Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Včera drobný chirurgický zákrok. Objednán na 8.00 a ve stejném čase mě vyzvedla sestřička v čekárně ordinace. Od paní doktorky Michalové zákrok profesionální a lidsky velice vstřícný, ochotná sestřička mi během operace dokonce přinesla k uchu zvonící mobil, který jsem zapomněl vypnout. Necítil jsem se jako pacient, ale jako klient. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Malešice

Za mě výborná paní doktorka i sestřička! Již několikrát jsem se u ní léčila a vždy perfektní přístup, řeší příčinu ne jen důsledek onemocnění, vše vysvětlí, snaží se udělat pro pacienta maximum. Kdyby měli všichni doktoři takovýto přístup bylo by pacientům na světě hej.???? Jen tak dál.♥️

Je zábavná (ne každému vyhovuje její smysl pro humor) a zkušená. Bohužel málo informuje, musíte se ptát, a vzhledem k její nepozornosti (povídá si neustále se sestrou o soukromých věcech) si dávejte pozor, ať Vás v systému nezamění s Vaším jmenovcem. Automaticky hned posílá pacienty na rentgen, někdy zbytečně.

Paní doktorka je sice velmi rychlá, nicméně co s člověk nezepta, tak mu neřekne, ani datum kontroly... Navíc jsem tam byla na sádru, kterou udělali spatne od zápěstí dolů, při pokusu o novou mi chtěli udělat najednou zbytečně daleko větší i s komplet prsty a buď tu nebo nic, takže budu hledat někde jinde.

S paní doktorkou mám vynikající zkušenost, na rozdíl od pana chirurga v sousední ordinaci mě přijala ihned a s její ochotou a skvělému přístupu jí můžu jedině doporučit, určitě paní doktorku navštívím v případě komplikací znovu.

Okamžitě velmi pomohla s něčím, co jinde "zmrvili", a ještě jsem se u toho dost nasmála :) Skvělá, příjemná! M.P.

Nejlepší lékařka jakou znám!

výborná, precizní, přátelská, umí naslouchat, problém ihned řeší - nejlepší doktor za můj 35-letý život!

Opravdu dobrá

Paní doktorka si udělala čas, vše vysvětlila, ona i sestra byly velmi příjemné. byla jedmná a ohleduplná. Byť jsem ze zákroku měla velký strach, ten se během chvilinky vytratil. Pomalu jsem o něm ani nevěděla.
Stejným způsobem pak probíhaly následné kontroly.
Můžu jen vřele doporučit!