Urologická ambulance
K Šancím 50, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

S vyšetřením jsem byl velice spokojen.Pan doktor dělá svojí práci svědomitě a poctivě.Kéž by bylo takových lékařů více Poledníček

Jsem spokojená na 150 %. Měla jsem velké urologické problémy,rok a půl mě léčili špatně. Ale pan doktor na vše ihned přišel a nasadil léčbu. Teď už snad bude líp. Všem doporučuji.

Opravdu dobrý urolog. Vše vysvětlí, a i nepříjemná vyšetření se u něho dají zvládnout. Sestra je také velmi příjemná a při objednání vyjde vstříc. 100% doporučuji.

Je to odborník na svém místě! Přišla jsem k němu z ordinace praktických lékařů, kteří mě dodělali malými dávkami antibiotik. Pan doktor je velice seriozní a při tom lidský. Vše důkladně vysvětlí proč a co bude dělat. při vyšetření je velmi citlivý.
Zatím jsem neměla problém se nedovolat, případně, když nebyla sestra vzal to doktor.
jinak sestra je taky velmi milá ženská, vstřícná. Při objednání vychází vstříc a nikdy není nic problém:-)

Schopný a velmi seriozní lékař . Doporučuji

Jsem velice spokojená.

100% souhlasím s hodnocením nejlepší .

Pro mě ten nejlepší, odborník na svém místě, velice příjemný, vysvětlí, poradí.

Naprostý odborník, který mi přišel na to, co mě trápí, přestože ostatní lékaři mi 20 let léčili antibiotiky. Je milý, vstřícný, odborník každým coulem. Jednoznačně doporučuji

Pan doktor mě několikrát vyšetřoval a vždy jsem byl velmi spokojen jak s jednáním, tak profesním výkonem. Přesně takhle nějak bych si představoval návštěvu specialisty. Pokud se dobře pamatuji, tak měl i ordinační hodiny stanoveny tak, že nebylo nutné ukrajovat z pracovní doby.