ještě jednou poděkovat a nesmírne si ho važim, protože dnes ten prst funguje naprosto stejne jako na ruce pravé, takže, ještě jednou Díky. David Roškot.

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí dekomprese nervu

Chci přidat vlastní, objektivní názor na pana doktora. Od konzultace v Praze byl pan doktor velice milý, seriozní a vše do podrobna vysvětlil. Operace proběhla v Hořovicích, nemocnice hezká, moderní a personál vstřícný. Operace byla rychlá, skoro bez pooperačních bolestí, minimální otok, funkce ruky a prstů se pomalu vrací a též se konečně mohu vrátit plně ke sportu. Kéž by u nás bylo více doktorů jako je pan dr. Zlatohlavý a to nejen jeho profesionalitou, kvalitou, ale především lidské stránky vzhledem k pacientovi. T.Kafagi

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Endoskopická operace karpálního tunelu

Tento týden jsem byla na operaci karpálního tunelu levé ruky metodou endoskopickou na Euc klinice v Kladně u pana doktora J. Zlatohlavého.Od počáteční návštěvy, konzultace v Praze,byl pan doktor velmi milý, vstřícný, vše vysvětlil co operace obnáší a jakými způsoby či typy operace lze můj problém odstranit.Na klinice, kde mě ruku operoval, jsem se od příchodu až po odchod po operaci setkala jenom s milými, usměvavými a obětavými sestřičkami včetně pana doktora.Kéž by to v našem zdravotnictví takhle vypadalo všude.Po operaci jsem teprve krátce, ale co se týká pooperační bolesti, stačil jeden brufen, když šla ruka k sobě a jinak zatím nemám žádný problém, žádné bolesti,prsty pomalu procvičuji, jinak se zatím nechávám hýčkat a užívám si odpočinku.do vyndání stehů.???? Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému kolektivu..M.Jelinkova

Umístění: Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí Zdravotní problém

Byla jsem u pana doktora jen jednou, vzal mě hned a vše mi velmi dobře vysvětlil. Je to velmi milý a příjemný člověk, přenáší na pacienta klid. H. P.

MUDr Zlatohlavý má i zlaté ručičky,které dobře spravily mé brnící a necitelné prstičky. Děkuji vděčná pacientka MH.

Trpim opakujicimi se zanety slach na predlokti. K panu doktorovi Zlatohlavemu jsem sla na zaklade doporuceni, je to specialista na zapesti. Predchozi lecba probihala vzdy stylem: injekce s kortikoidy, nasledne leky na ztlumeni zanetu (Oramelox, apod.), rehabilitace, pripadne laser, elektrolecba, atp.

MUDr. Zlatohlavy me v polovine zari vysetril s tim, ze mam zapesti pretizene a ze je tam zanet, napsal mi ortezu s palcem, dal mi mesic uzivat leky Melocox s tim, ze mam mit ruku v klidu. Po mesici se bolest ustoupila. Pan doktor me propustil z lecby s tim, ze mi nenapsal rehabilitaci ("jste mlada - 30 let, to snadno sama rozhybete"), ani laser, nic. Kdyz jsem namitla, ze z ortezy me boli spicka palce a ze me v ni brni, rekl, ze to prejde.

Uplynul dalsi mesic, kdy jsem ruku zkousela kazdy den lehce protahovat (nezatezovala jsem vubec), brneni v palci pokracovalo, az jsem na zacatku listopadu (po mesici od propusteni z predesle lecby), musela do ordinace znovu. Pan doktor situaci vyhodnotil tak, ze mam zanet v jine slase, nez puvodne, napsal mi na mesic znovu Melocox a dal mi sadrovou dlahu s tim, ze za tri tydny mam prijit na kontrolu. Sadrova dlaha se po dvou dnech zacala drolit, proto jsem se vydala na prevaz, MUDr Zlatohlavy vsak nebyl v ordinaci, proto jsem se vydala za jinym lekarem Hanspaulorto. Ten mi dlahu sundal, do slachy mi pichl injekci kolagenu, rekl, ze 10 dni mam nosit ortezu a pak jit na kontrolu. Zaroven mi rikal, ze praktika doktora Zlatohlaveho v leceni podobnych zanetu tkvi v tom, ze pacientovi neda injekci, situaci resi nejprve ortezou, prip. dlahou nebo sadrou a pak, kdyz se to nelepsi, "tak to sam rizne". Cokoli toto znamena, nelibi se mi to.

