Durďákova 331/11, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Už mi opravoval hodně věcí a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Umístění: Ordinace Jiný

Všem mužů jen doporučit.naprostá spokojenost se vším

Umístění: Ordinace operace

Pana zubaře jsem navštívil z důvodu jednorázového operativního zákroku, na základě osobního doporučení.
Byl mi praktikován implantát a korunka jedné zubní protézy. Vše bylo provedeno s maximální pečlivostí a zájmem a v neposledně i ze strany personálu a sestry. Na oplátku jsem se snažil být vzorný, aby akce proběhla skvěle a plynule! Z velkého výběru a možností volby v Brně jsem určitě neudělal chybu. Také moc doporučuji! :)

Skvělý zubař, rentgen v ordinaci, není třeba kvůli tomu někam chodit a platit za to. Ovšem neuvěřitelný je jeho přístup k dětem - můj syn si na sebe nenechá šahnout, ale on mu to tak hezky vysvětlil, všechno mu ukazoval, dal mu gumovou rukavici, protože se mu líbila a vrtání zubu proběhlo úplně v klidu a s nadšením. Jo, bohužel se dnes u zubařů platí za všechno a pro někoho je to moc peněz, ale ten rozdíl kvality oproti "levným" je hodně znát. Navíc pan doktor rozhodně z nikoho netahá peníze zbytečně jako někteří jiní.

Najlepší zubár, s akým som sa stretla, pozorný, veľmi milý ako človek, ordinácia je moderne vybavená. Aj sestrička je veľmi príjemna a starostlivá, nestrčí vám iba odsávačku do úst a neodíde, ale naozaj dáva pozor počas celého zákroku.
Riešila som si u pána doktora zanedbaný chrup a naozaj ma naučil, že návštevy u zubára nemusia vôbec bolieť (a to mi riešil tak kazy, ako kanálky, trhanie...) a definitívne ma zbavil fóbie. Aj manžel k nemu prešiel od zubárky, ktorá bola síce lacnejšia, ale o úrovni starostlivosti sme mali pochybnosti (a pravdepodobne oprávnené). Sme obaja maximálne spokojní.

Já i můj přítel jsme spokojení. Pan doktor vše vysvětlí a nevznikají žádné nejasnosti. :) Dokonce i má malá sestra se ho nebojí (a to má ze zubaře hrůzu).

Po dvaceti letech jsem změnila zubaře a jsem velmi spokojená. Měla jsem to udělat už dříve. Pan doktor je velice příjemný, vše vysvětlí a pacientovi se maximálně věnuje. To stejné platí i o sestřičce. Zákroky jsou možná o něco dražší, ale na vše vystaví účet a na jaký čas je pacient objednaný, tak ho vezme, téměř žádné prodlevy. Mohu jen doporučit, nelituji, že jsem k němu přešla a jsem velmi ráda, že mě vzal, ačkoli mě vůbec neznal. A přešla k němu celá rodina. Mohu jen doporučit Díky Jitka

Pan doktor je skvělý..trhal mi 8 a ani jsem o tom nevěděla. Super doktor..můžu jen doporučit :)

K panu doktoru Cetlovi chodím od jeho začátků na Durďákově, je opravdu vynikající. Pečlivějšího zubaře jsem asi nikdy neměl. Je pravda, že některé zákroky jsou mírně dražší, ale plně to kompenzuje kvalita péče.

Doporučuji pana doktora Cetla. Zbavil mne fobie ze zubařů, motivuje mne k preventivní péči o zuby. Při vyšetření se mnou mluví o všem, co se bude dít, vysvětluje, dává mi na výběr z možností. Je klidný a dává si na své práci záležet. Můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem na něj narazila :)