Praktická zubní lékařka
Libušina třída 4, Brno

Máme opravdu velmi negativní zkušenost, kdy naše dvouletá dcerka zde byla na kontrole a nechtěla spolupracovat (což předpokládám není u takto malého dítěte až tak neobvyklé). Paní doktorka od počátku nespolupráci dcery nelibě nesla, byla nepříjemná a ačkoliv čekárna byla prázdná, dostala nás nepříjemným přístupem do stresu. Bohužel jsme pak jak slepé ovce selhali a poslechli její pokyn, kdy manželka, já i sestřička jsme dceru rukama znehybnili :( a donutili ji otevřít pusu na pár vteřin, aby paní doktorka mohla konstatovat to, že dcerka žádný kaz nemá. Zážitek to byl až traumatizující, a to nejen pro dceru, ale i pro nás. Změnili jsme dětského zubaře a zjistili, že existují i jiní lékaři - s citlivým a trpělivým přístupem. Za nás tedy udělujeme naprosto negativní hodnocení.

Chodím k ní od malička a vždy je perfektní a dobře poradí.

s paní doktorkou a jejími pomocnicemi jsem měla dobrý zážitek,když se nemohla rozhodnout jestli mám nebo nemám zubní kaz)))ale jinak celkem pohodová pro malé děcka

Velmi profesionální paní doktorka, pečlivá, dbá na prevenci u malých dětí. I k dospělým má perfektní přístup - vždyť ti jsou mnohdy horší než ti malí pacienti!

Fantastická paní doktorka! Maximálně vychází vstříc, pečlivá, umí to s dětmi... Jsme u ní moc rádi celá rodina.
Ještě bych ráda ocenila skvělou sestřičku.

Milá paní doktorka s profesionálním přístupem. Díky ní nemá strach ze zubaře ani jedno z mých dětí, chodí na kontroly rády a bez problémů. Ošetření je rychlé, většinou si mrňousci pro samé povídání ani pořádně nevšimnou, že se něco děje.Takže moc doporučuji

Velmi příjemná paní doktorka, klade velký důraz na prevenci. Dcera měla strach ze zubaře, vůbec nechtěla otvírat pusu díky laskavému jednání paní doktorky snáší ošetření bez problémů.