Halasovo náměstí 1, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

S paní doktorkou, ke které chodím již x let jsem velmi spokojena. Příjemné chování jak ze strany pí Boučkové, tak i zdravotní sestry. Žádné vysoké ceny ... Tuto zubní ordinaci navštěvujeme celá rodina a díky pí Boučkové se pro nás návštěvy zubaře staly snesitelnými. Všem mohu jen doporučit.

Nevím, jestli je paní doktorka nejlepší, každopádně mi zachránila zub, když mi ho jiná už chtěla vytrhnout. Je to asi dvanáct let, co k ní chodím a můsím říct, že přístup i chování k pacientům je výborné. Vůbec si ji nedokážu představit jako nelidskou bytost:-D jak tady píší jiní...
A to musím říct, že já jsem opravdu neposlušný a bojácný pacient:-)
Vřele ji můžu doporučit.

piča skurvena mrtka mě sere vole nasrrrrrrrrrat všem zubařum sou to mrtky zvlašt tadle mrcha

Díky této paná doktorce mám od mala panický strach ze zubařů, museli jsme k ní chodit se zš na povinné prohlídky...to co paní doktorka občas předváděla na to nezapomenu, za jakýkoliv kaz který musela vyvrtat byly v lepším případě jen přednášky v horším případě začala nadavát, vyšetření bolestivé, a o vrtání ani nemluvím naprostá nelidskost.
Teď již chodím k jiné paní doktorce a to je uplný den a noc, má naprosto lidksý přistup,profesionální,šetrná a díky ní se strachu ze zubařů pomalu zbavuji.

Vyjde vstřít nevidím problém pokud možno v jejích silách tak pomuže

Ze všech mých lékařů je paní doktorka jednoznačně nejlepší. Vždy odhalí každý problém, v ordinaci se cítím docela příjemně. Sestřička je komunikativní a na obou je vidět, že ve svých pacientech vidí i lidi. Za celých 16 let, co k ní chodím, jsem s ní neměla jediný problém. Plně doporučuji.

Já chodím k paní doktorce již asi 18 let, a jsem s ní naprosto spokojená. Lepší lékařku si nedovedu představit. Mě naopak přijde velmi hodná, příjemná, sympatická a vždy mě všechno pěkně vysvětlí. I paní sestřička je úžasná. Každopádně mohu doporučit.

Plně doporučuji. Pospíšil Karel