Brno
Bří Čapků 14, Brno

Umístění: Brno Jiný

Pane doktore, jste formát a velmi Vám děkuji. Spodní pravá osmička byla venku v okamžiku, následné hojení jak po másle. Mnohokrát děkuji, u bolesti omdlévám, sbírala jsem odvahu na extrakci jít, ale nebyl důvod.

Pan dr. Hrbek mi trhal všechny čtyři osmičky. Není důvod mít obavy, vysvětlí co bude dělat. Bezbolestné a hlavně rychlé (i komplikovanější zákroky). Všechny ostatní názory, které tu jsou naprosto potvrzuji. Pana doktora doporučuji.

Skvěle provedený zákrok. Trhání obou osmiček napravo. Horní byla za pár vteřin venku. Dolní byla neprořezaná a rostla nakřivo. Nutnost chirurgického zákroku se šitím, ale naprosto v pohodě. Chválím pana doktora i sestru.

Pan doktor slíbil,že po předchozí špatné zkušenost trhání osmičky je zbytečné,aby byla užita analgosedace.Zkusil jsem mu věřit a šel jsem jen do lokální anestezie.A výsledek?Za tři minuty bylo po všem.Už z přístupu bylo znát,že se jedná o ostříleného doktora.Byť stará škola,ale profíl každým coulem.Za mne borec s velkým B...Tímto chci vyjádřit poděkování...

Dnes mi pan doktor Hrbek, trhal moju poslednu 8cku. (Prve 3 osmicky, trhane pred rokmi, bol pre mna priserny zazitok v inej ambulancii a preto som dnes na zakrok sla s malou dusickou). Do 5 min. od posadenia na kreslo bol zub prec, bez komplikacii. Odchadzala som naozaj stastna. Za mna velke DEKUJI.

Absolutně neempaticky člověk, který nedbá pocitu pacienta. Dostavila jsem se na extrakci sedmičky(fraktura zubu). Po 1.anestezii jsem byla nadále citlivá, tak jsem dostala 2. "Pan doktor" ani nečekal a začal uvolňovat zub "dlátem" od dásně. Neskutečné bolesti nedbal a zasahoval dál i přes to, že jsem ho chytla za ruce a bránila se silou, aby přestal. Když toho nechal, došlo k anestezii č.3 s tím, že to stejně neumrtvíme a vytrhl zub v plné citlivosti. O aplikaci anestezie ani nemluvě. Otáčel jehlou v místě vpichu do všech směrů a na můj projev bolesti, kdy jsem se kroutila v křesle odvětil, že to snad není tak hrozný.
Z celé návštěvy jsem měla pocit, že jsem kus dobytku v pořadí, kdy za mnou stojí další...

Umístění: Brno trhání zubů

Byla jsem dnes u pana doktora s maminkou,která je na invalidním vozíkuˇ.Čekalo nás trhání osmi zubů.Pan doktor nás vzal přesně na čas,uvedl nás do ordinace,pomohl s maminkou.Udělal perfektně práci na kterou si ostatní netroufali.Je milý pozorný a opravdu profesionál.Zákrok byl asi složitější,ale pan doktor je opravdový odborník.Děkuji za lidský přístup a výbornou práci.

Byl jsem dnes na trhání osmičky vlevo dole. Pravá dole kdysi šla dost blbě, tak jsem měl docela obavy. Pan doktor si pro mě osobně přišel do čekárny. Podíval se na to, informoval mě co bude dělat. Je pravda, že zub byl normálně vyrostlý, ale kus se ulomil a nemělo cenu to spravovat. Po umrtvení se do toho pustil a po 30 vteřinách říká: "zub je venku". Naprostý koncert, doteď tomu nemohu uvěřit. Moc děkuji.

Byla jsem na trhání osmiček, nikdo se se mnou v ordinaci nebavil, dvě osmičky vytržené šup, šup během 10min-no těžká řezničina, hned v den zákroku horečky a zimnice, práci po panu doktoru mi museli opravit na urazovce, pak jsem k němu šla na kontrolu, opět vše v rychlosti ( bodejd by ne, prodloužený víkend a všichni spěchali domů) o způsobu provedení zákroku a bolestivosti ani nemluvě, druhý den všechno špatně. Obrovská bolest po zákroku i přes užívání antibiotik a léku na tišení bolesti, a teď jedu do bohunic, jelikož je třeba udělat rentgen, který měl pan doktor udělat prvně ale očividně nebyl čas.

Pan doktor je stará škola( to je pochvala) a s jeho přístupem a chováním jsem byla velmi spokojená. Musím pochválit i nádhernou ordinaci ve které jsem se cítila moc dobře a bezpečně. Jana