Nejsem lekar a nedokazu posoudit, ktery zpusob lecby je ten spravny, kazdopadne u pana doktora Zlatohlaveho jsem se lecila celkem dva mesice a bez vetsiho vysledku - resp. mam pocit, ze lecba na zacatku nebyla dotazena do konce. Pan doktor je sice velmi mily a pacientovi sdeli, proc ho to boli a co se s tim da delat, nicmene z vlastni zkusenosti ho bohuzel nemohu dale doporucit, mne nepomohl.

MUDr. Jan Zlatohlavý

Vážená paní Vincenecová, pokud ve svých 30 letech do sebe chcete nechat píchat kortikoid nic proti tomu nemám, ale ode mě to nečekejte. Správný způsob léčby neexistuje, pouze doporučení - na počátku je konzervativní léčba tj. fixace sádrou či ortézou, Sama píšete, že se situace zlepšila, proto nechápu dotaz na RHB - laser. Pokud konzervativní léčba selhává je ve vašem případě indikována operační léčba, kterou jak vím, jste již podstoupila. S pozdravem Zlatohlavý

MUDr. Zlatohlavý Jan, má profesionální přístup, příjemné a přátelské chování, vše rád vysvětlí. Vynikající spolupráce mezi klientem a lékařem. Děkuji.

MUDr. Jan Zlatohlavý

Děkuji, snažím se o vysvětlení a pochopení choroby pacientem.

...DVA DOKTOŘI

první zafixoval zlomenou navikulární kost malíčku na 3týdny sádrou
"až do rozvinutí pakloubu, kdy se mi malíček po rentgenu ohýbal vytrčeně a v půlce dlaně".

kontrola proběhla

ALE.....u Mudr. Zlatohlavého, okamžité domluvení operace, se slovy to se mělo operovat hned - odstranění pakloubu, sešroubování kostí a následné vyndání želízka .......nyní tři roky po operaci, nejen plná přirozená hybnost prstu, ale ten prst je 100%, kondičně boxuji, zvedám...a prst maká stejně, jako jeho kolega na druhé ruce. Díky

Po shlédnutí mých RTG snímků pan doktor vyslovil pravděpodobnou diagnózu a poté mě velice překvapil slovy: Můžeme Vám udělat artroskopii, při které se pravděpodobně nic nového nezjistí a potom můžeme operovat, ale to Vám asi stejně moc nepomůže. Tak jak se rozhodnete? Naštěstí mi pomohl jiný lékař, neinvazivně stanovil odlišnou diagnózu a následné řešení se rovněž obešlo bez operace.

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Máte nějaké dobré zkušenosti s léčbou rizartrózy kolagenovými injekcemi? Včera jsem dostala třetí a zatím bez efektu. Děkuji P

Dobrý večer, záleží na stupni postižení kloubu. Při těžším postižení již není přítomna chrupavka a proto nemůže injekce fungovat. V tomto stadiu je indikována operační léčba, nejčastěji výměnou kloubu za totální endoprotézu.
    S pozdravem Zlatohlavý

• Dobrý den,
    na fotbalovém tréninku při zákroku jsem upadl na prsteníček pravé ruky. Se zlomeninami prstů mám jako fotbalový brankář již bohaté zkušenosti, tudíž jsem ihned navštívil místní chirurgii. Pan doktor mě poslal na RTG a poté jsem hodinu čekal, jelikož nebyli schopni dohledat snímky mé ruky. Když se pan doktor vracel již počtvrté z RTG, zavolal mne do ordinace a nebyl schopný přesněji popsat, zda-li je prst zlomený, nalomený, či "pouze" naražený.
    V diagnóze mám napsáno: "Distotsio art. interfalang. dig. IV man 1. dx.
    Susp. infractio cap. phalang. prox. dig. IV man. 1.dx"
    Zajímalo by mne tedy, zda-li je v diagnóze přesněji určeno, co s prstem mám, jelikož jsem dostal alu dlahu a kontrolu UŽ za cca 10 dní.
    Děkuji

Dobrý den,
    je popsána "pravděpodobně "zlomenina hlavičky prvního článku, jelikož je to však zlomenina zasahující do kloubu je často indikována operační léčba. Vhodné zopakovat a RTG a objednat se na pracoviště, které se touto problematikou zabývá.
    S pozdravem Zlatohlavý

• ortopedie
  • chirurgie

Stáže

• 1997-2000 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
  • 2005 Stáž v Ústavu pro chirurgii ruky a plastickou chirurgii ve Vysokém nad Jizerou
  • 2005 Stáž na Klinice plastické chirurgie FNKV
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

• 1 cena Kongres chirurgie ruky 2015, 2013, 2011 "Opravdu si myslíš, že umíš chirurgii ruky?"

Publikace a články

Publikace (5)