Umístění: Praktický zubní lékař

Moderný profesionálny prístup, s vysvetlením čo a ako bude nasledovať. S fotením chrupu a následným vysvetlením na čo sa pozeráme a čo je potrebné zlepšiť a čo je potrebné "opraviť".

Lozíbky 69, Brno-sever, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Dentální hygiena (od 900 kč)

Bělení zubů (od 1 500 kč)

Implantáty (od 10 000 kč) +5 Více

Keramické korunky (od 5 000 kč)

Ošetření kořenových kanálků (od 1 000 kč)

Rentgen zubů

V roce 2005-2009 jsem vystudoval střední zdravotnickou školu Merhautova 15 v Brně obor asistent zubního technika a v roce 2009 ukončil maturitní zkouš...

Umístění: Praktický zubní lékař

Dnes jsme se spolu s manželem zaregistrovali u pana doktora a oba jsme nadšení. Vůbec jsme nemuseli čekat, do ordinace jsme šli přesně na objednání, pan doktor je velmi citlivý avšak nanejvýš pečlivý a profesionální. Vše dopředu vysvětlil, ukázal, upozornil na tlak atd. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Poté co jsem se přestěhoval do Brna, jsem hledal nového zubaře a musím se podělit s velmi pozitivními zkušenostmi. Pan doktor je velmi milí, vše mi vysvětlil a ukázal, takže za mě mohu jen a jen doporučit :).

MDDr. Ivo Sedláček

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s naší péčí spokojen.

Dentální hygiena

od 900 kč