Chirurgicko-traumatologická ordinace
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

“A Hidden Treasure”
Uklouzla jsem ze svahu dolu a zvrkla kotnik, ale v patek v okoli byla vsude dovolena nebo jiz nikdo nebyl, moznost byla pouze nemocnice 30 km jedna cesta, RTG jsem az po 4 dnech sehnala ve Zbraslavi nikdo nebyl prede mnou, v Radotine me nechteli ani prohlednout protoze na RTG bylo jiz zavreno. Pan doktor mi vse vysvetlil (2 zlomeniny) a pani sestra velmi profesionalne vyrobila dlahu, oba jsou uzasny se smyslem pro humor. Ordinace se bude stehovat z K interne na Zitavskeho (P-Zbraslav). Chyba je ve statnim socialnim zdravotnictvi, ktery nema penize a lidi. Byla jsem vdecna za profesionalni osetreni, ktere v jinych zemi by bylo bud nekolikrat vice nebo nebylo zadne.

Umístění: Chirurgicko-traumatologická ordinace Jiný

Doporučuji vyhnout se obloukem. Kromě již zmíněné arogance doktora i sestry mi doktor nerozpoznal zlomeninu prstu u nohy a nechal nohu pochybně převázat tak, že bolela ještě více. Tentýž den mi v jiné ordinaci zlomeninu správně diagnostkovali a ošetřili. Dr Hritz by vůbec neměl mít dovoleno ordinovat.

Umístění: Chirurgicko-traumatologická ordinace

Pan doktor má velmi nepříjemné chování, jednal se mnou, jako s blbcem. Zranění mě pořádně nevyšetřil, následovně mě řekl, že se to musí i přes bolest rozhýbat. Opravdu jsem takové jednání ještě nezažila.
Asi už by měl odejit do důchodu,kdyz ho práce nebaví a o profesionalitě nemluvě..
Naštěstí jsem byla ošetřena jinde.
K tomuto lékaři určitě už nikdy nepůjdu.

Na polikliniku jsem přišla o berlích s nateklým hlezenním kloubem a modřinou modřinou skrz naskrz.. Byla jsem příjemná a usměvavá víceméně po celou dobu.. Doc. MUDr Hritz Csc mi nejprve velmi nepříjemně sdělil proč mám proboha nohu zatejpovanou (co chápu že někteří lékaři s tejpingem nesouhlasí), následně mi akorát píchnul prstem do nateklého kotníku-asi aby se přesvědčil, že mě to opravdu bolí, poslal na rtg-nechal sestru potřít mastičkou a zavázat, kontrola za týden. Při otázce zda na rtg něco je odpověd žádná.. Chování strašné. Nicméně jsem neváhala a šla (bohužel) protekčně k jinému lékaři, který kotník opravdu vyšetřil-stresové zkoušky zda jsou vazy v pořádku (nebyly) a do otoku opravdu netřeba píchat prstem. Dostala jsem ortézu (2-3 týdny) s poučením at se k ní chovám jako k sádře, nešlapat a za 2 týdny kontrola. Toto jsme po týdnu šla ohlásit milému p. Hritzovi, který nejen že mi nejprve vynadal za ortézu ale pak naprosto arogantními otázkami zjištoval, proč že jsem si vůbec dovolila jít k jinému lékaři. Nicméně jsem chtěla jen zprávu kterou mi sestra okopírovala a jsem přesvědčena, že k němu nikdy víc. Znovu podotýkám, že jsem nebyla nepříjemná, nevychovaná ani jinak neucivá, tudíž k jeho chování nebyl důvod..

K panu Hritzovi jsem přišel s naraženým kloubem palce na ruce. Dostal jsem jen obvaz s nějakou mastí. Žádná fixace nebo ortéza. Při další návštěvě jsem navrhl ortézu. To jsem si ale hodně dovolil mu něco radit. Byl jsem hned za nějakého remcala, který jen otravuje. Sestra mi následně sdělila, že ortéza je jen marketingový tah. Doktor Hritz řekl, že když mě to bude bolet i příště, tak dáme sádru.

Na další prohlídce jsem sdělil, že palec mě stále bolí. Odpověď byla doslova: "Ale prosím vás, to se musí rozhýbat". Následně začal psát zprávu a všiml si, že minule navrhoval sádru. Tak hned řekl, že se dá sádra. Z rozhýbání tedy změnil na sádru.

Na sádrovně mi sestra sdělila, že si dobrovolně kazím léto a jen ji zdržuji od práce. Nedělal jsem žádné problémy, jen mi prostě musela dát sádru, tak ji to naštvalo a považovala to za zdržování. To už jsem nevydržel, sundal si obvazy, které mi stihla dát před sádrou a požádal o odchod k jinému lékaři.

Při vypisování zprávy pro dalšího doktora mě před Hritzem znovu obvinila ze zdržování. Řekla, že jsem na ni vystartoval a popřela vše co na sádrovně řekla.

Jiný doktor se dost divil, že jsem palec neměl celou dobu fixovaný. Dva týdny "léčení" u pana Hritze byly zcela k ničemu...

Nikdy k němu nechoďte. Pan Hritz očividně nemá zájem o vyléčení pacientů a sestra měla dělat třeba dohled ve věznici, ale určitě ne ve zdravotnictví.

Nemůžu než souhlasit s negativními názory ostatních hodnotitelů.Byla to zkušenost nepříjemná, ale poučná. Vyberte si jiného doktora.

Bohužel tohoto lékaře nemohu doporučit. S dosud nedoléčeným kožním problémem si ho přizvala na konzultaci paní doktorka z protější dermatologické ordinace a pan Hritz neváhala a ihned řekl že mi tento útvar způsobený pravděpodobně stafylokokem vyřízne. Bohužel se nezeptal na jakoukoliv anamnézu, dokonce ani jestli jsem očkovaná proti tetanu, toto očkování jsem měla prošlé jak se později zjistilo, do obličeje mi dal dren s trčícími vlákny, která mi musela obvodní lékařka vyndavat, jelikož mi jich řada v ráně zůstala ještě po vyjmutí drenu. Bohužel se mi rána, do které se pravděpodobně vůbec nemělo řezat, nýbrž počkat na účinek nasazených antibiotik. Po provedeném zákroku mi nasadil další silné antibiotikum, přestože jsem den předtím jiné dobrala. Nejsem spokojená ani s chováním a vystupováním tohoto lékaře vůči pacientovi. Jím provedený zákrok, resp. jeho důsledky musím dosud řešit u jiných lékařů a asi nemusím připomínat, jak nepřijemná záležitost je rána v obličeji pro mladou ženu.

On byl na mně velmi příjemný, a arogantní není on tak působí. Jestli není problém v lidech, proto možná se tak chová.

Dobrý den, mně pan docent Hritz provedl dva úkony (ošetření abscesu a aktuálně zlomený malíček) a musím říci, že přestože může pan doktor na první pohled působit přísně/arogantně, nedovedu najít jediný nedostatek. Takže 4 hvězdičky (pátou si nechávám na výjimečné hodnocení).

Všechny negativní komentáře jsou pravdivé. Navíc jsem se dostal do konfliktu se sestrou. Před odstraněním bradavice na krku mě požádala o odložení do spodního prádla. Když jsem zůstal do půli těla svlečený v kalhotách, rozkřikla se: Nedokážete pochopit, co je spodní prádlo?! Pan doktor léčení roztahuje na vícero návštěv, i když to dle mého názoru není nezbytné. Cílem je zřejmě vykázat pojišťovně zákrok a inkaso regulačního poplatku.