Iva Kučerová, zubař Brno

MUDr. Iva Kučerová

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresa

Rybkova 9/338, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

E
Ověřeny pacient

Poté, co jsem z "péče" této lékařky, kam jsem docházela pravidelně 2x ročně, odešla, mi jiný zubní lékař našel 8 kazů.


My jsme s paní zubařkou spokojeni, je pravda, že se za všechno platí nemalé peníze, ale kde ne? je moc milá, pečlivá, citlivá, ochotná, usměvavá, příjemná na mě i mé děti. Moc chválím, všechny takové doktory bychom potřebovali.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá,ochotná a hlavně šikovná ve svém oboru.Chodím k ní pěknou řádku let a nikdy mi žádná plomba nevypadla,zuby ošetřené a vyléčené paní doktorkou nebolí...a že se platí za každou plombičku? -na druhou stranu za kvalitu a pečlivost to stojí.Chodíme k ní téměř celá rodina a všichni máme jen pozitivní zkušenost.


S

Příjemná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientům. Oceňuji zejména její pečlivost a starostlivost. Chodíme k ní celá rodina a i s nejmenším členem rodiny to výborně umí a už od malička ho vede ke správné péči o svůj chrup. V čekárně nikdy dlouho nečekáme, vždy nás bere v přesně objednaném čase. A připlatit si za péči o zuby se určitě vyplatí. Jsme moc spokojení!


J

Neznám lepší zubařku - zbavila mě fóbie ze zubařů. Plomby se sice platí, ale drží a zuby nebolí. Nadto je velmi milá a laskavá.


H

Paní doktorka má velice vstřícný přístup k pacientům. Nemůžu si stěžovat, vždycky mi pomohla, poradila. Plomby drží, zuby nebolí. Dobrý lékař jako je ona a pravidelná péče o zuby se vyplatí. Za plomby se sice platí, ale ty pak drží mnohem lépe a mnohem déle. O doklad o zaplacení si můžete říct, ráda ho vystaví (vystavuje mi ho). Pravidelná péče o zuby a dobrý zubař - investice k nezaplacení.


P

Paní doktorka nedokázala objevit bolestivý kaz pod můstkem, chtěla mermo mocí trhat vedlejší zub. Raději jsem přešel (už ptřed časem) jinam.


J

Sice mi pri prvni navsteve odvrtsala v podstate vsechny stare plomby, ale musim rict, ze to udelala citlive a od te doby jsem nemel zadne problemy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti