Velkopavlovická 25, Brno
Zubní ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Zubní ordinace

Jsme pacienty paní doktorky Šírové přes 30let a je nejen absolutní profesionál, ale také člověk velmi citlivý a empatický, řešící problémy se zuby vždy k velké spokojenosti pacienta.
Neznám lepší zubní lékařku a za svůj život jsem před ní zažila pár "odborníku"!

Umístění: Zubní ordinace

Výborná paní zubařka, u které se nikdy nemusíte bát bolesti a vždy Vám vše perfektně ošetří a pacient odchází vždy spokojen.

Od té doby, co chodím k paní doktorce Šírové, se tolik nebojím jako dříve. Má velice pěkný přístup k pacientům a je velice šikovná.

Prostě nejlepší zubařka co znám,ač už nežiji v Brně tak stále k ní jezdím a budu,má hodně lidský přístup a pokud si ona na něco netroufne doporučí zas jen precizního lékaře

Prostě zubařský poklad :)) Chodíme k ní roky a celá rodina. Moje zubní problémy řeší k mé velké spokojenosti a finanční stránku vím vždy předem a v několika variantách.

Nemůžu paní doktorku hodnotit, protože mě ani nepustila dovnitř!!! Setra arogantní a nepříjemná a paní doktorka taktéž. Odmítla mě ošetřit v rámci pohotovosti, asi zapomněla na Hypokratovu přísahu!!!! ZA mě VELMI SLABÝ LÉKAŘ!!!!!!!!!!!!!!

Chodíme k ní celá rodina a jsme spokojeni.Nevím kde bychom hledali lepší . Profesionálka a velice ochotná. Děkujeme za trpělivost s pacienty.

Velice pečlivý a citlivý přístup k pacientovi.Pokud potřebuji běžnou péči o chrup vřele doporučuji.
Negativum-radikální řešení raději přenechá "konkurenci" (suběktivní názor)

Nerozumím, jak o této paní doktorce někdo můžu napsat, že si vzala peníze za co neměla. To opravdu nechápu. Chodím už k ní dlouho a vždy mi vše řekne dopředu a dá mi vybrat z více variant. Hodnějšího a pečlivějšího lékaře neznám. Nevím, kam budu chodit, až půjde do důchodu.

C

Paní doktorka Šírová je velice profesionální, velice vstřícná a navíc velice hodná paní doktorka. Kéž by takových doktorů u nás bylo více. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni. Děkujeme