Internista Černošice

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat.. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• Internista, Praktický lékař

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Vysoka profesionalita, napomocnost, empatie, pan doktor vse vysvetli a umi vzdycky pomoci. Dekuji panu doktorovi, ze se mi venoval dokonce i v mimo ordinacnich hodinach, kdyz jsem potrebovala urgentne pomoci. Nezůstala jsem tak v kritickych chvilich na holickach. K panu doktorovi jiz chodim mnoho let a jsem velice spokojena. Proto nelituji i dlouhych cekacich dob v cekarne. Pan doktor se totiz kazdemu peclive venuje. Přestože v dnesni pretizene covid době neni snadne se vzdy dovolat, pres e-mail reakci jsem obdrzela vzdy. Dekuji take za pochopeni, kdy mne pan doktor po onkologicke operaci, kdy jsem navic onemocnela, byl tak velmi hodny, ze mne vysetril prednostne. Jeste jednou moc dekuji a preji panu doktotovi jen a jen spokojene pacienty, jako jsem ja. Více

Koněvova 205, Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„pan doktor je moc milý a byla jsem u něj se vším spokojená. vždy jsem potřebovala pouze základní ošetření, žádná náročná diagnostika. moc se mi líbí, jak přistupuje k pacientovi jako plnohodnotnému člověku a pečlivě naslouchá. nic nepodceňuje, rád vysvětlí každou drobnost, je opravdu slušný a lidský. podání ruky při vstupu do jeho ordinace mě velice mile překvapilo, na to jinde nejsem zvyklá a moc jsem si toho tady vážila. ovšem sestřička je hrozně nepříjemná přestože s ní člověk jedná maximálně mile. pokaždé se mnou mluvila jak s neschopným hysterickým blbcem, už mě to dál nebaví a kvůli ní měním ošetřujícího lékaře. pana doktora můžu jenom doporučit, je to člověk na svém místě. s jinou sestrou by byl ideální! Více

Italská 34, Praha Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest. Více

Jeseniova 139, Praha Mapa

Ordinace rehabilitace a fyzikální med.

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Evropská 10/64, Praha Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• „Rychle, stručně, ale přesto efektivně, pečlivě a s nadhledem. Příjemný člověk, kvalitní lékař ochotný vysvětlit pacientovi, co se děje. Víc takových doktorů, prosím. Více

Revoluční 19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Internista, Dietolog

1 názor

„Paní doktorka Mojžíšová je skvělá! Velmi milá, její kancelář je na super místě v centru Prahy. Díky p. doktorce jsem shodila přes 20 kg. Cítím se skvěle, naučila mě jak změnit životní styl. Mám nyní více energie. Více

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha Mapa

Poradna výživy a zdravého životního stylu

• Internista, Psychoterapeut, … Psycholog Více

„Paní doktorka je v první řadě skvělá ženská. Jako každá z nás.... jen je chytřejší, upřímnější, hezčí, charismatičtější a vzdělanější. Má absolutní přehled, nebojí se říct věci narovinu a je to jedna z mála žen, se kterýma se dá opravdu normálně komunikovat. Občas mám pocit, že tady u nás jsme všechny tak nějak vnitřně podrážděné a nespokojené....zajděte si k paní doktorce, pomůže Vám se usmívat, a to nejen na sebe. Život není o tom ZHUBNOUT (to slovo mi je tak odporné a hloupé!), život je o tom být zdráv a mít se rád. Každá inteligentní ženská to snad už dneska musí vědět. Držím všem palce, paní doktorce děkuji a těším se na další návštěvu. Více

Domažlická 3, Praha Mapa

Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství