Semančo praktický zubní lékař
Rostislavovo nám. 15, Brno

Práce pan doktora je pečlivá, kvalitní, na vysoké úrovni. Díky jeho přístupu jsem ve svých 50ti letech takřka:-) překonala panickou hrůzu ze zubního ošetření. Jsem velmi spokojena i s profesionálním přístupem sestřičky a celého kolektivu.

Hodnotit praci pana dr.Jana Semanca celkem radostna zalezitost;ja vim,co potrebuji opravit ci vylepsit,on zhodnoti celkovou situaci a moznosti a zacne pracovat na problemu.
Navstevy jsou predem presne dohodnuty a odpada cekani .
Jeho prace je pecliva,kvalitni a je citit,ze lekar ma skvelou logiku jak si s problemem poradit,protoze kazdy chrup ma svoje zaludnosti,mnohdy skryte.Nehlede na bolestive okolnosti...Mohu rici,ze za 4 roky doletavani za zubni peci u dr.Semanca pres ocean,setkavam se vzdy s kolektivem,ktery je vyborny,pripraveny na veskere eventuality a v kratkem casovem sledu provest maximalni peci.tez je treba vyzvednou perfektni spolupraci s laboratori,ktera dodava protetiku,tez v case a vyborne kvalite.Zubni sestra je skutecne " pravou rukou " lekare a cely kolektiv je nadmiru spolehlivy a prijemny.
Zubni pece v jakemkoliv rozsahu je provadena bezbolestne,tim mam na mysli i po odezneni znecitliveni,nedochazi k navratu bolesti po zakroku.
Pro mne i meho muze,ktery zacal letos tez dojizdet do teto ambulance,je to prijemne posezeni na zubarskem kresle spojene se socialnim vyzitim,byt nekomu neobvykle.
Proto nevahejte sverit peci o svuj chrup prave v teto ambulanci u dr.Semanca a sestry Mirky.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vždycky jsem se zubařů bála. Pan doktor má skvělý přístup k pacientovi.

U pana doktora oceňuji především přístup k pacientu. Byl jsem více než spokojen. To stejné platí o sestřičkách a ostatním personálu. Prostředí je pěkné a moderně vybavené. Pan doktor byl ochotný vysvětlit následující zákrok, konzultace u rentgenového snímku apod.