Adresa

Durďákova 331/11, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace operace

Pana zubaře jsem navštívil z důvodu jednorázového operativního zákroku, na základě osobního doporučení.
Byl mi praktikován implantát a korunka jedné zubní protézy. Vše bylo provedeno s maximální pečlivostí a zájmem a v neposledně i ze strany personálu a sestry. Na oplátku jsem se snažil být vzorný, aby akce proběhla skvěle a plynule! Z velkého výběru a možností volby v Brně jsem určitě neudělal chybu. Také moc doporučuji! :)


Ověřeny pacient

Skvělý zubař, rentgen v ordinaci, není třeba kvůli tomu někam chodit a platit za to. Ovšem neuvěřitelný je jeho přístup k dětem - můj syn si na sebe nenechá šahnout, ale on mu to tak hezky vysvětlil, všechno mu ukazoval, dal mu gumovou rukavici, protože se mu líbila a vrtání zubu proběhlo úplně v klidu a s nadšením. Jo, bohužel se dnes u zubařů platí za všechno a pro někoho je to moc peněz, ale ten rozdíl kvality oproti "levným" je hodně znát. Navíc pan doktor rozhodně z nikoho netahá peníze zbytečně jako někteří jiní.


S
Ověřeny pacient

Najlepší zubár, s akým som sa stretla, pozorný, veľmi milý ako človek, ordinácia je moderne vybavená. Aj sestrička je veľmi príjemna a starostlivá, nestrčí vám iba odsávačku do úst a neodíde, ale naozaj dáva pozor počas celého zákroku.
Riešila som si u pána doktora zanedbaný chrup a naozaj ma naučil, že návštevy u zubára nemusia vôbec bolieť (a to mi riešil tak kazy, ako kanálky, trhanie...) a definitívne ma zbavil fóbie. Aj manžel k nemu prešiel od zubárky, ktorá bola síce lacnejšia, ale o úrovni starostlivosti sme mali pochybnosti (a pravdepodobne oprávnené). Sme obaja maximálne spokojní.


S
Ověřeny pacient

Já i můj přítel jsme spokojení. Pan doktor vše vysvětlí a nevznikají žádné nejasnosti. :) Dokonce i má malá sestra se ho nebojí (a to má ze zubaře hrůzu).


K
Ověřeny pacient

Po dvaceti letech jsem změnila zubaře a jsem velmi spokojená. Měla jsem to udělat už dříve. Pan doktor je velice příjemný, vše vysvětlí a pacientovi se maximálně věnuje. To stejné platí i o sestřičce. Zákroky jsou možná o něco dražší, ale na vše vystaví účet a na jaký čas je pacient objednaný, tak ho vezme, téměř žádné prodlevy. Mohu jen doporučit, nelituji, že jsem k němu přešla a jsem velmi ráda, že mě vzal, ačkoli mě vůbec neznal. A přešla k němu celá rodina. Mohu jen doporučit Díky Jitka


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý..trhal mi 8 a ani jsem o tom nevěděla. Super doktor..můžu jen doporučit :)


D
Ověřeny pacient

K panu doktoru Cetlovi chodím od jeho začátků na Durďákově, je opravdu vynikající. Pečlivějšího zubaře jsem asi nikdy neměl. Je pravda, že některé zákroky jsou mírně dražší, ale plně to kompenzuje kvalita péče.


M
Ověřeny pacient

Doporučuji pana doktora Cetla. Zbavil mne fobie ze zubařů, motivuje mne k preventivní péči o zuby. Při vyšetření se mnou mluví o všem, co se bude dít, vysvětluje, dává mi na výběr z možností. Je klidný a dává si na své práci záležet. Můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem na něj narazila :)


P
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit!


L
Ověřeny pacient

Ordinace je moderně vybavena, vedle je rentgen, který panu doktorovi přepošle výsledny na PC v ordinaci. Pan doktor a setřičky pracují zodpovědně. Osobně mám bezbolestné zkušenosti a pár legračních příhod k tomu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti