Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nad Malým mýtem 2b/1747, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Skvelí doktor ktery mne nikdy nenechal ve stychu.-),ale bohuzel přestehovani mne donutilo zmenit doktora.
Pri kazde navsteve mne zkousel z anglictiny,(připrava na odjezd do ciziny:-))nikdy nezapomenu:-)).a velmi ochotna a mila sestricka.
S velkym Dík Odvarka David


R
Ověřeny pacient

"velmi dobrý" je málo, mělo by tu být 10 hvězdiček - chodím k panu doktoru Cimalovi už 25 let a co jsem se odstěhovala z Braníka, jezdím přes celou Prahu. Díky a vydržať dalších 25 let, prosím:))) **********


Ověřeny pacient

Vyslechne si všechno, ptá se, není hned "hotový" s diagnózou... Zbytečně nedá antibiotika. Profesionální přístup - pacient je zákazník, ne jak někteří jiní doktoři, kde si člověk připadá jako za socialismu... - že můžeme být rádi že se o nás vůbec někdo postará. Sestřička rovněž perfektní. Bohužel ordinuje již jen 1 den v týdnu, zbytek nástupce... ta poslouchá o dost méně...


nejvíce oceńuji lidský přístup!


J

Je to nejlepší pan doktor, kterého jsem kdy měla. Je škoda, že ho zastupuje doktorka a tam už si připadám jak na frontě na preclíky, jak zde jeden člověk uvedl. Nestará se o pacienty jako pan doktor. Takový lékař jako je pan doktor se už hledají velmi těžko. Je to škoda, že už neordinuje :-(


H

Velmi profesionální přístup, všechno vysvětlí, poradí, člověk má pocit, že je u lékaře nikoliv ve frontě na preclíky, jak je tomu dnes u mnohých jiných. U pana doktora se necítíte jako kusovka, ale jako pacient. Příjemná, velmi ochotná sestřička. Dobře rozložená pracovní doba. K panu doktorovi jsem přestoupila, na doporučení svého otce jeho dlouholetého pacienta, já i můj manžel a naprosto přestupu nelitujeme. Jsme moc spokojeni. K panu doktorovi máme naprostu důvěru.


D

K panu doktorovi chodím už mnoho let a lepšího bych si těžko představil skvělý lékař s obrovským záběrem,vždy člověka vyslechne a lidky a srozumitelně mu problém objasní v případě že si není 100%jist doporučí vyšetření u kvalitního specialisty.Svou pečlivostí a milým lidkým by moihl být mnoha jiným vzorem.


Velmi dobrý, lidský, odborník.


Jeden z nejlepších.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

Pan doktor je ještě stará dobrá škola. Vždy pečlivě prohlédne, vyzpovídá pacienta (příznaky, potíže atp) a případně odesílá ke specialistovi. Nedává zbytečně antibiotika.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti