Nad Malým mýtem 2b/1747, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Skvelí doktor ktery mne nikdy nenechal ve stychu.-),ale bohuzel přestehovani mne donutilo zmenit doktora.
Pri kazde navsteve mne zkousel z anglictiny,(připrava na odjezd do ciziny:-))nikdy nezapomenu:-)).a velmi ochotna a mila sestricka.
S velkym Dík Odvarka David

"velmi dobrý" je málo, mělo by tu být 10 hvězdiček - chodím k panu doktoru Cimalovi už 25 let a co jsem se odstěhovala z Braníka, jezdím přes celou Prahu. Díky a vydržať dalších 25 let, prosím:))) **********

Vyslechne si všechno, ptá se, není hned "hotový" s diagnózou... Zbytečně nedá antibiotika. Profesionální přístup - pacient je zákazník, ne jak někteří jiní doktoři, kde si člověk připadá jako za socialismu... - že můžeme být rádi že se o nás vůbec někdo postará. Sestřička rovněž perfektní. Bohužel ordinuje již jen 1 den v týdnu, zbytek nástupce... ta poslouchá o dost méně...

nejvíce oceńuji lidský přístup!

Je to nejlepší pan doktor, kterého jsem kdy měla. Je škoda, že ho zastupuje doktorka a tam už si připadám jak na frontě na preclíky, jak zde jeden člověk uvedl. Nestará se o pacienty jako pan doktor. Takový lékař jako je pan doktor se už hledají velmi těžko. Je to škoda, že už neordinuje :-(

Velmi profesionální přístup, všechno vysvětlí, poradí, člověk má pocit, že je u lékaře nikoliv ve frontě na preclíky, jak je tomu dnes u mnohých jiných. U pana doktora se necítíte jako kusovka, ale jako pacient. Příjemná, velmi ochotná sestřička. Dobře rozložená pracovní doba. K panu doktorovi jsem přestoupila, na doporučení svého otce jeho dlouholetého pacienta, já i můj manžel a naprosto přestupu nelitujeme. Jsme moc spokojeni. K panu doktorovi máme naprostu důvěru.

K panu doktorovi chodím už mnoho let a lepšího bych si těžko představil skvělý lékař s obrovským záběrem,vždy člověka vyslechne a lidky a srozumitelně mu problém objasní v případě že si není 100%jist doporučí vyšetření u kvalitního specialisty.Svou pečlivostí a milým lidkým by moihl být mnoha jiným vzorem.

Velmi dobrý, lidský, odborník.

Jeden z nejlepších.

Pan doktor je ještě stará dobrá škola. Vždy pečlivě prohlédne, vyzpovídá pacienta (příznaky, potíže atp) a případně odesílá ke specialistovi. Nedává zbytečně antibiotika.