MDDr. Jan Balvín
Národní 35, Praha

Velmi šikovný Doktor! Určitě bych doporučil. Děkuji

Umístění: MDDr. Jan Balvín Jiný

V této ordinaci jsem byla velmi spokojená a po předchozích zkušenostech se zubaři překvapená, jak dobře může ordinace fungovat. Komunikace s panem doktorem je velmi efektivní, vždy možné se objednat a nečekat na návštěvu měsíce. Stejně tak jsem nečekala ani v čekárně. Při prohlídkách mi bylo vše do detailu vysvětleno. Trhání osmičky bylo úplně bez problému. Mohu jenom doporučit.

U
Umístění: MDDr. Jan Balvín Jiný

Pan doktor je velice mily a profesionalni. Jsem nadsena s jeho praci a pristupem. Opravil mi zub, ktery mi jiny pan zubar pokazil. Vse detailne vysvetli a navic ma uplne suprove ceny. Pokazde jak jsem objednana na urcity cas necekam ani 5 min navic, takze se muzu spolehnout ze kdyz jsem objednana na 12 takze tak to bude a ne jak u jinych zubaru kde se ceka i pres pul hodiny. Popravde jsem si nemyslela ze takove zubari jeste existuji doporucila mi ho mama, ted jsem u nej vedena ja, me dite, manzel, snacha a tim to jeste nekomci protoze ho budu vsude doporucovat dal. Panu doktorovi moc dekuji.

Umístění: MDDr. Jan Balvín Jiný

Pan doktor je opravdu skvělý! Všechno mile vysvětlí, je pečlivý a snaží se zuby zachránit. Poprvé v životě s totální fobií na zubaře od Pana doktora odcházím nadšená. A co je na tom ještě super? Má opravdu dobré ceny, takže za mě spokojenost veliká

Umístění: MDDr. Jan Balvín Jiný

Velice milý ,vsřícný a co se týče léčby opravdu na svém místě nebude zuby zbytečně trhat již k němu chodím roky

Umístění: MDDr. Jan Balvín Jiný

Pan doktor je velmi sympaticky člověk, který Vám každý zákrok vysvětlí! Když jsem se chtěl objednat, vždy mi dal na výběr několik termínů, komunikuje s pacienty mailem i telefonicky a opravdu pružně. S jeho zákroky jsem velmi spokojený.

Umístění: MDDr. Jan Balvín

Dnes jsem byla u pana doktora na první návštěvě. Musím říct, že je to opravdu milý pan zubař. Vše mi "normálně" vysvětlil a připravil, co mne čeká při další návštěvě. Do zubů Vám nijak zvlášť neryl, byl velmi opatrný, ale důsledný. Má zájem Vám zuby opravit, zachránit, zkrátka vylepšit Vám úsměv :-) Rozhodně doporučuji všem, hlavně těm, kteří mají strach ze zubaře !

Velká spokojenost s výsledkem práce pana doktora a také s komunikací ohledně objednání nebo i případné akutní návštěvy.

Na pana doktora mohu napsat jenom to nejlepší hodnocení. Je to perfektní profesionál a moc milý člověk. Včera mi trhal osmičku a dneska jsem úplně v pohodě v práci. Byla jsem i na dentální hygieně a také jsem byla velmi spokojená. Díky takovýmto lidem chodím do ordinace ráda, protože se mi vždycky jenom uleví.

Náhodou jsem narazil na tuto stránku, tak bych se chtěl podělit o zkušenosti . Byl jsem u něj na doporučení známého poprvé akutně s bolestí stoličky, kterou mi léčili asi 2 měsíce jinde a pořád mě bolela. Po jednom ošetření u pana doktora jsem mohl konečně druhý den normálně bez bolesti kousat. Nyní je po zaplnění kanálků vše v pohodě. Takže 100% spokojenost. Od té doby se snad i těším k zubaři, protože vždycky dostanu injekci, takže při ošetření nikdy nic nebolí.