Legerova 56, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Je vzdělaná, laskavá, pečlivá a na rozdíl od ostatních jí " neobtěžujete.
Navíc se hezky chová ke starým lidem a děti v čekárně se k ní těší. Její léčba je vždy správná.
Paní doktorko, moc vám děkujeme

Vzdělaná, příjemná- paní doktorka je jak z nějakého TV seriálu, ale je skutečná.
Po četných hrůzných zkušenostech z různých ordinací jsem měl pocit, že jsem se ocitl ve filmu!
Jsem důchodce a moc nemocný, ale její přístup mě vlil novou krev do žil.

Také jsem byla pacientkou Dr. Hájka a byla jsem moc spokojená,u paní doktorky jsem zatím byla jen jednou na měření osteoporozy a bylo to v pořádku,jako lekařka asi nebude špatná.
Takže pacienti pana doktora nesmutněte a buďte rádi,že nám alespoň zůstala jeho milá a usměvavá sestřička.
Podle informací co jsem dostala,je pan doktor pracovně v zahraničí,což je určitě více jak 500 km,takže jak nám radí paní Jungmannová bohužel se zaním vypravit nemůžeme.Není možné si kupovat letenku vždy když nás bolí koleno :) Ale jak píši paní doktorka je fajn,tak že jí držím palce ať si na ní všichni pacienti od pana doktora zvyknou.

Znám paní doktorku déle než 20 let. Celou dobu jsem o ní neslyšela nic špatného, ke všem pacientům byla vždy laskavá.
Je ale také velmi vzdělaná, má celou řadu zahraničních pacientů, kteří za ní dojíždějí !
Zaráží mě proto předchozí komentáře pacietek, které litují odchodu jakéhosi dr. Hájka. Pokud byl tak skvělý, tak se za ním mohou jistě vypravit.
Já ráda budu jezdit i třeba 500 km, jen aby mě léčila MOJE paní doktorka.

Souhlasím s paní Evou,pan doktor Hájek byl opravdu profesionální lékař a nikdy za 1O let jsem neměla pocit že obtěžuji jak píše paní Lada a vždy mi dokázal pomoci.Škoda že jsme o něj přišli s láskou na něj vzpomínám !!!

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti,před 16 lety mi navrhovali totální endoprotézu,bylo mi 32 let,díky paní doktorce,mám pořád své nohy a chodím,loket,s kterým si neporadil ani pan primář,zpravila po jedné návštěvé a dodnes je v pořádku,umí psychicky povzbudit a je i spravedlivě přísná,když je potřeba a lidé se začnou litovat,v tuto chvíli je přísnost ta nejlepší pomoc,začnete bojovat,Umí to prostě s námi,jen je škoda,že mi odešla tak daleko,ale budu raději dojíždět do Prahy než se trápit jinde.Děkuji paní doktorko.Lada 2

Tak čtu ta hodnocení a ta paní Eva píše, že chodila k dr.Hájkovi a že byl lepší! Ale já mám zcela opačný názor, doktor byl netrpělivý, a jeho vztah byl založen jen na tom, kolik vydělá. Paní doktorka je laskavá a hlavně konečně mám pocit, že neobtěžuji!

Moje dítě se doktorů bojí ale k paní doktorce chodí rádo.
Její vztah k dětským pacientům vypovídá vše o tom, jak kvalitní je to člověk........
Navíc mé holčičce pomohla tak, jak to nedokázal nikdo předtím!

15 let jsem chodila k výbornému odborníkovi ve svém oboru ( ortopedie a osteologie ),ale bohužel mi tento lékař odjel pracovně do zahraničí a veškerá má dokumentace byla předána paní doktorce.Zatím jsem u ní byla dvakrát a s panem doktorem se to nedá srovnat ani po odborné ani po lidské stránce.Přemýšlím o změně lékaře a moc lituji že česká republika přichází o schopné lékaře a zůstávají jen ti podprůměrní.

Bolelo mě koleno a nikdo nevěděl co s tím, že jsem starý a moc sportuju.
Paní doktorka mě vyšetřila a zcela vyléčila!!!
Je nejlepší!!!!!!!!!!
Jo a taky moc pěkná, tak mě skoro mrzí, že už jsem uzdravenej.