MDDr.

Ivo Sedláček verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Praktický zubní lékař

Lozíbky 69, Brno-sever, 614 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více (1)

• Umístění: Praktický zubní lékař

Moderný profesionálny prístup, s vysvetlením čo a ako bude nasledovať. S fotením chrupu a následným vysvetlením na čo sa pozeráme a čo je potrebné zlepšiť a čo je potrebné "opraviť".

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jitka Krajinová
    Jitka Krajinová
    Slezákova 13, Brno

Jaromír Houzar
    Jaromír Houzar
    Fügnerova 12, Brno
    Pan doktor mi spravil, co jiný úplně zmrvil, můstek drží perfektně několik let, co chodím do této ordinace, ztratila… Více

Ivan Čuchna
    Ivan Čuchna
    Janouškova 4, Brno
    Výborný stomatolog, odborník na paredentologii a skvělý operatér. Ve spolupráci s laboratoří Jandent perfektní… Více

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Dana Pokorná
    Dana Pokorná
    Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno
    Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně… Více

Zkušenosti a dovednosti

V roce 2005-2009 jsem vystudoval střední zdravotnickou školu Merhautova 15 v Brně obor asistent zubního technika a v roce 2009 ukončil maturitní zkouškou, poté jsem rok pracoval jako zubní technik v zubní laboratoři v Brně na adrese Lozíbky 69. V roce 2010 jsem nastoupil na Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity obor Zubní lékařství, kde jsem v roce 2015 úspěšně ukončil studium. V roce 2017 jsem získal osvědčení Praktický zubní lékař.

Náhled našich prací můžete sledovat buď na našich webových stránkách nebo facebookovém proflu
    nebo

• zubní lékař - stomatolog
    • dentální hygiena

Služby

Praktický zubní lékař

Lozíbky 69, Brno-sever, 614 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Praktický zubní lékař

Dnes jsme se spolu s manželem zaregistrovali u pana doktora a oba jsme nadšení. Vůbec jsme nemuseli čekat, do ordinace jsme šli přesně na objednání, pan doktor je velmi citlivý avšak nanejvýš pečlivý a profesionální. Vše dopředu vysvětlil, ukázal, upozornil na tlak atd. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

• K

Poté co jsem se přestěhoval do Brna, jsem hledal nového zubaře a musím se podělit s velmi pozitivními zkušenostmi. Pan doktor je velmi milí, vše mi vysvětlil a ukázal, takže za mě mohu jen a jen doporučit :).

Ivo Sedláček2016-08-25

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s naší péčí spokojen.